Piinlikud juhtumised autoga

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Piinlikud juhtumised autoga

PostitusPostitas risto_626 » 11 Juun 2007, 17:49

endal selline juhus, et kord neiuga sõitma hakates tõusid autol pöörded iseenesest 4000+. suretasin auto välja, käivitasin uuesti, krt sama jama. ja niimoodi viis või kuus korda. ei tea, oli gaasitross või mõni karbussi liigend kinni jäänud, igatahes mitu minutit pusimist, enne kui normaalselt tööle hakkas. :oops: üksi tagasi sõites töötas normaalselt.

teisel korral tekkisid sõidu ajal mootoriga mingi n*ss, nii kui pidurit puudutada, suri auto välja. ja nii igal tänavanurgal :twisted: tagasi sõitis jälle normaalselt :shock:

ning kolmandal korral lendas ventikarihm, kaaslane muidugi sama :oops: . ei tasu vist mainida et tagasisõit kulges probleemideta. :?

siit ka küsimus, et kas kellelgi on sama armukade mazda kui minu oma :?: :? :) kuigi põhjust nagu polnud...

sry, kui teema on ebasobiv või juba olnud. vaatasin need 7 lk läbi, kuid sellist ei leidnud. eks kustutage siis ära.
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas IvarR » 11 Juun 2007, 19:33

Mul on tavaliselt autol hakkanud vead tekkima siis kui olen eelnevalt teda kaisutanud ja öelnud et vahetan uue mazda vastu välja :D
(poolassid, käigukast, salongi valgustus jne erinevatel autodel. Muidu on olnud täiesti probleemivaba aga just siis hakkab juhtuma)
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas HaHoHe » 12 Juun 2007, 08:13

Käisin ööl vastu 1. maid Mehikoormas. Oli just see aeg kui lund tuiskas ja oma sõiduvea tõttu jäin ühte lumehange kinni. Siis oli naljakas ja enda ees natuke häbi ka, et oma rumala vea tõttu keset suve hanges kinni istun autoga:P Aga sain oma jõududega välja õnneks.

Aga päris piinlik moment oli ühel kaasliiklejal, ma vähemalt loodan et tal häbi oli, sest see mis juhtus oli järgmine: näen et teepervel seisab sisselülitatud ohutuledega auto, juht vehib kätega. Pean siis kinni ja tuleb välja et mehel on kumm on katki läinud ja tungrauda pole. Laenasin siis enda oma. Varsti koputas tüüp jälle mu auto aknale, et rattavõtit oleks ka vaja, seda tal ka ei ole. Andsin selle ka. Ootasin siis veel 15 minutit oma autos ja juba mõtlesin et kuidas nii kaua läheb, kui abivajaja oligi juba jälle akna taga ja andis tööriistad mulle tagasi. Küsisin siis et kas kõik nüüd korras? Vastuseks tuli et ei ole, sest mingi võti oli tal veel puudu, millega tagavararatta kinnitust lahti keerata...no oli ikka tegelane, kuidas nii saab üldse kodust välja sõita?? Minust ta sinna maha jäigi, rohkemaga ma teda aidata ei saanud.
Kasutaja avatar
HaHoHe
 
Postitusi: 150
Liitunud: 28 Mär 2007, 10:53
Asukoht: Harjumaa

1998 Mazda 626

PostitusPostitas pokenaut » 12 Juun 2007, 08:25

Ma arvan, et kõige lollakam juhus, mis teinud olen. Sõitis mulle linnavahel vastu punane 626 millel tuled ei põlenud. Tõmbasin siis korra kaugtulesi ja poole minutipärast seisma jäädes avastasin, et endal ka tuled ei põle :lol:

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Anonymous » 12 Juun 2007, 08:39

Ka mul korra nii tegelikult olnud , et hakkasin tulesid vilgutama ja näitama et teisel ei põle, kuid siis avastasin et endal ka ei põle :D

Kõige piinlikum ja koomilisem lugu oli eelmise aasta sügisel , kui sai Pärnus pidus käidud. Pidu oli vägagi tore ja peale pidu ilus tütarlaps auto peal kelle poole oleks ka ööseks saanud jääda ( kell oli u. 1-2 vahel hommikul kui tulema sai hakatud). Sõidame siis tema poole rahulikult , aga ta elas kuskil Pärnu servas. Alguses oli tore, sai nalja jne. Umbes 5-6 minti sõitnud olime aga lootuselt kuskil linna vahel ära eksinud. Kõigepealt vaidlesime , et kuhu keerata , siis vaidlesime selle üle , et kas peaks peatuma ja kellegi käest küsima ( mida mina ei pidanud vajalikuks :D). Ühesõnaga, lõpuks kui õige koht sai leitud siis olime omajagu tülis juba ja mina sõitsin Tallinnasse :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Evert » 12 Juun 2007, 08:54

Mazdaga piinlikku juhtumit ei ole olnud, aga eelnevate oopelitega küll.

Kui kunagi keskas käisin, siis oli mul nunnu punane Kadett C. Olin just ühe tüdrukuga tuttavaks saanud ja läksime esimest korda kinno, Kosmosesse. Tartu maanteel, Flexeri ees sai aga "järsku":roll: bensiin otsa. Endal kankut vms. polnud ja pidin Viimsist sõbra lisabensuga järele kutsuma. Plaanitud seansile jäime hiljaks, aga see-eest veetsime meeldivalt aega juttu ajades ja udusele klaasile pilte joonistades. Tüdruk ei pahandanud, tuli pärast naisekski :lol:
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Aivo » 12 Juun 2007, 10:26

See teie Mazdade "armukadedus" meenutab kangesti filmi "Christine" :D
Aivo
 
Postitusi: 145
Liitunud: 26 Mai 2005, 15:02
Asukoht: Elva


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline