Premacy pagasiruumi põhi

Premacy pagasiruumi põhi

PostitusPostitas Prema » 27 Jaan 2008, 13:24

Tegin autos väikeseid koristustöid ja panin tähele, et pagasniku põhja saaks pea 10cm alla poole viia kui sealt ära koristada see plastikust lahtrite kolakas. Vaja oleks ka tava mõõdus tagavararatas vahetada väikese ratta vastu. Nii saaks istmed välja visates pea aegu ühes tasapinnas kaubaruumi põhja. Pealegi on need lahtrid selliste mõõtudega, et sinna paigutada pole pea aegu mitte midagi.
On keegi sellise lükke oma autoga juba teinud?
Kasutaja avatar
Prema
 
Postitusi: 351
Liitunud: 22 Dets 2007, 23:23
Asukoht: Saue/Tallinn

PostitusPostitas pokenaut » 27 Jaan 2008, 14:07

Ma ei tea, kuidas FL-i eelse mudeliga on, aga minul olnud FL mudelil oli küll sile põrand kuni tagaistujate jalaruumini. Pilte saaks pagasiruumist? Endal jäid kahjuks tegemata ja toetun mälule(kuid kindlasti oli pagasiruum kuni tagaistujate jalaruumini sile, sest kahe istme vahel sai vahetustega magatud).

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Prema » 29 Jaan 2008, 16:29

Kuidas seal võimalik magada on :shock: ? Seal ju mingi 140-150cm pikkuse ruumi.
Kasutaja avatar
Prema
 
Postitusi: 351
Liitunud: 22 Dets 2007, 23:23
Asukoht: Saue/Tallinn

PostitusPostitas pokenaut » 29 Jaan 2008, 16:56

Viska keskmine iste välja ja natuke kõveralt sai magatud küll(pikkused olid vahemikus ~170-190cm. Mina oma ~170cm kasvuga sain seal kõige vabamalt magatud. Kui "kardaani" tunneli peale veel mingi kõrgendus ehitada magavad seal vabalt ka pikemad :)

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Prema » 12 Veebr 2008, 22:52

Aga siiski -- minu pagasiruumi põhja jääb jõnks kui istmed kokku klappida. Kui selle lahtritega plastikust vahe tüki välja viskaksin siis oleks tõesti põhi sile. Selleks oleks aga ka uut põhja plaati vaja -- eks vaatan, kas viitsin suvel selle vineerist välja saagida. Ja kitsast varu ratast on siis kah vaja -- originaal sinna alla ära ei mahu :(
Kasutaja avatar
Prema
 
Postitusi: 351
Liitunud: 22 Dets 2007, 23:23
Asukoht: Saue/Tallinn

PostitusPostitas pokenaut » 12 Veebr 2008, 23:48

Kurat, mina küll ei mäleta mingit lahtritega plastikut pagasis. Kui istmed kokkuklappisin, siis tõstsin need tagaistujate jalaruumi ja sealt edasi oli sile põrand. Minul ei olnud ka täiemõõtmelist varuratast. Juba ostes oli see pooletoobine seal pagasis ja mina teda sealt välja ei võtnud. Siiski sooviksin teie auto pagasiruumist pilti. :wink: Siis saan arvatavasti ka öelda, mis minul teistmoodi oli.

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa


Mine Premacy/MPV/5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron