Eelmise omaniku autotelefon ja kõlariprobleem

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Eelmise omaniku autotelefon ja kõlariprobleem

PostitusPostitas Anonymous » 01 Apr 2007, 11:00

Kaks küsimust mul, uue 2002'se aasta Mazda 6 kasutajana.
Esimene küsimus stereosüsteemi kohta - kui ma keeran heli tagumiste kõlarite peale, kostab sealt umbes 30% sellest, mida esiukse kõlarid välja annavad. Riistvarustus peaks kõik originaal olema. Kust võiks viga otsima hakata?

Teine küsimus, ka audioteema vist ikkagi, on sinna paigaldatud käed-vabad-telefonisüsteem. See vidin on mingi Nokia hoidjaga ja juhtmed jooksevad karpi, mis kannab nime Nokia HFU-4. Süsteem muidu täiesti töötav, abikaasi Nokiaga proovisin, jutt on ilusti kuulda mõlemas otsas ja värk. Esma Auto paigaldas selle kunagi sinna.
Mul on järgneva paari aasta vältel kasutuses HTC Tytn telefon.
Küsimused siis:
Kas on mingit võimalust saada HTC selle komplekti otsas tööle, näiteks seda hoidjat vahetades?
Kui ei, siis kas juba veetud mikrofoni ja muid juhtmeid saaks ära kasutada uue handsfree komplektis, tõenäoliselt mingis bluetoothi variandis, näiteks Parroti mingis mudelis?

Aitäh, Martin
Anonymous
 


PostitusPostitas informer » 09 Apr 2007, 09:35

Kahjuks pead sa ilmselt kogu oma HF süsteemi uue vastu välja vahetama, kuna need HF juhtmed pole isegi Nokia oma süsteemides ristkasutatavad. Teine variant on hankida sinu HF-i sobiv Nokia telefon ja sinna sisse EMT twin-sim :wink:
W204
Kasutaja avatar
informer
 
Postitusi: 337
Liitunud: 04 Apr 2005, 14:48
Asukoht: Pärnu


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist