MX-6 tweetrid

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

MX-6 tweetrid

PostitusPostitas Haramount » 24 Juul 2006, 12:36

needsamad pisikesed jublad, mis esiklaasi nurkades istuvad... kas keegi teab, mida need endast täpsemalt kujutavad (võimsustaluvus, sagedusala...) ja mismoodi need originaalis ühendatud on?
Paralleelselt esiuste sees olevatega ja tviitrite küljes on kondekad filtriteks? Eraldi juhtmed keskkonsooli?

BRH
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kentaur » 24 Juul 2006, 19:03

Esiteks neid ei pruugi olla - kõik MX-6'ed ei tulnud nendega ntx minul polnud.
Ühendatud on paralleelselt ustes olevate kõlaritega ja tweeteri juures on kondensaator.
Kasutaja avatar
kentaur
Administraator
 
Postitusi: 401
Liitunud: 02 Veebr 2005, 22:17
Asukoht: Tartu

1992 Mazda MX-6

PostitusPostitas Reix » 24 Juul 2006, 20:19

nende tweeterite peale vist eriti loota ei tasu
Kasutaja avatar
Reix
 
Postitusi: 174
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:04

PostitusPostitas Haramount » 25 Juul 2006, 00:46

Jah, ma tean, et neid seal alati pole (muideks, kas sel juhul pole kohtigi või on seal mingid aukudel "korgid" peal?)

Lootmisest pole juttugi. Selleks sai uste sisse Infinity kuplikesed pandud. Lihtsalt tekkis huvi, et mida need seal endast kujutavad...
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 10 Okt 2006, 22:01

körgsagedus kölareid peaks kuijutama ja need ilmselt pole suuremat väärt kui nad ka töötaks.Tehasepoolt asendatud on tavaliselt selliseid nigelakesed.Kui need töötavad siis ära neid samal ajal nende infinity-tega peal hoia.Normaalselt peaks kuskil olema väike jaotuskarbike kuhu läeb signaal stereost ja sealt edasi siis kessagedusele(ustes vöi mujal allpool) ja körgsagedusele(just need mesilased)
Anonymous
 


PostitusPostitas Haramount » 11 Okt 2006, 08:59

kristo3 kirjutas:körgsagedus kölareid peaks kuijutama ja need ilmselt pole suuremat väärt kui nad ka töötaks.Tehasepoolt asendatud on tavaliselt selliseid nigelakesed.Kui need töötavad siis ära neid samal ajal nende infinity-tega peal hoia.Normaalselt peaks kuskil olema väike jaotuskarbike kuhu läeb signaal stereost ja sealt edasi siis kessagedusele(ustes vöi mujal allpool) ja körgsagedusele(just need mesilased)


Peaksid ja ilmselt... sorry - seda, et need kõrgete valjukad on ja ilmselt suht sarad, tean ma ju isegi. Küsimus rohkem selline, et kas keegi on kusagil näinud NUMBREID nende kohta. Loomulikult ei ürita keegi neid korralike asjadega koos tööle lülitada... aga kui autos on mingi jubla, siis on suhteliselt arusaadav, et selle kohta üritatakse ka midagi teada saada.
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Evert » 30 Mär 2007, 13:04

Krt, ma juba paar aastat ringi sõitnud kindlas usus, et mul musa kuulates seal armatuuris miskit ikka krõpsub kah. Mõni päev tagasi siis mõtlesin, et vahetaks need "orig. tweeterid" õite Alpiinede vastu, mis need ikka seal vanemate keldris vedelevad. Ja äkki läheb heli paremaks ka.
Kui need niplid esiklaasi nurkadest ära kangutasin, siis üllatuseks passis mulle nende alt vastu sama pilt kui kentauril, a.k.a. tühjus!
Nou shiet läks heli pärast paremaks! :roll:
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Haramount » 02 Apr 2007, 00:10

Kummaline... see ei peaks ju eriti kallis "lisa" olema.
Aga kui Alpine tweete panema hakkad, siis sinna klaasi alla ma Sul neid küll panna ei soovita...
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Evert » 02 Apr 2007, 14:01

Korraks käis mõte, et paneks peeglikolmnurkadesse (uksepolstrit lõhkuda ei tahaks). Sinna oleks isegi sügavuse poolest mahtunud ilma suuremate ümberehitusteta. Samas arvasin, et s...ta kah, klaasinukades on augud & juhtmed juba olemas ja pole ma eriline melomaan ka, ühest kõrvast kurt nagu ma olen.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron