Tallinn - Pirita-Kose MazdaAbi KUNI -20%

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

PostitusPostitas alliance » 03 Mai 2005, 21:37

Kulhullus kirjutas:Mazdaabiga pole kokku puutund, hooldan Vilojettis :) Aga üldiselt olen tähele pannud sellist asja, et kui sa ise eriline mehhaanikaspets ei ole (mina ei ole näiteks) ehk ei oma täpset ettekujutust kõigist auto osadest ja sellest, mida miski teeb, siis suhtutakse sinusse igasugu töökodades ja autopoodides üleolevalt. Aga see oleneb siiski palju ka teenindajast muidugi. Vilojett on selles mõttes alati normaalne ja viisakas olnud.



ja eriliselt hull on asi siis kui naine läheb.keevitadaxe mõnuga kohe hindu ja asju juurde
alliance
 


PostitusPostitas Mart » 16 Mai 2005, 23:06

Omal on mustamäel asuvamazdaabiga igati head kogemused.
Sai ostetud jupp,mida tegelikult vaja ei läinudgi ja nad võtsid selle tagasi.
Eks asi on ikka selles,et kuidas küla koerale,nii koer külale !!!
Kasutaja avatar
Mart
 
Postitusi: 197
Liitunud: 01 Veebr 2005, 20:57
Asukoht: Saue

PostitusPostitas Anonymous » 17 Mai 2005, 11:17

Kas seal varuosad uuemate MAZDA-dele al. 2000 aasta on ?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Mai 2005, 19:49

Vast midagi ikke on. Siin on tel. numbrid:Pirita-Kose Vabaõhukooli tee 68c /Karukella tee 1 (sinine maja) 623 7974 või 50 27 524, Akadeemia tee 15/2 680 0280 või 56800280. Avatud vist 9-kindlasti 18-ni.
Anonymous
 


PostitusPostitas 6kaks6 » 17 Mai 2005, 23:33

Tehke omad järeldused: kasutatud starteri eest küsiti mazdaabis 1200kr :shock: teistes kohtades võrdluseks olid hinnad 500-800ni.....
6kaks6
 


PostitusPostitas Anonymous » 28 Mai 2005, 14:29

Ja kuidas garantiide suhe on?
Anonymous
 


PostitusPostitas 6kaks6 » 28 Mai 2005, 16:13

nagu kasutatud juppidel ikka paigaldudgarantii.
6kaks6
 


PostitusPostitas Lennu » 29 Aug 2005, 10:00

Mina siiani mõlema Tallinnas asuva MazdaAbi'ga rahul igatipidi.Viimasel ajal kasutan Musatkal olevat, kuna see on mulle lähemal.Teenindus ja suhtlemine igati sõbralik.
Ja juppe võid ise ka kaasa võtta kusagilt mujalt, ei pea kohapealt ostma.
Lennu
 


PostitusPostitas 323IFF » 29 Aug 2005, 12:47

Suuremat kindlasti ei võta,aga kui midagi teistest pakkujatest parema hinnaga saab,siis ju sealt võetakse....JA orig.osade hindu võib aimata???
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Lennu » 29 Aug 2005, 12:51

Aavex on vist kõikse odavam aga seal on enamus B osad vist, Autopartner on selline A osade odavaim müüja (mul seal 7% allahindlust)
Aavexist sain ntx oma Mašale esimesed pidurikettad 180 eeku tykk, (originaal on pea 500.-)
Lennu
 


PostitusPostitas 323IFF » 29 Aug 2005, 12:56

Lennu kirjutas:Aavex on vist kõikse odavam aga seal on enamus B osad vist, Autopartner on selline A osade odavaim müüja (mul seal 7% allahindlust)
Aavexist sain ntx oma Mašale esimesed pidurikettad 180 eeku tykk, (originaal on pea 500.-)


USKUMATU HEA HIND...peaasi et kvaliteet ka oleks
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Anonymous » 30 Aug 2005, 09:01

kurat... need väga odavad pidurite B-osad (või juba C, D või E kui nii võib öelda :lol: ) on kahtlase väärtusega :? ma pigem lähex natuke kallima versiooni peale välja, kuid millel ka kvaliteet taga... soetasin ise ka algul sellised odavad junnid alla (Salome autos või ma ei mäleta kust) no ja kvaliteet alla igasusgust arvestust... Klotsid olid kohe nagu kõvad... krigisiesid jne. Et odavaim ei ole alati hea... samas võib jopata ka. :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas IvarR » 30 Aug 2005, 09:11

Allilm kirjutas:kurat... need väga odavad pidurite B-osad (või juba C, D või E kui nii võib öelda :lol: ) on kahtlase väärtusega :? ma pigem lähex natuke kallima versiooni peale välja, kuid millel ka kvaliteet taga... soetasin ise ka algul sellised odavad junnid alla (Salome autos või ma ei mäleta kust) no ja kvaliteet alla igasusgust arvestust... Klotsid olid kohe nagu kõvad... krigisiesid jne. Et odavaim ei ole alati hea... samas võib jopata ka. :wink:

Haa sinule tellin varsti sundkorras korralikud kvr kettad ja carbon klotsid :D
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 30 Aug 2005, 09:13

kusjuures... varsti vist tahan küll jah 8)
Anonymous
 


PostitusPostitas kennu » 30 Aug 2005, 22:38

Nii kõigile teadmiseks et Mustamäe mazdaabi teeb siis Klubi liikmele allahindlusi:

Tööpealt: -15%
Osade pealt: -5-10%

sai siin nii välja kaubeldud. aga mõni foorumi haldaja võiks mingi nimekirja teha neile või saab neid kuramuse klubikaarte kasutama hakata millalgi??
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas Velbu » 30 Aug 2005, 22:54

Olen kukku puutunud nii Pirita kui ka Mustamäe Abilistega. Pirital tehti ära remont kui metsanotsu alla ajasin. Oli suht ok. Vävisid ja vahetasid parema tiiva, tule, iluvõre, stange. Suhtelsin seal Andriga - morm mees.
Mustamäel olen rääkinud Tarmoga - kah ok. Saab kokkuleppele. Aga tööaegadega on misiki imelik. Sumpsivahetus oleks läinud 1,5 tundi ?! Sumpsimees Tulika tänaval tegi ära 20 mindiga. Soovitan! Seal mehe nimeks Rinaldo.
Velbu
 


PostitusPostitas Anonymous » 14 Sept 2005, 21:53

Käsisn täna mustamäe mazdaabis, kus poisid vahetasid mu Mazda väsinud tagavedrustuse. Töö pealt sain 15% alet küll, kuid juppidele ale ei kehtinud (algselt ei teadnud, et üldse alet saab). Kuid nuriseda pole midagi- tegid töö sellise hinnaga, mida kahjuks Aabe varuosad ei suutnud kuidagi pakkuda sama töö eest. 8)
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Sept 2005, 09:10

Aabe ei teostagi remonditöid ju :? nad müüvad ainult varuosi... neil on seal maja taga mingi firma, kes lihtsalt ennast nende salongis reklaamib... üxkord olex äärepealt neid kasutanud ka, aga siis sai ilma hakkama, nii et hinna ja kvaliteedi suhet ei oska selle kohapealt võrrelda.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Sept 2005, 12:09

Ise kiidan kõvasti Mazda-Abit ,olen käinud Tartus teenindamas ja teinud ja ainult head kogemused,kiire,kvaliteetne ja pole veel piki näppe saand!
Aga kuidas selle allahindlusega Tartus on? Tallinnas mustamäel saab,aga Tartus?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Sept 2005, 16:20

movies86 kirjutas:Ise kiidan kõvasti Mazda-Abit ,olen käinud Tartus teenindamas ja teinud ja ainult head kogemused,kiire,kvaliteetne ja pole veel piki näppe saand!
Aga kuidas selle allahindlusega Tartus on? Tallinnas mustamäel saab,aga Tartus?

Pead vist ise minema ja pisut asja tagant utsitama 8) viitega klubile :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Sept 2005, 16:22

To 323iff:
Kaugel see sooduse värk teie juures on :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas 323IFF » 19 Sept 2005, 12:49

auto tehn.passi andmed arvutisse+klubi lehel olev kasutaja nimi ja asi toimib...esmasel külastamisel peaks tehn.pass kaasas olemas,...
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Anonymous » 19 Sept 2005, 20:08

Ja protsent :shock:
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 19 Sept 2005, 20:12

MazdaGTI kirjutas:To 323iff:
Kaugel see sooduse värk teie juures on :roll:


Kas jutt endiselt veel Mazda-Abist või on mul miski märkamata jäänud?
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 20 Sept 2005, 18:50

ikke ikke :D aga pirita-kose omast nimelt :wink: erinavates kohtades tule nimelt eraldi asju ajada :cry:
Anonymous
 


EelmineJärgmine

Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline