väike ümberehitus

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

väike ümberehitus

PostitusPostitas hardstyler » 25 Juul 2007, 22:46

Seoses lähiajal saabuva teise auto kasutamisõigusega (Xsara Picasso), mis jääb loomulikul alla minu 86nda aasta 323 diislile jääb Mazda seisma ja plaanis sügise-talve-kevade jooksul teostada põhjalik remont ning ümberehitus.Ümberehituse hulgas tahaks keevitada kinni tagumised uksed ja ehitada istme asemel korralik bassikas koos kastiga.pakiruumi tahaks tühjaks ikka jätta.ei tia mis mulle ülevaatuses öeldakse selle kohta?Peab arkis kahekohaliseks registreerima?Enne ei tahaks midagi suuremat ette võtta, kui tean kindlalt mida võib ja mida mitte.Aitäh. :wink:

PS! loomulikult ei saa lubada, et mu Mazdast ka asja saab aga on teine nii armsaks saanud, et luban anda endast kõik et tal tuleks veel aastaid hulgim juurde :)
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

PostitusPostitas Evert » 26 Juul 2007, 11:16

Ilmselt enne sellise suurema tegemise algust peaksid ühendust võtma ARK spetsialistidega, kes peaks plaanid heaks kiitma ja omapoolsed tingimused esitama. Siis on hiljem vähem jamasid. P.mõtteliselt on see aga võimalik, "Vanade ja Kobedate" filmis olnud dc-ice'i Audil tehti kunagi selline trikk ära.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas hardstyler » 26 Juul 2007, 22:30

jh..arvasin ise kah et peaks arkist küsima.

tänud igatahes.
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist