Bensiin otsakorral ja jõnksutab kiirendades.

PostitusPostitas Anonymous » 19 Mär 2005, 17:25

Ise pakuks, et paak sodi täis.
Soovitaks paagi läbi pesta ja siis peaks olukord lahenema.
Anonymous
 


PostitusPostitas Deus » 23 Mär 2005, 04:27

Ise pakuks ka sodi versiooni + seda et äkki on pump kannatada saanud ja ei jõua nii kõvasti peale lüüa enam (suurema kogusega suurem surve ja kergem peale lüüa)
Rooste tahab minu masinat :(
MyMazda
Kasutaja avatar
Deus
 
Postitusi: 62
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:58
Asukoht: liikuv

Re: Bensiin otsakorral ja jõnksutab kiirendades.

PostitusPostitas ints 626 » 05 Apr 2005, 15:30

[mul endal 626 gti 88 jõnksutas vasakpoolsetel kurvidel leidsin kapti alt ühe vigase vooliku püsikiiruse hoidja ja sisse laske kollektori vahel vahetasin selle ära ja asi korras.
ints 626
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Mai 2005, 12:19

Tere
Mul endal 626,2.0 84a ja siuke probleem et lasin karbussi seda spetsiaal karbussi puhastus aerosooli ja peale seda läks asi vist täitsa umbe,jõnksutas nii mis jube.Puhastasin karbussi surveõhuga ära aga ikka madalatel pööretel jõnksutab kiirendades(enne oli hullem).Kui mootor veel külm on siis ei ole midagi.Vahetasin ka õhu-ja bensufiltri ära aga ikka sama jama.tühikäigul ei ole ka midagi viga.
Oskab keegi aimata milles jama võiks olla?Kui kiirus juba üle 60km/h siis nagu ka ei ole enam,bensu pumbas ei saaks nagu probleem olla.Katsusin ka väntvõlli polti,oli ilusti kinni.Vaakum voolikud peaksid ka olema korras.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Mai 2005, 09:27

asi küünaldes võib olla?Need on ka ei tea millal viimati vahetatud :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Mai 2005, 09:53

Kas siis peale ostu neid ei vahetanudgi :shock: . Kas peale ostu on ikke köik filtrid ning õlid vahetatud :roll: . Ise olen küll köikidel autodel köik filtrid ning õlid-vedelikud ja hammasrihma vahetanud(müüja vöib väita mida tahes, et"äsja vahetatud", aga ise vahetama hakates on näit. ölifilter nii kinni et löika vöi ära :evil: ) :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Mai 2005, 21:47

küünlaid mainisin enda probleemi suhtes
Anonymous
 


PostitusPostitas RAx » 19 Mai 2005, 00:36

endal oli kunagi umbes sama jama ... nimelt hakkas juba ka maanteel ja sooja mootoriga [algselt vaid külmaga] jõnksutama ... kokkuvõttes jäin isegi korr keset maanteed ... sai sõita umbes 30 km/h nii et pöörded umbes 4000 (seda vist ei pea lisama et kütusekulu oli MEELETU) .. kui lõpuks Tallinna jõudsin avastasin et küünlajuhtmed olid omadega täiesti õhtal ja küünlad suht ka ... peale nende vahetmist paranes olukord kordi ... nüüdseks on muidugi välja tulnud et selles pullis oli enamjaolt süüdi 1 "asjatundja" kes kunagi karpat puhastades ja "reguleerides" mingit kruvi kapitaalselt valesti keeranud oli mistõttu küünlad paksu tahmakorra all olid ... seega soovitan korra juhtmed ja küünlad üle vaadata .. ega kurja ei tee :P
PS kütusefilter vaata ka muidugi üle sest peale poolt aastat Neste kliendiks olemist leidsin viimasest ka liiva ...
RAx
 


PostitusPostitas Anonymous » 21 Mai 2005, 22:21

mnjaa...mul tuli hoopis siuke asi välja et toru või msiki on katki,kuna bensufiltris on näha kuidas muliseb sees,ehk siis saab kuskilt õhku.Bensu muidu küll kuskilt välja ei aja,kuigi bensulõhna ajab küll sisse vahepeal.
Anonymous
 



Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron