Esimesed piduriklotsid

Esimesed piduriklotsid

PostitusPostitas Anonymous » 26 Apr 2005, 16:46

Probleem alljärgnev - kiilus kinni esimene parem pidur. Olen nagu kuulnud, et see võib olla tingitud sellest, et piduriklotsid läbi. Kui siis kas kellelegi on sellise töö kohta elektroonilisel kujul mingit manuaali või juhendit vms. Ette tänades
Anonymous
 


Re: Esimesed piduriklotsid

PostitusPostitas Rain » 26 Apr 2005, 17:00

Mis autoga üldse tegemist on?
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 26 Apr 2005, 17:28

Enne vast ikka mõtekas alla ka vaadata :roll: :D
Anonymous
 


PostitusPostitas ints 626 » 26 Apr 2005, 18:32

Viga kindlasti selles et silindri diftid kinni kiilund keera asi laiali ja puhasta ära ja asi nagu uus,vaevalt et asi klotsides on,mudugi oleneb palju sa selle kiilund piduriga sõitnud oled.
ints 626
 


PostitusPostitas Anonymous » 27 Apr 2005, 07:31

Tegemist 97.a (92-97) 626-ga ja kinni kiilunud piduriga sõitisin ca 5 km.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 27 Apr 2005, 10:46

Mingid hiromandid olete? Oskate nii täpselt ennustada, et tihvtid kinni ja kolb kinni?

Kõik need asjad on võimalikud, lisaks palju muidki võimalusi, kuid arusaamatuks jääb nagu see, et kas kinnikiilumine lahtivõtmisel ei selgu siis või???
Või on teemaalgataja tõesti sedalaadi mees, et kui midagi juhtub siis esmalt inf ja siis tegevus?

Lahe ju ku keegi küsiks foorumis, et auto võtab palju bensiini, milles asi võiks olla!?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 27 Apr 2005, 12:16

Muidugi tekitab kulunud klots probleeme ja ka seda põhjust, sest kui pidurisadulas olev kolb tuleb pikalt välja siis ei pruugi suurema kulumisastme tõttu enam silndri kesktelg ning kolvi kesktelg olla paralleelsed (teisisõnu, kolb läheb pisut viltu), seega suurenenud pingete tõttu ei liigu kolb enam tagasi ja kiilub kinni.
Nii, nüüd üks tehnilise lahenduse teadanne. Insenerid on teinud pidurisadula selliselt, et kui piduriketas on oma lubatud kulumispiiride vahemikus siis täielikult eemaldunud piduriklotsi katte korral (seega alles on ainult terasest klotsitald) ei välju kolb sadulast ega kiilu kinni kui ei rakendata väljunud kolvile kolmandaid jõude. Selleks võivad olla tugevad pidurdused täielikult väljunud kolviga jne. Sellise situatsiooni tekitamise on auto kasutaja ise provotseerinud, sest ta on eemaldanud piduriklotside küljest kulumisastet hoiatavad elemendid. Need on lihtsad plekiliistud mis teatud kulumipiiril hakkavad vastu ketast käima ja häält tegema. Loomulikult on neid erinevaid modifikatsioone, nii füüsilisi kui nö elektroonilisi (juhe tuleb klotsi ja on hoiatustule massiks, kui läheb vastu ketast) jne.

See, et ma siin pikalt juurutan ei tähenda, et ma püüaks kedagi ironiseerida, EI!

Ma tahan öelda, et see, kellel kiilus pidur kinni, peaks pistma korraks käed külge ja keerama ratta alt ära, siis saab teada, kas viga on piduris või hoopis millegis muus.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 28 Apr 2005, 12:07

Ma tahan öelda, et see, kellel kiilus pidur kinni, peaks pistma korraks käed külge ja keerama ratta alt ära, siis saab teada, kas viga on piduris või hoopis millegis muus.
_________________
Pole midagi, pole midagi - ikka juhtub!



TÄIESTI ÕIGE JUTT, MISKI POLE ENNE SELGE KUI ASI LAHTI VÕETUD
Anonymous
 


PostitusPostitas jh112 » 28 Apr 2005, 23:37

Teema on suht nukker ,soovitus võtaratas alt ära ja vaata järgi võibolla eiolegi viga selles et kolb kinn vaid on hoopis piduri sadul kinni kiilunud või jäänud. See ei ole sugugi keeruline töö mingi ühe tunni ga peaks hakka ma saama, mulle see pidurite värk läbi elatud.
Jõudu tööle 8)
jh112
 


PostitusPostitas Anonymous » 29 Apr 2005, 00:02

mul see pidurisadula värk läbi elatud... siis küll nii kinnikiilumist minuarust ei ttohix olla... rohkem nagu pidurdades väristab - justkui kettad olex kõverad. Vähemalt mul oli nii... sai sadulad lahti kangutatud ja määritud ning asi nagu uus :)
Anonymous
 


PostitusPostitas alliance » 29 Apr 2005, 08:49

ehee...tutt<av teema.endal vahetasin eest klotsid ära peale seda võtsid mõlemad esimesed mõnuga kohe kinni.
sai siis supportid alt maha kistud ja puhastatud(kolbe ei puutund,pole kogemusi)
veidi aega sõitsin,jälle kinni.siis yx vend võttis teema lahti ,puhastas ära-sain mõniaeg sõita-kui oli tunda et yx esimene jälle kinni.
võtsin lammarist tesie supporti.siiber sai juba.

teema algatajale.
sellise töö kohta on ikka väga raske mingit elektroonilist teemaehitust püsti lüüa.
kõige lihtsam ja odavam-võtad asja pulkadex-ise.
alliance
 


PostitusPostitas aibast » 30 Apr 2005, 12:03

Ise endal kogemused Hyundai Pony (läbisõit 200000km, ilma tõsise hoolduseta ja remondita) esipiduritega milled ma kinni pidurdasin segase lätlase pärast Laagri Maksi juures pärnu mnt'l. Probleem oli selles, et piduri silindrid olid juba nii vanad ja kippusid kinni jääma just roostest. Muud ei jäänud üle kui võtsin rattad maha. Eebliga kangutasin asjad natsa lahti, siis süstlaga ilusti kummimuhvi vahelt tavalist piduriõli silindrile vahele ja siis edasi tagasi silindrit loksutama. Sai asja ilusti ja vabalt liikuma. Sai veel alles masinaga ülevaatsel käidud. Pidurid töötavad ideaalselt ja siia maani. Nii, et asi rohkem ikka piduri silindrites, kui need kinni jäävad. Aga kunagi ei või teada, on kah muid põhjuseid. Kindel on see, et vaatama pead ikka, mis seal viga.
aibast
 


Silindri kolb kinni jah!

PostitusPostitas Anonymous » 02 Mai 2005, 07:44

Nonii. Sai nädalavahetusel ratas alt ära ja pidurisadul maha võetud. Klotsid on tõesti päris OK, aga nagu siin ennegi keegi arvas on probleem kinnikiilunud silindri kolvis. Kuna ise selle koha pealt siiski suht võhik :oops: küsin järgmise lolli küsimuse - kuidas oleks kõige parem kolbi välja pressida silindrist. Siin eespool räägiti ka heeblist, aga tundub, et kolb ise on suht pehmest metallist, eriti ei tahaks midagi ära lõhkuda. Endal korraks vilksatas peast läbi suruõhk, aga pole jällegi kindel. Igasugused soovitused on teretulnud ja palun mitte jälle tänitama hakata :)
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 02 Mai 2005, 10:24

välja suruda? Hmm, probleem sul ju selles, et nad on väljas ja seepärast kinni. Võta pane õli vahele, siis kanguta ta sisse tagasi koos piduri sadulaga. nii, et klotsid peal, lihtsalt kangutad need laiali. siis vajuta aga piduri pedaali ja tulevad taas välja. Aga ole ettevaatlik, et midagi ära ei lõhu. liigset jõudu ei kaksa rakendada. Ise pressisin ühed silindrid sisse tagasi pits kuridega. :?
aibast
 


PostitusPostitas jh112 » 02 Mai 2005, 11:25

:? Ma täpselt ei mäleta aga minusrust ma keerasin kolvid vällja, võtsin kullinokadega servast kinni ning vaikselt keerates ja väljapoole tõmmates tuli se lahti NB!! aga vaata et sa seda kummi kraed puruks et tee muidu asi jama,sokuta sinna vahele algul veits mingit määret või õli siis peaks asi libedamalt minema 8)
jh112
 


PostitusPostitas Anonymous » 02 Mai 2005, 13:46

See kummikrae või tolmukate oli suporti mahavõtmisel juba katki, siit ilmselt ka üks variant miks kolb üldse kinni jäi, tolm ja saast vahel vms. Aga ok, see selleks, kolvi sain välja, nüüd tuleb ilmselt vahetada silindri mansett ja tolmukate :( , Esmas pakuti ainuüksi mansetti 340 eeku tk. Krt nõksa kallivõitu. Ega keegi ei tea kust võiks sutsu odavamalt saada. Ette tänades
Anonymous
 


PostitusPostitas alliance » 02 Mai 2005, 20:14

esma kipub yldse kallis koht olema.proovi ka teisi siin foorumis pakutud firmasid.
alliance
 


PostitusPostitas Anonymous » 02 Mai 2005, 23:51

alliance kirjutas:esma kipub yldse kallis koht olema.proovi ka teisi siin foorumis pakutud firmasid.

Nõus!

Olen ise ka vanal heal Žigulil lasknud piduri töösilindri vahele piduri õli, kuid pean tõdema (ehk oli see materialist tulenev), et pidurivedelik etteb selle manseti pehmeks ja kui kõik on vaikselt väljajoosnud siis krt tuleb oksüüd kiiremini peale kui muidu. Ehk oli see vaid Žiguli viga.
Omal Mazdaga pole progleemi olnus, sadula kinni jäämine on tunde värk. Kui tunnete, et käega ei jõua liigutada siis see ei tähenda veel, et nüüd on asi hull. Jälgige klotse, kui klotsid kuluvad ühtlaselt siis pole mõtet ülearu timmida, sest need kummilutid seal sadula liugpuksidel on väga haprad. Kui aga klotsid kuluvad ebaühtlaselt siis on põhjust puhastustöö ettevõtta.
Endal on klotsikuluim võrdne ja kolb liigub ka suht normaalset tagasi silindrisse. Ja nii klotsivahetusest klotsivahetuseni.

Soovitaksin järgmist. Pumpa niikaua kuni kolb välja purtsatab. Selle tulemusena läheb pedaal kohe põhja. HOIA SEE PÕHJAS JA FIKSEERI MINGI PUUTOKIGA. Põhjus on selles, et peapump on ehitatud selliselt, et kui pedaal on põhjas siis uut vedelikku süsteemi ei voola. Kui aga pedaal on üleval siis vedelik voolab peale kunis paak on tühi. OK. Kui kolb tuli välja siis puhasta võimalikult pehme esemega kolb oksiidist puhtaks, ka silinder ning kuivata. Tagasipanekul tee sõrmega tihendusmansett (mitte kaistemansett) näpuga õliseks ning suru kolb silndrisse. Edasi ei pea sina muud muretsema, sest kolb määrib oma ettenähtud piires tihendit ja vastupidi. Kaitsemansett peale (uus) ja kogu moos. Mingit õli ära sinna lase. Tõestuseks tooksin selle, et kui see nii tõhus meetod oleks siis oleks seda juba tehases praktiseeritud aga pole!!! Seega ei pea sina ka seda tegema.
Anonymous
 



Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron