Xado't on keegi proovinud?

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Xado't on keegi proovinud?

PostitusPostitas Anonymous » 27 Apr 2005, 19:11

tekkis küsimus et kas keegi oma Mazdas on seda toodet kasutanud? ja mis oleksid kommentaarid?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 27 Apr 2005, 20:21

ladaklubis prooviti... 50km sõitis ilma õlita ära, ja märgatavaid kahjustusi mootoridetailidel ei leidunud! samas päevi näinud vilisev käigukast andis kohe peale hado transmissiooniõli lisandi lisamist saba! kahe otsaga asi! arvamusi on erinevaid! ise täiesti neutraalne! kindlasti midagi aitab, aga mootoriremonti ta ära ei tee ning metsikuid hobuseid mootorisse ei tekita!
Anonymous
 


PostitusPostitas kentaur » 27 Apr 2005, 20:57

Olen kastanud.

4 tuubi keerasin sisse - 2tk enne mootori laiali võtmist ja 2 pärast.

Midagi erilist ma mootori lammutamise käigus ei leidnud ...
Saaltel mingit huvitavat kihti ei täheldanud.
usenetis käis pikem teema selle kohta

Samas peale mootoriremonti pole mul 3000km läbisõiduga tilkagi õli kulunud... V6'e kohta väike ime.

Sõber, kes xado oma diislile sisse ladus, täheldas vähemat vibratsiooni ja paremat jõudlust.

Väike seik ka veel minevikust - garaazi naaber ladus lennuväljalt välja nikerdatud pulbrit stabiilselt oma mosse sisse ja mootor on siiani tip top... läbisõit >300 000km

Eks see kiht seal sees kulub tasapisi aga musta metalliga (saaled, rõngad) seob ta ennast ilusti ära ja kehvemaks midagi ei tee.
Kasutaja avatar
kentaur
Administraator
 
Postitusi: 401
Liitunud: 02 Veebr 2005, 22:17
Asukoht: Tartu

1992 Mazda MX-6

PostitusPostitas kennu » 28 Apr 2005, 09:21

ja siis mis see Xado on õigemini????
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas insane » 28 Apr 2005, 09:37

kennu kirjutas:ja siis mis see Xado on õigemini????


www.xado.ee
insane
 



Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist