mazda 626 2.0 74kw 84a. Racha

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

mazda 626 2.0 74kw 84a. Racha

PostitusPostitas Racha » 05 Jaan 2008, 14:06

täna lõppes minu auto elutee. otsustasin siis nagu järelhüüdena või nimetades kuidas tahes. sellest autost siia kirjutada.
paljud klubilised on selle masina kallal teostatud töödes abis olnud, aitäh teile.
masinast olen varem kirjutanud http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=2862&highlight=
nüüd on siis selle mazdaga arvatavasti kõik. täna hommikul pidin tööle minema, kui minu teekond katkestati. üks uus ford mondeo müksas minu sõidukit võrdväärsel ristmikul juhipoolsesse tagumisse nurka ja nii õnnetult, et auto paiskus saadud löögist äärekivisse ja sealt omakorda vastu puud. puuga kokkupõrge tuli täpselt vastu paremat esimest ratast. selle tulemusena purunesid amort, rooliots ja nii mõndagi veel. deformeerus küljeplekk ja kapot.
löögi saanud tagumine nurk on ainult natuke mõlkis.

vahepeal oli mul plaan auto välja vahetada, ei leidnud aga ühtegi teist, mis oleks sama palju meeldinud. nii mõtlesin paarkuud tagasi, et hoian veel aastakese käigus.
vahetasin masinal mootori ära. peale sai sama tüüpi 2.0sohc 74kw. lisaks sai starter uus ostetud ja toonor mootoril karteri tihend uus.
aasta jooksul on saadud ka esisild korda tehtud ja muud nipet näpet, nt elektri peeglid.
masin oli kuni matsuni üsna elujõuline, usun et ülevaatuseltki oleksin veel läbigi saanud, pärast väikest nokitsemist. nüüd jään aga kindlustuse otsust ootama.
626gc coupe, the best
hobikorras rehvivahetaja. tel 519992839
Kasutaja avatar
Racha
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Nov 2005, 17:38
Asukoht: Tartu-Põltsamaa

PostitusPostitas Mario » 05 Jaan 2008, 16:30

ai kurja.. kurb lugu rsk.. sakslased peavad vimma japside vastu vist :lol:

mis siis edasi?

kui GC sind uuesti huvitab, siis väsinud põhjaga sedaan on pakkuda :mrgreen:

aga jah, edu sulle :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Racha » 05 Jaan 2008, 17:24

nu nüüd ootan kindlustuse otsust. tuleb järgmine masin soetada, kui seda ei saa taastada :( . kahju tast, oli hinge sööbinud. mitte ei tahtnud välja vahetada.

mul üks teine kupee kere tegelikult seisab. sealt pealt pärit juppe sellel mazdal omajagu, aga ennem kevadet ei tule ehitamine kõne allagi :!:
626gc coupe, the best
hobikorras rehvivahetaja. tel 519992839
Kasutaja avatar
Racha
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Nov 2005, 17:38
Asukoht: Tartu-Põltsamaa

PostitusPostitas risto_626 » 05 Jaan 2008, 17:29

kahju jah. miskipärast ei usu, et kindlustus seda remontima hakkab, vaid välja ostab. on nende hind ju alla igasugust arvestust, ming krdi siksi ront maxab samapalju :?

mis uueks autoks plaanis, mazda või on margivahetamise mõtteid kah peast läbi käinud?

mario pakub siin oma väsinud põhjaga sedaani, ma võiks siis pakkuda sulle ideaalses korras põhjaga luukpära, kuna hakkab see asi kah vist vaikselt üle jääma. kuigi selle auto saatus on veel lahtine....kahe mazdaga ple kah midagi teha...kuigi sigakahju oleks müüa. vb headesse kätesse ehk mõtleks.
ennem tahaks mazda majja tuua, siis vaataks mis vanast saaks...

aga see selleks, edu sulle :wink:
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas jann » 05 Jaan 2008, 18:34

Kahju autost :( Kellel ristmikul õigus oli(parema käe reegel)?
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas tomkulibin » 05 Jaan 2008, 22:47

jann kirjutas:Kahju autost :( Kellel ristmikul õigus oli(parema käe reegel)?

võrdväärsel ristmikul juhipoolsesse tagumisse nurka

Kaastunne minugi poolt.
Ilmselt Sul ehk õnnestub saada kahju kompensatsiooni(nn taastamise hüvitis), aga sealt lahutatakse amortisatsioon maha, ja saadav summa kujuneb tühiseks.
Aga vaata kuis endal kasulikum on.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8370
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas hullkonn » 06 Jaan 2008, 12:34

Kahju kui eestimaa pealt üks GC jälle vähemaks jääb,sest ega neid niigi vähe alles..

Kaastunne minupoolt :(
Tasa sõuad jääd teistele jalgu!!!
Tafka:53038827[color=#0040BF][/color]
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald


Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist