huvitavaid juhtumisi remondi tegemisel

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

huvitavaid juhtumisi remondi tegemisel

PostitusPostitas blondiin » 11 Sept 2007, 20:21

kuna meil nüüd remont algamas kuulaks hea meelega millega keegi teine hakkama on saanud.põnevaid seiku ja asju millega on alt mindud.
blondiin
 


PostitusPostitas kennu » 11 Sept 2007, 20:28

mis remonti mõtled kullake :P ?
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas blondiin » 11 Sept 2007, 20:43

terve korter
blondiin
 


PostitusPostitas kennu » 11 Sept 2007, 20:56

heh :D ma näiteks panin köögi seina prakku akrüüli asemel mingit vedelat tihendit.. mis pidi ülevärvitav olema :D aga... värvisin siis üle ja.. ennäe imet.. see asi jääbki vedelaks :D ma ei tea mis sodi see oli aga akrüül ta nüüd küll polnud :D näpuga katsudes täiesti vedel.



ahjaa... ja kui ma ventilatsiooniauke lahti võtsin.. siis ma sain sealt haamriga välja peksta terve stockmanni kotitäis linnushitta ja kuivanud kajaka pea. Pärast kui puhtaks sain siis lõõr tõmbas isegi paberi sisse lahinal.
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas blondiin » 11 Sept 2007, 21:22

aga kus ülejäänud kajakas oli :shock:
blondiin
 


PostitusPostitas kennu » 11 Sept 2007, 22:52

kes seda teab :D ei tegele arhioloogiaga :D
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas jann » 11 Sept 2007, 22:56

Mulle meeldib remondi tegemise juures ainult vana lõhkumine :D Uue loomise juures on enamasti ikka sõbrad abis olnud.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas GEDOHC » 12 Sept 2007, 20:55

kõigi 8 auto juures erinevaid töid teinud...suurim neist oli rekord c kupee 1,9s moto ja 4 käigulise kasti asendus 3,0E mootori ja 5-se kasti vastu
GEDOHC
 
Postitusi: 271
Liitunud: 12 Juun 2005, 21:48
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas blondiin » 13 Sept 2007, 22:24

meil ka kõik lammutamise peale vabathtlikult nõus appi tulema.ja see saab alguse homme kui tõmmatakse maha vanad sisse ehitatud kapid ja põrand ka vist enamvähem.esimesed sammud ilusa koduni siis.ja arvata võib kes seda jama pärast koristab :D
blondiin
 


PostitusPostitas GEDOHC » 13 Sept 2007, 23:58

ja meil korteris järgmine tegu avatud köögi tarvis seina lammutamine..vaesed naabrid :?
GEDOHC
 
Postitusi: 271
Liitunud: 12 Juun 2005, 21:48
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Moss » 14 Sept 2007, 00:14

Linnu sitaga on mul ka veider kogemus, küll autoga seoses. Mingised kolm kuud tagasi vahetasin tööjuures sõbra õe autol rehve ja märkasin jubesuurt larakat tagauksel ja mõtlesin et nühin selle ka maha. Alguses tundus veider see, et auto värv hakkas paberrätiku külge. Hiljem hakkas käsi ühest kohast kipitama ja kui uurisin, avastasin et tükike linnu shaisset oli mul kindavahele läinud ja sellest tekkis põletushaav :lol: Siiani väike jälg sellest alles. Väga happeline kraam...

Niiet säästke oma auto värvi (või midaiganes for that matter) ja peske linnu sisikond alati võimalikult kiiresti maha.
Kasutaja avatar
Moss
 
Postitusi: 142
Liitunud: 24 Mär 2007, 21:50
Asukoht: Saue

PostitusPostitas Haramount » 14 Sept 2007, 16:43

Noh, see käib nii, et alguses mõtled, et ma siit natuke lammutan... lõpuks on pisikese augu asemel suur ja mõistus otsas :evil:

Üks praktiline soovitus siis kah - arvesta iga asja peale kaks korda rohkem aega ja raha, kui esimese hooga tundub. Siis ei jää lõpuks rohkem kui poolega eelarves miinusesse :idea:
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas blondiin » 15 Sept 2007, 11:47

niisiis.vanad riidekapid on nüüd ära antud,ruumi palju.kohe hakatakse lammutama.saabus ka 1 päevase hilinemisega köögitehnika,muidugi mitte kõik,integreeritav pesumasin tuleb siis kui......?esimesed viivitused juba.et hakkab pihta.ja kas keegi on kuulnud et kui tahad saada köögimööbli hinnapakkumist tuleb selle eest maksta?ühe sellise koha leidsime ja saatsime nad musta kohta.ja mis värk sellega on et integreeritav mikrolaineahi ei mahu neil kappi ära ei pakuta mingit varjanti kuhu mahuks?müstika.nalja hakkab saama.
blondiin
 


PostitusPostitas pokenaut » 15 Sept 2007, 12:03

Tartu kohta ei tea, aga Camilla köögid vms Tallinnas Pärnu maanteel enne vidakukti(Tondi poolt tulles), on väga normaalne koht. Sealt sai endalegi köök tellitud. Teevad kohapeal köögi sinu soovi järgi arvutis valmis ja siis saadavad mailile hinnapakkumise.

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas blondiin » 15 Sept 2007, 12:23

paar pakkumist saime juba aga ei ole päris see mida tahaks.kööki ju päris iga aasta ei vaheta ja tahaks ikka sellist mis paari kuu pärast silma ei hakkaks riivama.meil väga konkreetne ettekujutus kuidas võiks välja näha.ikka hakataks mingeid omi varjante pakkuma.ja rääkima et seda ja toda ei saa.kurat.kui neile meie raha ei kõlba siis otsime mujalt edasi kust saame seda mida tahame.me ei taha ju midagi võimatut.ega me mingid jobud ei ole kes ei tea kuhu mida saab ja tohib panna ja kuhu mitte.
blondiin
 


PostitusPostitas blondiin » 15 Sept 2007, 12:36

ja seinte lammutamne on meil ka ees.aga seda ma naudin ,teeme naabritele tagasi kõik need hommikud ja õhud kui meie pidime nende vene tümpsu kuulama. :D
blondiin
 


PostitusPostitas blondiin » 15 Sept 2007, 12:38

pühapäeva hommikul relakaga ........ soovitatavt kell 6.30 :D :D :D
blondiin
 


PostitusPostitas Mario » 15 Sept 2007, 17:29

tegin siis minagi koos kaasaga köögis remondi...

hakkasime seinast vana shitta ma kraapima, kuid tulemuseks tuli ka 30a vana krohv alla :D
mis siis ikka - poodi ostma.. sai siis 3 50kg kotti seina määritud ja kohe sein ka sirgem :P

mööbli kohta niipalju, et läksime kohalikku Jõgeva mööblisalongi ja valisime mudeli välja ning 3 päeva pärast oli kohal :D

proovisin siis ise kätt koostamises ja 4 päeva hiljem kõik kenasti koos ja seinas.. :P
ise olen rahul :P

nüüd veel vaja vannituba ja vets ette võtta aga ei ole aega ega raha.. :(


ootamatusi tuleb ikka - näiteks hakkad seina auku puurima ja avastad kogemata, et oled juhtmest läbi puurinud :lol:
ja ise parketi panemine on paras n*ss :D

pilti ka, ehk tuleb sul mõni idee...
Pilt
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6051
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas blondiin » 15 Sept 2007, 18:14

väga ilus,tublid olete.meil tuleb natuke teistsugune.punaste ustega,see on kindel :D meil on terve suur kaustik näidiseid ja ideid täis joonistatud ja kirjutatud ja joonestatud.natuke kasu ka kunsti klassis käimisest.idee järgi peaks tulema selline suht modernne,nagu elutubagi kuhu mööbel kõik juba ostetud aga seisab karpides kuna enne kui remont tehtud kokku ei pane.eriti uhke olen oma ilusa punasediivani üle ja tugitoolid muidugi ka.ja pea 3 m teleka alus.teleka kinnitame tegelt seinale kuhu tuleb klombitud kividest maast laenimingi 1,5 m lai triip,või oli ta laiem?.kivid ka juba olemas.ja magamistuba tuleb jaapani hõnguline.lõpptulemus peaks tulema hea.ja poisi tuba tuleb vastavalt sellele mis rahakott peale kõikke seda ütleb :D
blondiin
 


PostitusPostitas jann » 15 Sept 2007, 18:31

Tallinnas üldiselt tehaksegi Köögimööbli firmades mingi väiksema summa eest joonised ja hinnapakkumine, mis hiljem reeglina mööbli hinnast maha arvutatakse(vähemalt meil tehakse nii :D). Miks meil raha küsitakse on see, et suht väike firma ja kõik on eritellimus mis tehakse. Kuna selle ettevalmistuse peale läheb mõtetult kaua aega, siis on ka hind külge poogitud. Ja ma valmistan suht iganädalaselt mikrouunidele kappe :D ning kõik on ära mahtunud!
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas blondiin » 16 Sept 2007, 01:46

järelikult võime nad kõik kukkele saata kes hakkavad rääkima et ei mahu.nad vast lihtsalt ei viitsinud pingutada natuke,arvasid vast et küll mõtlevad ümber kui räägime et ei mahu,oleks neil lihtsam.ja teenindus jätab kõvasti soovida,välja arvatud ühes kohas kus oli tunne et nad just meid ongi kogu aeg oodanud.tore oli,nii vahelduse mõttes. :lol:
blondiin
 


PostitusPostitas Haramount » 17 Sept 2007, 09:37

blondiin kirjutas:pühapäeva hommikul relakaga ........ soovitatavt kell 6.30 :D :D :D


6.30 ei tohi. Aga kella seitsmest võid täiega alustada. Meie Mehe või mõne muu rämpsbändi plaat peale ja relakas seina :twisted:

Köögimööbli teema on valusalt tuttav. Täpselt 5a tagasi tegelesin... Kusjuures minu soovid (vähemasti omast arust) polnud sugugi nii erilised. Heledad siledad, kuid ümardatud nurkadega puiduvärvi uksed ja sama värvi karkass (s.t. mitte valge). Nurk ja kaks seintäit kappe üleval ning kapirida all. Oi mulle joonistati linna peal igasugu pahna kokku... lõppes asi sellega, et tellisin mingist x-firmast hoopis Poola standardkapid - kataloogis oli kümneid erinevaid karkasse ja viimistlusi - ka täpselt sellised nagu ma tahtsin. Kõige parem oli aga see, et eelmisel kevadel tahtsin ma samasuguseid kappe juurde (tekkis integreeritud pliit ja õhupuhastaja jms). Läksin sinnasamma x-kohta ja küsisin. Selgus, et sorry, sellise uksega enam ei toodeta. Aga uuriti järele - karkassid sain kohe ja soovitud uksed tulid eritellimusena 2 kuu pärast.
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas blondiin » 17 Sept 2007, 20:14

niisiis,kapid välja pekstud. :D tore.leidsime sealt tagant hallitust :D tore.ja punast krohvi mis pärit aastast 2000 e.m.a :D .mees nüüd kirub ja peksab seda ära.kõik on tolmune.köögimööbliga pole natsa nüüd tegelenud,kogume ennast et minna teisele ringile :lol: .esimene käik prügimäele tehtud ,tulemus 800 kg saasta.normaalne.umbes 3 korda sama palju veel,kui kõik saab maha lõhutud.tore on.vähemalt pole me veel tülli läinud :D
blondiin
 


PostitusPostitas kennu » 17 Sept 2007, 21:21

norm :)

nüüd niiskustõke ja krohvima :P
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas blondiin » 18 Sept 2007, 18:15

täpselt :D
blondiin
 



Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron