Mazda2 MZR

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

Mazda2 MZR

PostitusPostitas Mario » 07 Nov 2007, 23:13

Mazda arendas populaarseks saavast ka ühe "kõvema" versiooni.
Masinal on 1.3liitrine vabalthingav Miller Cycle mootor, mille eesmärk on saavutada 23km/L ning kvalifitseeruda Jaapani Roheliste nõuetele,

Käigukastina pakutakse CVT, mis pidavat olemagi just ökonoomseim variant - hetke tavaversioon suudab ühe liitriga läbida vaid 19.2 km.

Mootor on 1.3L DOHC MZR, alumiiniumplokiga ja vabalt-hingav. Abistava käe ulatab SVT süsteem (Sequential Valve Timing System), mis peaks ideeliselt vähendama pumpamis kadusid ning suurendama soojusest saadavat energiat.
CVT tagab maksimaalse jõu ka madalatel pööretel ning ülisujuva sõidu.

Nagu juba teada, siis uus Mazda2 tehti 100kg kergemaks, mille tulemusena ongi madalam küttekulu ning väga ergas juhitavus.

Heitgaasinormid on vähemalt 75% madalamad, kui aastal 2005 ning loodetakse täita ka 2010.a heitgaasinorme. Optimistid :)

Esiplaanil MZR mudel


Pilt
Pilt
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6051
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas pokenaut » 07 Nov 2007, 23:24

Kui mu isa küsis minult, mis auto on pildil, siis esimese vastusena pakkusin Kia Ceed-i, edasi tuli Huidai I30 ja siis ülejäänud koreakad. Miks kurat nad selle auto nii korealastega sarnaseks tegid :?
IMO vana mudel oli ilusam.

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Mario » 07 Nov 2007, 23:28

vana mudel on ilge kast :D

mulle igal juhul meeldib see :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6051
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas risto_626 » 08 Nov 2007, 00:05

päris nunnu :)
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas Haramount » 08 Nov 2007, 11:41

Oleks nad siis need üleliigsed uksed ka ära koristanud, oleks päris lahe pisike püss saanud. Neljaukseline sportlik auto on minu pilgu jaoks nagu hiina kets - nagu oleks spordijalats aga...
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Margo » 08 Nov 2007, 16:04

Haramount kirjutas:Oleks nad siis need üleliigsed uksed ka ära koristanud, oleks päris lahe pisike püss saanud. Neljaukseline sportlik auto on minu pilgu jaoks nagu hiina kets - nagu oleks spordijalats aga...

Täpselt minu mõte. Kuigi 2-ukselisega on mõni kord parklas ikka päris kitsas :)
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Haramount » 09 Nov 2007, 14:27

Margo kirjutas:Täpselt minu mõte. Kuigi 2-ukselisega on mõni kord parklas ikka päris kitsas :)


Oi jah. Parklad... ma just väga pisike poiss pole aga Legend Coupega (üsna lai auto ja ukse laius ka üle 130cm) veedetud aastad õpetasid oma keret ikka igasugu pisikeste pilude vahelt läbi libistama ja igasugu muid trikke tegema. Vanasti, kui veel Kristiine keskuse vana parkimismaja oli (kus jooned olid vist Fiat Uno järgi maha joonistatud), parkisin ma peale seda, kui ma-ei-tea-mtmendat korda pärast shoppingut JÄLLE autosse sisse ei saanud alati kusagile kaugemasse otsa, kus teisi autosid polnud ja nii, et valge joon täpselt auto alla keskele. Kui sellist kohta polnud - head aega, next kaubanduskeskus pliis. Ja ikka sai oi kui mitmel korral kohalike turvatoladega jageletud...
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn


Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron