K: andke n6u mazda 626 2.0 td kas tasub osta??

K: andke n6u mazda 626 2.0 td kas tasub osta??

PostitusPostitas Anonymous » 04 Juul 2005, 13:57

kellel on kogemusi nende mudelitega....
oma bemm väsisi ära..tahaks midagi uut osta ja ei tea kas osta jaapani autod v6j saksa!!!

enne mul oli mazda 323 f 1992 aasta millel oli 1,8 doch-94kw..olin temaga rahul..aga bensu ryypas palju..sest kat oli väljal6igatud(parandage kui eksisin)
siis järgmised(ehk 5 tykki oli bmw-d kyik 2,4 td mootoritega-85 kw)
tahaks autod mis ei laguneks oma vanuduse pärast...ja ued bmw maksavad palju....nind eriti ökonoomsed nad ka ei ole!!!
et 2.0td mootor peab keskmisel 6 liitriga hakkama!!!
kirjutage mis te teate...ehk saan targemaks
praegune auto on bmw 324 td touring!!!
Viimati muutis Anonymous, 17 Juul 2005, 13:43, muudetud 2 korda kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Juul 2005, 20:33

natuke vale alafoorum või mis? :wink:

aga teemasse et milleks sul seda autot vaja läheb kas vaikseks kulgemiseks punktist A punktini B või midagi enamat?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 05 Juul 2005, 17:32

noh ...ma arvasin et tehniline.....siis saab teada kuidas mazda 626 peab koormusele vastu(ma mytlen ikka uemat 74 kw mootorit,
olen syitnud nii seatiga kui ka bemaritega,ning arvan et sellest vyimsusest on piisav seda keret edasi liikuma ning mitte uimerdama(nagu audi 1,6 d 41 kw aga sellesuhtes vastupidav:)
nii...veel kuulsin et jaapani autodel on k6rsurvepump hell...ja ei kannata solki:(ei tea kas see on myyt..ehk teie rohkem teate.
auto on vajalik syitmiseks..et oleks keskmiselt diisli kulu, ja s6idur66mu....
kihutada saan ma oma calibraga 110 kw..millest mul hasti piisab:)
Viimati muutis Anonymous, 17 Juul 2005, 13:44, muudetud 1 kord kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 06 Juul 2005, 20:53

esiteks koormus - eks 2,0 on ikka võimsam kui 1,6 aga linnas liiklemiseks täiesti sobiv...ja üldmõiste "jaapani auto" on ikka liiga üldine et selle põhjal midagi järeldada; kõrgsurvepumba kohta pole isiklikult küll midagi halba öelda - nii kaua kui autod on olnud, pole nendega probleeme tulnud...

ja NB! lase moderaatoritel (või adminnidel) see teema ümber tõsta või muuda pealkiri ära..
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 07 Juul 2005, 13:13

noo nii....nyyd oli kasuliku infot...äitah...
lihtsalt öeldi et solki ta ei armasta...ja eestis myakse solki iga 2 tanklas(statoil ja nestle on tanklad mida ma usaldan)
kuidas mazda 626 veermikuga lood?
tean et 323 f oli (1992 aasta)oli enamvähem kui tema eest hoolitseda!!!
ja viimane kysimus palju siis see 2.0 diislit vyttab....sest auto 24 on kirjutatud keskmine 6 liitrit!!!muidu see on usutav sest ma sain mazda 626 1985 aasta väljalase 1,6 benziin ,5 liitriga syita 93 km.....ja auto oli 5 inimest täis ja taga oli mazda juppid...mootor ja käigukast...ni et täis koormusel :!:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 07 Juul 2005, 21:22

no ega see neste ka eriti parem pole, statoil veel aga põhimõtteliselt üks ja sama kütus igal pool...
veermik on küll hästi välja kukkunud(Coupel vähemalt) aga tänu Eesti teedele seegi kaua kesta
ja eks see diislikulu sinna kanti jäägi(oleneb ka sõidustiilist aga küsitavaks jääb - kuidas saab diisliga kimada? :D)
sul siin rääkides ju Mazdast piisavalt kogemusi aga loodan et infost oli ka mingitki abi....
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 08 Juul 2005, 10:25

ei ma tean et nat suhteliselt vastupidavad ja ei pirtsuta eriti(muidugi kui k6ik töötab) diisliga ei taha kimada aga keskmiselt s6idan 110 - 120 km tunnis(s6ltub teest)ja ei taha et auto uimerdaks keskmine kiirendus sobib..arvan et bemariga peab kiirendus sama olema(m6tken 2,4td 85kw)
muidu mulle ka k6lbas ka bmw 1,8 77kw 1984 a j6u poolest)nii et vyibolla ma liitun mazda klubiga!!!ni ....calibra,bmw ainult foorumi kasutaja ja mzada vyib olla klubi liige:) :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 08 Juul 2005, 10:29

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
selline peaks sobima..aga mis ma muudan esimesega vist esiotsa.....
kas kellelgi on mingit varianti et saaks lahti sellest kroomitud liistust mazda märgida....ärge pange pahaks aga tahaks et auto näeks pätikaks....et oleks k6ik yhte värvi...ja kas esispoilat saaks tigedamaks muuta....kas on kellegil ideid??
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 08 Juul 2005, 10:45

ja selle kyttusega

ma ei tea kas maza foorumis see teema läbi arututud aga
ma tegin väga palju katseid,ja selgus seeline asi:
autoks oli opel calibra doch 2.0i 110kw tangitut 10liitrit igast tanklast


statoil 140 km=7,1l
olerex 110 km=9,0l
likoil 110 km=9.0l
neste 130 km=7,6l
unoX 130km =7,6l
peaaegu sama tempo ja sama tee ning sama ring:)
m66detut on enamvähem täpselt
et nagu statoil on parem

oma bmw 2,4 td 85 kw

lukoil 10l/140km rahulik tempo
statoil 10L/150 km rahulik tempo
olerex auto vaevu s6idab nii et sealt rohkem ei v6tta!!!!

see on minu v6rdlused tanklade vahel!! ei hakka räägima kuidas kyttuse myyad panevad igast tangi korrast endale 100 grammi oma auto paaki
nii kui tahate kirjutage omadest kogemustest....mul on ainult 1a juhiload ja kogemusi vähe(100000km s6idetud 7 autoga)
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 08 Juul 2005, 11:01

ise tangin ka ainult statoilist... kütusekulu võrreldes nestega on tunduvalt väiksem.
samas olen kuulnud, et kui tehakse neid kütuseproovide võtmisi, siis on alati parimaid tulemusi andnud Lukoili tanklad (ise pole sealt kunagi tankinud). Järelikult siis kas nad teavad ette, et tulemas on kontroll või midagi muud :lol: :lol:
aga see eesti kütuseteema on sama nagu meie teede värk... meil ei müüdagi bensiini ega diislit vaid ainult lisandeid. Võrreldes Soome kütusega pole meie tanklatest saadava vedelikuga midagi teha... ja hind on juba peaaegu sama... närvi ajab, aga mõtetu sellel teemal arutleda... paremax midagi ei lähe :cry:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 08 Juul 2005, 21:56

seda ma olen pulli pärast teinud...


mul on 20 l vene plekk kanister mida ma olen täpselt m66tnut
nii et 20 l on kyrini täis.....
läksin statoili viljandise kyik ok....
läksin statoil rakvere k6ik ok
...................jyhvi ka k6ik ok....aparadit annavad +-20-30 g
lukoil 100g
olerex 200g
ja ykskord kohalik tankla 0,5 l bensu pidi v6tma

nii et statoil best
aga saksamaal audi 90 2,3 l 103 kw..vyi miski taolist sain alla 6l/100 km peale teed+kvalitted kyttus
eestis 7,5 stabiilselt miinimum
Viimati muutis Anonymous, 17 Juul 2005, 13:48, muudetud 1 kord kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 09 Juul 2005, 02:51

kõik on võimalik,peab ainult piisava suurusega rahakott olema :wink: ja ega see iluvõre päris palju ka ei maksa....siin IvarR tegeleb tuuning juppidega ja võid ju ühendust võtta kuid sammuti neid firmasi on teisigi mis selliste asjadega tegelevad....surfa natu netis ringi ja leiad ka kindlasti näiteid ja ideid mida rakendada...
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Juul 2005, 13:54

niis siis j6udsin ikka otsusele!!!!
eile proovisin yhe mazda 626 2.0 td ringi s6ita...ja mulle meeldis...
kyigitel 626 on elektropakett(aknad peeglid..)konditsiooner sellise ilmaga ei teinud paha!!!kiirendus on hea(diisli jaoks)
ja k6ige rohkem mind imestas et ruumi seal on tiba rohkem kui bmw e34
tyyp ytles et täispaagiga ta syidab 1100 vyi 1200 km
ja paak on 65 l kui ma 6ieti aru sain!!
nii arvutades kyttusekulu on kas 5,9 vyi 5,4 100km peale!!!
nii et 3 kuu päras soetan endale 1998 v6i noorema isendit
Anonymous
 



Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist