Mazda6-le lisatuled

Välimusega seotud probleemid

Mazda6-le lisatuled

PostitusPostitas Anonymous » 24 Aug 2006, 17:09

Mõistatan juba natukest aega et kuhu paigaldada mazda 6-le ette lisatuled. ( http://www.kgk.ee/hella/index.php?go=21&grupp=10&PHPSESSID=d9da01002f29e5f1a4701019057a6cdb )
Olen aru saanud et numbrimärgi peale aga mis vidinatega ja kuhu üldse kinnitada?
Mazda on iseenesest 2002a. universaal.
Any ideas?
Anonymous
 


PostitusPostitas riits » 24 Aug 2006, 21:15

tavalised tuled ei suuda eestimaa teid valgustada enam?
ja numbrimärgi külge nüüd küll ära neid panema hakka, siis nad varsti sealt kadunud.
Kasutaja avatar
riits
 
Postitusi: 26
Liitunud: 01 Aug 2005, 18:04
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas portos » 24 Aug 2006, 21:40

6 le on stange sisse voimalik panna.esindusest peaks saama vastavad katted
keretööd ja värvimine 56396887
Kasutaja avatar
portos
 
Postitusi: 404
Liitunud: 26 Veebr 2006, 22:45
Asukoht: tartu

1994 Mercedes-Benz C Class

PostitusPostitas Anonymous » 25 Aug 2006, 10:22

Hea et mainisid seda et numbrimärgi külge mitte panna, ma lasin selle jubina ära tellida kuid tundub jah väga nõrk asi olevat. Võtan ühendust esindusega. tänud
Anonymous
 


PostitusPostitas nymmik » 28 Aug 2006, 12:17

Minul on läbi numbrialuse 4mm latist rauad mis kinnituvad esitala külge ja asi on väga kõva.

riits kirjutas:tavalised tuled ei suuda eestimaa teid valgustada enam?
ja numbrimärgi külge nüüd küll ära neid panema hakka, siis nad varsti sealt kadunud.

Kaugtuled on maanteel nõrgad, eriti meie ilmastikutingimuste juures.
nymmik
 


PostitusPostitas riits » 28 Aug 2006, 19:32

palun siis ilusti ära reguleerida need tuled, valdaval enamikul lisatuledega autodest lõõskavad need vastutulijale otse silma väga ebameeldivalt.
Kasutaja avatar
riits
 
Postitusi: 26
Liitunud: 01 Aug 2005, 18:04
Asukoht: Tallinn

lisa tuled

PostitusPostitas planet 6 » 27 Sept 2006, 10:37

on olemas tuled stange alla nendesse aukudesse.ise endal plaan muretseda kuid uurisin hindu siin iirimaal ja maxavad 350 eurot ja pluss panek.kuidas on hindadega eestis.
mazda; zoom - zoom
Kasutaja avatar
planet 6
 
Postitusi: 60
Liitunud: 27 Sept 2006, 01:29
Asukoht: Iirimaa-GALWAY

PostitusPostitas Anonymous » 21 Okt 2006, 20:00

no panin ära tuled ette, need comet ff200 blue-d.
Numbrialuse külge pluss lisakinnitused ja ikka korralikult. aga jah väga suurt efekti pole, ja on tunda et lähituled on päris nõrgad mazda6-l
Anonymous
 


PostitusPostitas nymmik » 22 Okt 2006, 19:47

vibex kirjutas:no panin ära tuled ette, need comet ff200 blue-d.
Numbrialuse külge pluss lisakinnitused ja ikka korralikult. aga jah väga suurt efekti pole, ja on tunda et lähituled on päris nõrgad mazda6-l

:roll:
Minul ikka kogemus, et xenon lähituled on võimsad ja nõrgaks jäid just kaugtuled.
Panid sa udutuled või kaugtuled lisaks?
nymmik
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Jaan 2007, 10:06

uuuh, pole ammu külastanud seda kohta
kaugtuled panin lisaks, ma vaatan et sul displayl samad tuled, mul ka universaal ja hella ff200 blue
Algul viskasin sisse 100w pirnid kuid kaitse ei pidanud ja siis soetasin philips bluevisionid
no käib kah aga võiks paremad olla,
kuidas sa rahul oled
Anonymous
 


PostitusPostitas nymmik » 15 Jaan 2007, 11:03

vibex kirjutas:uuuh, pole ammu külastanud seda kohta
kaugtuled panin lisaks, ma vaatan et sul displayl samad tuled, mul ka universaal ja hella ff200 blue
Algul viskasin sisse 100w pirnid kuid kaitse ei pidanud ja siis soetasin philips bluevisionid
no käib kah aga võiks paremad olla,
kuidas sa rahul oled

Mis selle FF200 blue valgusreferents on?
Mul on FF200 clear e. valged ja referents on 37 mitte 17.5 ja olen tuledega väga rahul, kusjuures sees on 55W pirnid. Sai just äsja pandud samad tuled ka CR-v külge.
nymmik
 


PostitusPostitas Anonymous » 16 Jaan 2007, 22:42

no vot, ongi 17,5 referents, kuna ei tahtnud seadust ka rikkuma hakata :lol:
Noja on nii ja naa
Aga mind huvitab selline asi, on sul endal udutuled ka? Mul on esitulede sees kohad olemad aga vot ei saand tellitud tookord, et mis see asi maksma võib minna ja on üldse võimalik ja kas see aitab ka miskit?
Anonymous
 


PostitusPostitas nymmik » 16 Jaan 2007, 22:49

vibex kirjutas:no vot, ongi 17,5 referents, kuna ei tahtnud seadust ka rikkuma hakata :lol:
Noja on nii ja naa
Aga mind huvitab selline asi, on sul endal udutuled ka? Mul on esitulede sees kohad olemad aga vot ei saand tellitud tookord, et mis see asi maksma võib minna ja on üldse võimalik ja kas see aitab ka miskit?

Udutulesid mul pole, arvatavalt ksenoonide kõrval neist efekti ei ole. Nii väitsid müügimehed.
nymmik
 



Mine Välimus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist