Tallinn - Pirita-Kose MazdaAbi KUNI -20%

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

Tallinn - Pirita-Kose MazdaAbi KUNI -20%

PostitusPostitas Anonymous » 19 Apr 2005, 22:42

Ehk viitsib keegi eestvedajatest soodustuse võimalusi ka MazdaAbist uurida. Seal ollakse ju süvenetud Mazdade remontimisse ja müüakse nii uusi, kui ka korralike kasutatud varuosi. Alati kui vajaminev osa on seal olemas, ostan sealt mitte mõnest kohast, kus ei tehta vahet kasvõi näiteks tavalisel ja kiirusele reageerival roolivõimendi pumbal. Nii et head pealehakkamist! :!: :wink:
Viimati muutis Anonymous, 07 Jaan 2006, 13:36, muudetud 2 korda kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas frets » 20 Apr 2005, 22:24

Et sa teaksid siis Mazda Abi võtab oma varuosi ka AABE varuosadest ja seal on meil juba ale saadaval. Muidugi kindlasti ei võta ta kõike sealt , aga üksjagu.
Kasutaja avatar
frets
Eesti kiireim mazda
 
Postitusi: 211
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:47
Asukoht: Tallinn

1993 Mazda 323

PostitusPostitas Anonymous » 21 Apr 2005, 08:19

sain sealt kaardi ka et tööde puhul mingi 15 % alla.

Aga tavai ma uurin .....
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 21 Apr 2005, 09:47

endal kah -15% kaart :D
aibast
 


Re: Ettepanek MazdaAbi suhtes!

PostitusPostitas alliance » 27 Apr 2005, 16:35

killer01 kirjutas:Ehk viitsib keegi eestvedajatest soodustuse võimalusi ka MazdaAbist uurida. Seal ollakse ju süvenetud Mazdade remontimisse ja müüakse nii uusi, kui ka korralike kasutatud varuosi. Alati kui vajaminev osa on seal olemas, ostan sealt mitte mõnest kohast, kus ei tehta vahet kasvõi näiteks tavalisel ja kiirusele reageerival roolivõimendi pumbal. Nii et head pealehakkamist! :!: :wink:



see jutt kõlab kuidagi väga reklaami moodi :wink:

endal selle firmaga vaid kurvad kogemused.ei soovi midagi kuulda sest nn "mazdaabist"
mulle tundub et see asi on rohkem püsti löödud tln-as asuva mazda lammari pärast,et oleks lihtsam juppe müüa.
mis puutub -süvenenenud mazda remonti... :lol: naera end herneks :lol:
alliance
 


PostitusPostitas Anonymous » 27 Apr 2005, 17:39

Jah, kahjuks ka mina olen kuulnud halba. Seda just oma sõbra käest, kellele müüdi tavalised veovõlli välimised otsad ABSi omade pähe ning nüüd siis ongi üks ABSiga auto tänaval ilma ABSita :lol: . Jah, sõber ka ise rumal aga ega siis päris nii ka ei ole sünnis teha.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 27 Apr 2005, 18:16

Mazdaabi on nii Tartus kui Tallinnas...kummast jutt käib?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 27 Apr 2005, 18:52

Tartu omast.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 27 Apr 2005, 20:24

minul ainult positiivsed kogemused! on mind aidanud paljude probleemide puhul! alati normaalne allahindlus % ja saab inimestega normaalselt rääkida! hea on ka see, et ei ole vaja pikalt auto kohta rääkida! leiavad jupi kiirelt üles!
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 27 Apr 2005, 20:49

endal kogemused Tallinna omaga. Siiani rahul.
aibast
 


PostitusPostitas Anonymous » 28 Apr 2005, 12:39

Tallinnas neid ka 2 tükki - Mustamäel ja Pirita-Kosel. Mustaka omaga kogemused puuduvad, Pirita-Kosel paar korda ikka käidud ja hommegi minek :lol:
Siiani tundub enam-vähem pandav koht, jupid olemas jne. kuid üritavad selle hinna osas ikka väänata :) väikese koha eripära muidugi...
Ise olen enam-vähem rahul nende teenindusega ning kui kunagi peaks tulema Mazdaklubi.com kaart, siis sellega võix sealt ikka küll alla saada.

Samas olen tellinud juppe ka Balti Laagri kaudu, kus samuti hinnad soodsad (kohati soodsamad kui Taketis) ning töid teostanud ka nende kõrval asuvas Hitehis (mul tegid korralikult ja soodsalt).
Anonymous
 


PostitusPostitas IvarR » 28 Apr 2005, 13:09

Aga minu vana mootor jooksis tänu MAZDAABI-le kokku vot nii.
MX3-ga ema käis seal palus teha konkreetseid asju aga ei tehtud ja õli jäeti isegi vahetamata rääkimata mootoririhmast(arve peal oli loomulikult kõik kirjas).
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 28 Apr 2005, 13:22

kusjuures mul oli Mazdaabis kord nii, et palusin neil mootori ja jagajavahelise simmeri ära vahetada ja veel paar asja... nad vahetasid mul kõik teised simmerid ära, aga seda, mida konkreetselt palusin, ei vahetanud :lol: :lol: :lol:
Anonymous
 


PostitusPostitas alliance » 29 Apr 2005, 08:21

mu arvates peax see "firma" oma nime vahetama.et kas siis mazda nu..erdajad või mazdaröövlid :lol:
tegelt nende tööraha hinnaklass on ikka suht kirves.
stax ülbe jutuga on ka veel pealekauba..
lähed midagi viisakalt küsima siis haugutaxe su peale .
mõttetu koht.
alliance
 


PostitusPostitas kennu » 29 Apr 2005, 11:49

rääkiga ikka konkreetsest kohast!!! kas tegemist tartu või ma ei tea mis punktiga? igatahes mustamäel on küll norm seltskond!
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas Anonymous » 29 Apr 2005, 22:50

kõik muidugi sõltub ka kliendist endast! kui ikka ülbelt hakata asju korraldama, siis keegi ei taha sinuga normaalselt suhelda kah :wink:
PS! ise sain ka kosel ülbuse osaliseks, kuigi olin viisakas... mustamäel õnneks seda probleemi ei ole!
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 30 Apr 2005, 10:33

sai ela käidud mustas, Kui ise oled ok tegelane siis kõik korras :D
aibast
 


PostitusPostitas alliance » 01 Mai 2005, 18:01

to:kennu-püüa ikka eelnev text ka läbi lugeda.
to:aibast-sinu väide on kohatu.
minu kogemused siis tartu putkaga.
tln omaga endal kokkupuudet pole.yhtteist olen läbi sõprade selle kose esinduse kohta kuulnud.aga kuna ise pole kogenud-sel teemal ei targuta siis.
tartus pesitseb põhiliselt kaks tonti-üks noorem,kel jutt nii enamvähem ja suudab natu viisakas ka olla,aga see vanem tont kes seal on,see on ikka nii OKS mees et...

kindlasti mõnel mehel on arvamus et mazdaabi on ainuke ja hea abi.ja on hindadega ka rahul.mina jään oma arvamuse juurde ja ei kavatse enam nendega tegemist teha.
hinnaklassist näitex-veepumbavahetuse eest küsiti mult 1000.-
sain sama töö lasta ära teha edukalt 400.-
:)
küsisin nende käest veepumbale hinnapakkumist-pakuti 1200eeguga
kui julgesin väita et sellise detaili hind peax jääma kuskil 600-800.- vahele ...vastati ülbelt et kuskilt lammarist võin ma jah sellise hinna eest saada.no comments.
alliance
 


PostitusPostitas choise » 01 Mai 2005, 20:14

minu arust pole sellel mazdaabil häda midagi!
oleneb lihtsalt mida sul vaja on! Ja alati on ju targem uurida hindu mitmest kohast! ning hanked on igal firmal erinevad nii et...
Näit:õlifilter 626le:
automaailm:120,-
mazdaabi:65,-
PS:loodan et saite aru mida silmas pidasin!
choise
 


PostitusPostitas aibast » 01 Mai 2005, 22:02

töökorras veepump romust 200.- ning vahetus tasuta :P. Lihtsalt tunnike mässamist. Ning ei tahtnud kedagi siin solvata ega maha teha. Pahatihti ikka see suhtlus kahepoolne. Töötan teenindajane, näen igasugu ülbikuid ja muid tegelasi. See kes tuleb ülbama saab samamoodi ülbelt ikka vastu kah.
aibast
 


PostitusPostitas choise » 01 Mai 2005, 22:08

aibast kirjutas: See kes tuleb ülbama saab samamoodi ülbelt ikka vastu kah.

väga õieti öeldud!!!
choise
 


PostitusPostitas Anonymous » 01 Mai 2005, 22:22

see asi nii ongi...
OT küll aga ise ka palju kogenud selles vallas ja viimati käisin ema juures ARKis pabereid ajamas ja mida ma nägin...Urmas Otti lihtsalt ühe naisteenindajaga vingumas nii et teine hakkas nutma! NO MIDA? Arvas et nii tähtis mees ja tema ei pea leti taga ootama nii nagu teised ja et tal on igasugu muid eeldusi teeninduse suhtes.Läksin ka juurde kuid juba rahvas rahustas maha kuid tänu suhtumise eest ei saanudki oma asju aetud...
nagu aibast juba ütles et suhtlemine kahe poolne asi, kuid mõnikord ajab väga vihale et tööpäev praktiliselt läbi ja viimasel minutil voolab keegi uksest sisse ning hakkab ülbitsema...loomulikult hakkad samamoodi vastu ja pärast jääd ikkagist süüdi kuna klient kaebas juhatajale ära ning - klient ju kuningas...
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 02 Mai 2005, 10:12

mina arvan, et klient on partner mitte kuningas. inimestel peaks see kohale jõudma. Et ikka igasugu hulle asju nõuda ei tasu. Ok, me kah saanud pretensioone igasugu ime asjade pärast. Kui see asi mõistlik pole siis juhataja ei liiguta lillegi. Ütleme nii, et kui vaatad, et on tore inimene siis teed pea vast kõike mism sinu võimuses, et ta saaks selle mis tal tarvis. Kui aga mingi paras t*ra siis ikka ei saa ta midagist.
aibast
 


PostitusPostitas Anonymous » 02 Mai 2005, 10:32

Mazdaabiga pole kokku puutund, hooldan Vilojettis :) Aga üldiselt olen tähele pannud sellist asja, et kui sa ise eriline mehhaanikaspets ei ole (mina ei ole näiteks) ehk ei oma täpset ettekujutust kõigist auto osadest ja sellest, mida miski teeb, siis suhtutakse sinusse igasugu töökodades ja autopoodides üleolevalt. Aga see oleneb siiski palju ka teenindajast muidugi. Vilojett on selles mõttes alati normaalne ja viisakas olnud.
Anonymous
 


PostitusPostitas alliance » 03 Mai 2005, 21:24

vilojett on ok!teenindus on neil viimasepeal.ja suhtumine ka.

ausalt öeldes ei saa ma aru mis krdi ülbusest siin mõningad mehed jauravad.....
saan aru et on olemas ülbeid kliente(inimesi) ja et teil on nendega kokkupuuteid.(ka minul on,ja igapäevaselt veel)
minu käitumine,suhtumine on alati väga viisakas.kui ma suhtlen võõrastega.
teenindaja on ka lihtsalt palgatöötaja.aga raske on aru saada teenindaja poolsest ülbusest kliendi suunas.(mina pole süüdi et palk väike vms)
mulle hakkab hoopis viimane aeg tunduma et äkki peax tiba ülbem olema.
muidu tõesti istutaxe pähe nagu kasutaja kulhullus räägib.

veepump lammarist..?no comments.
tunnike mässamist vast jep 84a mazdal.
alliance
 


Järgmine

Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron