Mazda MX-3 1.8 95kW 95a. - Painteddeath - müüdud

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda MX-3 1.8 95kW 95a. - Painteddeath - müüdud

PostitusPostitas Anonymous » 23 Mär 2007, 22:22

Niisiis sai ta lõpuks ostetud.

Kõik vajalik varustus olemas mida mina vajalikuks pean :D
Nagu turvapadjad, el.aknad,signa,kont,valuveljed jms.

Saksamaalt toodud ja ostsin ta siis Tartust 4ratast autoaiast.
V6 liigutab seda putukat vägagi hästi edasi ja kuju meeldib mulle hullupööra,aga kahjuks sõidurõõm piirduski vaid Mazdaabisse sõitmisega :( m kuna tahtsin tal lasta kõik vajaliku ära vahetada nagu rihmad ja õlid jne jne.

Niiet siis esialgu panen need pildid mis olid auto24-s üleval.
Kui auto käes ja vahatatud ja kleeps peal siis teen uued pildid ja muljetan edasi. :wink:

Pilt



Siin pildid tänasest ostmisest siis:

Pilt

Pilt
Viimati muutis Anonymous, 23 Mär 2007, 22:41, muudetud 4 korda kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Apr 2007, 20:28

Nii, sain auto lõpuks kätte.
Läks paar päeva loodatust kauem aega Mazdaabis aga tänaseks said kõik asjad vahetatud mis vahetamist vajasid.
vahetatud sai hammasrihm koos rullikute jms , siis küünlad, piduri kettad+ klotsid+suppordid, tehtud sai ka õlivahetus ja mootoripesu.
Ülevaatusest sai nagu naksti läbi,laenasin veel sõbra autolt kõik vajalikud asjad mida ülevaatuse jaoks vaja läks(kustuti jms) , ei ole vel jõudnud neid muretseda.
Minek on väga äkiline kuigi jooks oli alguses suhteliselt väike kuid kui masin juba sõita sai ja rattad olid piisavalt ringi käinud siis tuli jooks ka :P

Kodulinna jõudes vahetasin kojamehed ära, selles kohas hakkasgi mind huvitama , et kas kojamehed on ikka nii hullud asjad, et hind varieerub 40-300 vahel. Täitsa lõpp ikke kus on mõndadel hinnad. Ostsin kuskil 100 kroonised ja arvan, et kõlbavad küll. Sai vahetatud salongi pirnid ära punaste vastu ja aretangi arvatavasti punased tuled erinevatesse kohtadesse autosse,mulle meeldib. Seest sai kõik ära puhastatud ja nägi koha palju parem välja, homme uuesti Tartu interiööri jaoks osta vajalikke asju(istmekatted,käigukangi nupp jms.) ja siis koju tagasi ja auto pessu ja vahatamisse ja siis panen klubi logoga kleepsu ka peale ja siis pildid :twisted:

Ahjaa, sai proovitud seda kriimu eemdaldajat ka. Alguses olin väga skeptiline selles vahendis kuid minu tõeliseks üllatuseks kaovadki kriimud täielikult (loomulikult räägin väikestest mitte mingitest aluskihini ulatuvatest kriimudest).

Ja veel üks seik. Sõitsin kohe vastu äärekivi maja ette parkides :lol: :roll: kuna ta ikke suhteliselt madal. Tuleb harjutama hakata selle parkimise asjus, et auto tuleks kaugemale jätte kui tavaliselt(äärekivist). Värv sai kriimustatud kuid õnneks oli see vaid see alumine bumper ja see on plastikust vms kummi laadsest materialist ja õnnelik kokkusattumus on, et mu sõbral on täpset sama värvi auto ja tal jäi autovärvimisest liiter alles, niiet ma võin veel päris mitu korda seda ära kriimustada:D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 06 Apr 2007, 15:44

Mõtlesin, et topin siia ülesse mis mul siis teeninduses ära vahetati ja panen hinnad ka, et kui kellegil midagi vahetusse läheb siis näeb mis umbkaudu hinnaks võib tulla MX3-l.


Hammasrihm 550.-
Silikoonpinguti 1050.-
Abirull 2tk 1100.-
Pingutus rull 950.-
Rihmavahetus 8h 2360.-
Sisepesu 55.-
Atf 1l 65.-
Õli filter 70.-
Õli 10w40 5l 225.-
Taga piduri ketas 2tk 400.-
Taga piduri klotsid 1 kompl. 270.-
Supordi rem. komp. 2tk 250.-
Dosool 5l 100.-
Küünlad 510.-
Abimaterjal 100.-
Tööaeg 3h 885.-

Kokku 8940.-

Ise arvan , et suhteliselt normaalne hind kuid ega ma nii palju ka ei jaga sellistest asjadest. Äkki mõni klubiline oskab paremini öelda.
Anonymous
 


Re: Mazda Mx3 1.8l V6 95kw 1995.a. Painteddeath

PostitusPostitas Tony » 07 Apr 2007, 11:26

Painteddeath kirjutas:Niisiis sai ta lõpuks ostetud.

Kõik vajalik varustus olemas mida mina vajalikuks pean :D
Nagu turvapadjad, el.aknad,signa,kont,valuveljed jms.

V6 liigutab seda putukat vägagi hästi edasi ja kuju meeldib mulle hullupööra,aga kahjuks sõidurõõm piirduski vaid Mazdaabisse sõitmisega :( m kuna tahtsin tal lasta kõik vajaliku ära vahetada nagu rihmad ja õlid jne jne.

Siin pildid tänasest ostmisest siis:

Pilt


Mazda MX-3 kohta on olemas üks vägagi hea internetilehekülg



Pilthttp://www.mazdamaniac.com/ :twisted:
Tony
 


PostitusPostitas Anonymous » 07 Apr 2007, 15:18

Oh, aitäh Tony.
See on kusjuures päris põhjalik leht.
:)
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 13 Apr 2007, 02:28

Läks pisut kauem kui päev asjade kätte saamisega ja peale panemisega, kuid nüüd lõpuks valmis.

Ei midagi eriliselt märkimisväärset ja tegin nö. "vaese mehe tuunimist" :roll: kuid sisemus sai ikke palju nägusam kui ennist oli.

Istmekatted,roolikate,turvavöö pehmendajad, käigukangi nupp,interiööri valgustus konsoolil + jalge juures mõlemal poolel ja laes pirnid vahetatud(punane).
ostsin ka mingit head kütuselisandit, et aidata CO-st autol vabaneda(pidi vähendama CO-d 90% potsendi võrra) kahjuks nimi ei tule hetkel meelde ja ei viitsi autosse ronida , et järgi vaadata. Oranś pudel oli ja nimi oli midagi Hot Shot vms.

Siin ka pildid:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Peatselt tahaks ka konsooli ära värvida punaseks,kuid Mx-3 on seda tsipa keerukam teha kui muidu kuna see pole ühes tükis, kui keegi oskav seletada kuidas seda teha siis oleks tänulik selle eest.
ka on plaanis peeglid ära värvida samasuguseks nagu auto värvgi kuna need on eelnevalt värvitud mingi kammajaa punasega.
Ja järgmine suurem ost on siis väljalase 8)
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 07 Mai 2007, 11:37

Leidsin üles:

LoheSell kirjutas:
MX3 klaasitõstukiga mul probleem oligi.
nüüd probleem lahendatud. Kellel veel mure, siis väike juhis. (TEGEMIST ON PUHTALT MX3 SEONDUGAVA):

parempoolsele mx3 uksele läheb 626 tagumise ukse vasakpoolne mootor!
vasakpoolsele vastupidi. mootorid peegelpildis üksteisega.
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 19 Mai 2007, 06:10

Siit siis ka pildid,läks aega aga asja sai:

Pilt

Pilt

Siin on pilt ka siis hiljuti saadud kleepsuga pilt ja tagaplaanis on mu ema mazda 626 millega mina pikemat aega vahepeal sõitsin enne enda masina saamist.
Pilt
Anonymous
 


PostitusPostitas vvs » 29 Mai 2007, 23:04

Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Anonymous » 30 Mai 2007, 02:30

Huvitav,ma nagu postitasin selle lingi ja mainisin, et masin läks siiski müügiks. Post kadunud jälle?

Aga jah, läks siiski müügiks ära. Kusjuures mitte mootori probleemi pärast kuna õli peab ilusasti ja pole millimeetritki langenud(sõidetud viimasest panekust ligi tuhat kilti) ja mehhaanikud vaatasid korralikult mootori üle ja ütlesid , et ei tohiks midagi säärast olla, et hakkab läbi minema.

Miks ma teda müün,on rohkem selles, et ma ei suuda rohkem sellega Jõgeva või siis Eesti teedel sõita. Maanteedel on super kuid linnades ja asula teedel mulle isiklikult ei meeldi, ju siis lihtsalt vale masin minu jaoks.
Pealegi, vaevalt ta nüüd kohe ära ostetakse, arvatavasti saan ikka suvi otsa sõita sellega,vähemalt pool siiski.

Nii, et ärge mõelge , et nüüd püüan kiiresti lahti sellest saada ja kellegile pähe seda määrida.

Järgmiseks tahaks proovida Mazda Mx6-te. Kuid tahaks siiski proovida seda masinat korra ja keegi omanik võiks kirjeldada MX6 sõidumõnu kuid ka miinuseid(olen lugenud piisavalt teisi teemasid sellest masinast kuid midagi kokkuvõtvat teada pole saanud). Kui keegi lahke pakkuma siis võiks kokku saada :D
Anonymous
 


PostitusPostitas dilidon » 17 Juul 2007, 17:53

Olen ka tark ja tean,et tänasega peaks masin müüdud olema.. :lol:
Semu kutsus autojuhiks,et ta läheb autot ostma ja siis kahe autoga tagasi. Esimene asi mis silma jäi oli mazdaklubi logo tagaaknal ja selguski,et meie klubi masin :lol:
Vaatan,kas saan ta siia... autost uut teemat tegema... :idea:
Kasutaja avatar
dilidon
 
Postitusi: 323
Liitunud: 23 Mai 2006, 14:48
Asukoht: Läänemaa,Pärnumaa viis170viis07

PostitusPostitas Anonymous » 18 Juul 2007, 03:01

Jah,tänasega läks siis masin uuele omanikule üle. Kõik läks hästi minu arust ja loodan et uus omanik ka ostuga rahul.
Ahjaa,ja nüüdsest ma vihkan bürokraatiat. Omanikuvahetus kestis ligi kuus tundi mis polnud üldse lõbus. Oh seda bürokraatiat. :roll:

PS: Moded võivad mõne päeva präast terve selle kupatuse minuga seonduvuses lukku panna, kuna mul ei oloe enam autot.
Anonymous
 



Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist