Väike probleem

Väike probleem

PostitusPostitas Anonymous » 10 Juun 2005, 00:01

Mul Mazda 323 89a.
mul selline probleem et auto tühikäigul käib ilusti aga kui sõitma hakkan siis hakkab jõnksutama. Ei tea mõistus jooksis täna kokku kui maante peal pidi 50ga sõitma sest auto üle selle ei sõitnud kuna siis kadus justkui jõud ära.
Ehk keegi oskab midagi soovitada.
Kunagi oli nii et 50ga ei saanud sõita siis hakkas jõnksutama aga see viga sai parandatud kuna karbuss oli umbes aga nüüd puhastasin karbussi ära ja ikka sama jama et üle 50 hästi ei taha sõita.
Anonymous
 


PostitusPostitas RAx » 12 Juun 2005, 00:05

RAx
 


PostitusPostitas Anonymous » 13 Juun 2005, 10:06

Kui viga vastab kirjeldusele millele RAx siin viitab ning küünlajuhtmete ja jagaja kaane (+ rootori) vahetusest abi pole, siis võib veel viga leiduda ka jahutussüsteemis. Nimelt oli endal samasugune probleem nagu teemas http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=144&highlight= ning sai ka kõiki asju uuritud - jagajad ja värgis-särgid. Lõpukt tuli välja selline asi, et jahutussüsteem oli katkise radika pärast s*tta täis ning mingi klapp ei tahtnud eriti liikuda. Sellest tulenevalt hakkas jõnksutama ja pöördeid kõigutama + kadus jõud ning peale väljasuretamist ei läinud nagu käima mingi teatud aeg. Loodan, et on abi.

Veast sain lahti nii, et vahetasin radika ning pesin jahutussüsteemi katlakivieemaldajaga läbi 2 korda (Mazda Abi soovitus) ning siiani ok kõik. Katlakivieemaldaja (see, mis siis kohvimasinate ja veekeetjate puhul kasutatakse) pidavat olema parem kui ükski spetsiaalne jahutussüsteemi- või radiaatori puhastusvahend. Ja kord või kaks soovitatakse seda aastas ka profülaktilises mõttes teha...
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 13 Juun 2005, 10:17

Kuna sul karpa mootor siis vaata kas peenpuhastusfilter bensul on puhas. Pean silmas vahetult karburaatoris olevat filtrit, mitte suurt bensufiltrit. Vaata karburaatorit alltpoolt ja sealt kus küttevoolik sisseläheb peaka olema ca 17-19 peaga polt olema(võib ka väiksem mõõt olla). Keera see lahti ja seal see peaks olema imeväike filter, 626-l on see mõõtudega 4x7mm silinder. Imepisike rõhutan. Ma arvan, et see on sul must. Palju olen sama viga 626 ornungisse saanud.
Anonymous
 


PostitusPostitas Deus » 14 Juun 2005, 09:25

hotsepp kirjutas:Kuna sul karpa mootor siis vaata kas peenpuhastusfilter bensul on puhas. Pean silmas vahetult karburaatoris olevat filtrit, mitte suurt bensufiltrit. Vaata karburaatorit alltpoolt ja sealt kus küttevoolik sisseläheb peaka olema ca 17-19 peaga polt olema(võib ka väiksem mõõt olla). Keera see lahti ja seal see peaks olema imeväike filter, 626-l on see mõõtudega 4x7mm silinder. Imepisike rõhutan. Ma arvan, et see on sul must. Palju olen sama viga 626 ornungisse saanud.


Kuskohast ma seda filtrikest saaks, kohalikud poed on läbi käidud ja mitte ei leia :roll: Aastakese juba ilma selleta kruiisinud :D
Rooste tahab minu masinat :(
MyMazda
Kasutaja avatar
Deus
 
Postitusi: 62
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:58
Asukoht: liikuv

PostitusPostitas Anonymous » 14 Juun 2005, 10:39

Ma ei tea, kas poed müüvad seda?! Võta võti kaasa ja ütle romulas, et vaja sellist vidinat ja vast annavad, tõsi nad on sellised kulakud, et sellise pisikese vidina eest tahavad ka pappi teenida :evil: .
Aga kui sa seda ikka ei saa siis osta 15 eeku paberfilter ja pane vahele, kärab küll ja näed ka kui mustaks läheb.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 14 Juun 2005, 17:38

Tere ja aitäh.
No pärast karbussi vahetust auto jälle sõitis paar päeva kuni tänase hommikuni. Nüüd sai siis jahutuse süsteem puhtaks aga radikat veel ei ole vahetanud(mul nimelt selline radikas et pooled ribid vahelt puudu, kas see ka võib põhjus olla??) Raha napib. Aga probleem ise nüüd selline et kui gaasi annad auto tuurid langevad, ja kui gaasiga mängida siis mingi aeg on tuurid üleval aga päris lõpuni ei lähe vaid jääb kuskile sinna keskele podisema aga pedaal on põhjas. ja siis kui pedaali lahti lasen tõusevad tuurid korra üles ja siis sureb välja.
Ehk keegi oskab aidata või on mootor metsas.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 14 Juun 2005, 20:54

Mis sa sellest karburaatorist ära vahetasid, pane vana tagsi ja puhasta filter ära!!!

Ja kui kirjeldad uut sündroomi siis viitab see ikka sellele, et sul ei saa mootor korralikult kütust kätte. OTTOmootori omapära on selline, et kui bena hakkab otsa saama siis tõmbab korraks tuurid lakke.

Pane vana karpa tagasi ja puhast see filter mida kirjeldasin, ära!
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Juun 2005, 22:11

no nüüd puhastasin selle filtri ära ja masin jälle sõidab :D
Vana karbussi vahetasin selleks ära kuna see oli totaalselt umbes :cry: ja vanal polnud seda filtrit ollagi.
Aitäh kõigile kes vastasid.
Anonymous
 



Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron