Mazda MX-5 2002 ostuabi

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

Mazda MX-5 2002 ostuabi

PostitusPostitas Ivika » 11 Veebr 2007, 16:35

Tere!
Õigemini auto veel päris käes ei ole, kuid plaan Saksast tooma minna järgmise kuu alguses. Kel kogemusi sama mudeliga võiksid anda veidi nõu, mida konkreetselt vaadata ning tähele panna. Kavatsen viia auto enne Eestisse toomist ka Saksa ülevaatusele, igaks juhuks, kuna ei ole autode suhtes just veel väga taibu :)

Küsimusi veel, et kuidas ta vastu peab, mingeid konkreetseid vigu/kohti, mis järele annavad jne. Oleksin info eest äärmiselt tänulik!

Terv,
ivika.
Ivika
 


PostitusPostitas E-riik » 26 Veebr 2007, 13:51

Mul on küll pisut vamen versioon, kuid ehk oskan soovotada.
1. hooldusraamat ja muu nänn (mx-5 mootori rihma vahetus aeg on ca 100 000, uuri, kas see on tehtud. kui ei, siis pead arvestama umbes 5k väljaminekuga)
2. vaata katus hoolikalt üle. kui katuse küljeakende poolsetes äärtes on murdejooned, praod vms, siis arvesta selle vahetamisega (koos tööga u. 8k)
3. vaata kere hoolega üle. mx-5 ei ole mitte just auto, mis roostetaks. seega, kui kusagilt roostet leiad on tõenäoliselt autoga miskit hapumat juhtunud...

Mootorid on neil masinatel suurepärased. minu oma on sõitnud 160 000 ja tiksub nagu rolex, juhitavus on IDEAALNE ning sõidurõõmu on rohkem kui tahta oskad. ja kui ma ütlen ideaalne, siis sa ei kujuta ette, kui hea see on! :)

jupid on suhtkoht normaalse hinnaga ja ega neid eriti ei kulu ka. peaasi, et korralik õli sees ja ja kõik hooldused õigeaegselt tehtud. Parim auto, mis minu kätte eales sattunud on.
E-riik
 


PostitusPostitas Ivika » 26 Veebr 2007, 14:59

Kõigepealt suured tänud, et leidsid aega vastata!

Ega Sa juhuslikult ei tea, mis Saksas ülevaatus maksab? Kõik räägivad et jube kirves... tahaks siis kirvest teada ka, et teaksin millega arvestada :?
Ja kus sa hoolduses käid? Mis umbkaudsed summad oleksid?
Rihma vahetusest niipalju, et auto on sõitnud 63 000, selline rohkem pühapäevakas, olnud naise mänguasi.
Ivika
 


PostitusPostitas informer » 27 Veebr 2007, 10:38

Ivika kirjutas:Kõigepealt suured tänud, et leidsid aega vastata!

Ega Sa juhuslikult ei tea, mis Saksas ülevaatus maksab? Kõik räägivad et jube kirves... tahaks siis kirvest teada ka, et teaksin millega arvestada :?
Ja kus sa hoolduses käid? Mis umbkaudsed summad oleksid?
Rihma vahetusest niipalju, et auto on sõitnud 63 000, selline rohkem pühapäevakas, olnud naise mänguasi.


Ostuabi teema tee "Mazda mudelid" alafoorumisse, mõni mode võiks selle sinna ringi tõsta. :arrow:
W204
Kasutaja avatar
informer
 
Postitusi: 337
Liitunud: 04 Apr 2005, 14:48
Asukoht: Pärnu


Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist