Leht väljatöötamisel. Paluks ka kasutajate abi.

Kui on probleeme foorumi või lehe kasutamisega siis andke siia teada

Leht väljatöötamisel. Paluks ka kasutajate abi.

PostitusPostitas IvarR » 02 Veebr 2005, 12:24

Tere
Kuna proovib tasapisi siin uut lehte arendada siis tekkis küsimus et kes mida sooviks lehel näha??
Ideed oodatud:idea:
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Shark » 08 Veebr 2005, 16:18

Kas oleks võimalik lihtsustada piltide lisamist , ma näen ,et mõned kes nii hästi arvutit ei tunne ei saa sellega hakkama ? Tänan :roll:
Shark
 


PostitusPostitas Rain » 08 Veebr 2005, 16:40

Piltide lisamisel tekib kasutajatel arvatavasti see probleem, et ei osata neid netti panna. Oma arvutist otse siia foorumisse linkida ei saa ning samuti ei saa neid meie serverisse lisada.

Nii et lihtsustada nagu polegi võimalik muud moodi, et tuleb õppida pilte internetti kuhugi üles riputama , näiteks www.zone.ee või www.hot.ee kasutajanimi teha ja siis sinna ftp-sse üles panna läbi internet exploreri ntx: ftp://kasutajanimi:parool@www.hot.ee

pärast jääb siis pildi aadressiks www.hot.ee/kasutajanimi/pildinimi

Rain
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 08 Veebr 2005, 19:12

Otse foorumisse piltide saatmine ei tule kõne alla, kuna ajapikku on foorumist läbi käiv pildikogus päris suur ja sellist ruumi ei ole kuskilt võtta.

Vähem arvutit tundvatel inimestel on võimalus kasutada tasuta pildiserverite teenuseid, kuhu piltide üles saatmine on väga lihtsaks tehtud ning seal serveris oleva pildi link foorumisse panna. Piltide otselinkimist nad ei luba aga lehe lingi, millel pilt on, võib panna.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 12 Veebr 2005, 21:27

krt viimase 24 h postituste vaatamist oleks kyll vaja:/

nagu www.clubmb.ee foorumil on...

Lihcalt ei viici iga p2ev kõiki teemasid l2bi kedrata et n2ha kes kuhu midagi postitanud on :evil:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 13 Veebr 2005, 11:34

aga on ju nupp "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid" ??? vähemalt täna oli... pole ise ka enne tähele pannud!
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Apr 2005, 16:21

samas võiks ka mingi kiirendusetabeli kuskile panna...või klubi sisene knock-outi tabel...vms... :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Apr 2005, 17:17

Rain kirjutas:Piltide lisamisel tekib kasutajatel arvatavasti see probleem, et ei osata neid netti panna. Oma arvutist otse siia foorumisse linkida ei saa ning samuti ei saa neid meie serverisse lisada.

Nii et lihtsustada nagu polegi võimalik muud moodi, et tuleb õppida pilte internetti kuhugi üles riputama , näiteks www.zone.ee või www.hot.ee kasutajanimi teha ja siis sinna ftp-sse üles panna läbi internet exploreri ntx: ftp://kasutajanimi:parool@www.hot.ee

pärast jääb siis pildi aadressiks www.hot.ee/kasutajanimi/pildinimi

Rain


Lisaks veel palve, et kui te panete pilte füüsiliselt siia teemasse sisse (mitte lingina) siis ei tohiks olla see pilt eriti üle 300 pixli pikem külg. Mis arv paremini sobiks või suurs, selle peaks adminnid kehtestama.
Pildi suurus on selle oluline, et üle tuhande pixli resoga pilte ei taha ekraanil näha :evil: , kaunis julm kuid nii see on. Esiteks on valus neil, kes istuvad näiteks modemite taga (mitte kõik ei ole veel lani taga) ja teiseks on see, et pildil ei pea iga poritort näha olema vaid asja sisu avalduma. Kui kellegil on huvi edasi selle konkreetse pildi kohta siis saab ju priva saata inimesele ja temalt originaalsuuruses pilti paluda.

Seega adminnid, palun kehtestage reeglistikus teemas kuvatavate piltide lubatud resolutsioon või pildi maht.
Anonymous
 


PostitusPostitas Margo » 18 Apr 2005, 19:33

hotsepp kirjutas:
Rain kirjutas:Piltide lisamisel tekib kasutajatel arvatavasti see probleem, et ei osata neid netti panna. Oma arvutist otse siia foorumisse linkida ei saa ning samuti ei saa neid meie serverisse lisada.

Nii et lihtsustada nagu polegi võimalik muud moodi, et tuleb õppida pilte internetti kuhugi üles riputama , näiteks www.zone.ee või www.hot.ee kasutajanimi teha ja siis sinna ftp-sse üles panna läbi internet exploreri ntx: ftp://kasutajanimi:parool@www.hot.ee

pärast jääb siis pildi aadressiks www.hot.ee/kasutajanimi/pildinimi

Rain


Lisaks veel palve, et kui te panete pilte füüsiliselt siia teemasse sisse (mitte lingina) siis ei tohiks olla see pilt eriti üle 300 pixli pikem külg. Mis arv paremini sobiks või suurs, selle peaks adminnid kehtestama.
Pildi suurus on selle oluline, et üle tuhande pixli resoga pilte ei taha ekraanil näha :evil: , kaunis julm kuid nii see on. Esiteks on valus neil, kes istuvad näiteks modemite taga (mitte kõik ei ole veel lani taga) ja teiseks on see, et pildil ei pea iga poritort näha olema vaid asja sisu avalduma. Kui kellegil on huvi edasi selle konkreetse pildi kohta siis saab ju priva saata inimesele ja temalt originaalsuuruses pilti paluda.

Seega adminnid, palun kehtestage reeglistikus teemas kuvatavate piltide lubatud resolutsioon või pildi maht.


hea tähelepanek. samas ei ole ka kõigil pilditöötlemistarkvara, nii et sellise "käsu" pealepanek saab natuke oodata. kui probleeme on, saab nendega tegeleda. hetkel ju massiliselt seda muret ei esine?
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 18 Apr 2005, 21:45

http://vvv.xmb.pri.ee/index.php?kategooria=46

Tegemist vabavaraveebiga, seega kellegil ei saa seadusega pahuksisse minekut kõnealla tulla. Soovitaksin InfraView´i, sest sellega on ülimugav pilte väiksemaks töödelda, suurust muuta ja oi oi kui palju asju veel teha.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Mai 2005, 23:49

siin on mure, kuidas piltidega majandada...äkki aitab selline koht: http://mazdaklubi.tk? Hakkasin siin ühte pilti otsima, ei leidnud kuidagi...hinge ajas täis, edaspidi võiks ju kasutajad enda liiklusvahendid siis eelpoolmainitud kohta üles panna...ühes kohas ja palju lihtsam orienteeruda...Ootan vastukajasid....prooviks panin enda masina pilte, töötab küll...ei ole mingeid ftp dega mässamist, mõnedele võib see tõesti raskusi tekitada
äkki mõni admin paneb sellekohase klepsu ka "lugejate autod" juurde?
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 19 Mai 2005, 02:32

siin on mure, kuidas piltidega majandada...äkki aitab selline koht: http://mazdaklubi.tk?


Sai proovitud... Esimese mure tekitas Opera, mis jäigi sisenema, lõpuks Firefoksiga ikka õnnestus :) Teine probleem tekkis albumi loomisega 323-gruppi, mida ei õnnestunudki muudmoodi lahendada, et mu pildid nüüd seal, kus peaks 626-d olema :roll: Eks ma proovin teinekord uuesti... Aga muidu on hea idee küll seal pilte hakata hoidma. Veel seda, et ega seal ruumiga priisata ei saa!
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 19 Mai 2005, 09:02

Laika kirjutas:
siin on mure, kuidas piltidega majandada...äkki aitab selline koht: http://mazdaklubi.tk?


Sai proovitud... Esimese mure tekitas Opera, mis jäigi sisenema, lõpuks Firefoksiga ikka õnnestus :) Teine probleem tekkis albumi loomisega 323-gruppi, mida ei õnnestunudki muudmoodi lahendada, et mu pildid nüüd seal, kus peaks 626-d olema :roll: Eks ma proovin teinekord uuesti... Aga muidu on hea idee küll seal pilte hakata hoidma. Veel seda, et ega seal ruumiga priisata ei saa!


Operaga läks mul just kõige paremini, opera8 vältis isegi .tk kohustuslikku 15 sekundilist reklaami, kodus ise ka ainult FF, töö juures proovin siis IE ka järele...323ga pole tõesti proovinud :oops: , kuna see numbrite järgi lahterdamise mõte torkas äkki enne magamaminekut pähe ja nii ta kontrollimata jäi, kohe vaatan...ja ruumiga on nii, et igal registreerunud kasutajal on umbes/täpselt 2mb ruumi, kui pilte nii 600X800 panna, siis peaks mõni mahtuma küll. Kui mingit massilist tungi ei tule, siis võib ju seda ruumi alati suurendada. Esialgu vaatab, mis asjast saab. Igasugused ettepanekud ja kriitika on teretulnud.

Kui pole isu seda .tk reklaami vahtida, siis võib otse ka minna: http://mazdarate.pennu.pri.ee.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 19 Mai 2005, 09:20

vabandused nende ees, kes üritavad praegu midagi piltide lisamisel teha...äkki keegi oskab nõu anda, kuidas panna nii, et kasutaja mitme kategooria puhul saaks enda profiilis valida neist üks või mitu? praegu läheb siis ühte jorusse...:(
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 19 Mai 2005, 09:27

mul läx ka alguses 323 lahtri asemel 626 alla... aga kui olin piltide lisamise lõpetanud toimus vist lehel mingi muudatus... et siis nüüd kõik lihtsalt kasutajate autode all?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 19 Mai 2005, 09:35

Allilm kirjutas:mul läx ka alguses 323 lahtri asemel 626 alla... aga kui olin piltide lisamise lõpetanud toimus vist lehel mingi muudatus... et siis nüüd kõik lihtsalt kasutajate autode all?


jah, seni kuni pole endale selgeks teinud, kuidas lahterdamine toimub, läheb ühte jorusse...
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 19 Mai 2005, 14:07

Kui pole isu seda .tk reklaami vahtida, siis võib otse ka minna: http://mazdarate.pennu.pri.ee.


See reklaam mul segaski sissepääsu... Otse sisenedes läheb kõigega ja kiiresti, seega jään nüüd sinnagi püsikasutajaks :lol:
Laika
 


PostitusPostitas IvarR » 04 Juul 2005, 13:15

Tere
Kui keegi oskaks tahaks viitsiks võiks mingi disaini paika panna ja mulle meilile näiteks saata ivar@mazdaklubi.com . Mingil määral saan ise ka koodi kirjutada aga disain pole minu tugevaim külg.
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Laika » 05 Juul 2005, 00:33

Väikest disaini-katset võib vaadatasiit. Kui on ideid, mis võiks teisiti olla, siis muutmine pole ka probleemiks :wink:
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 07 Juul 2005, 21:01

Laika kirjutas:Väikest disaini-katset võib vaadatasiit. Kui on ideid, mis võiks teisiti olla, siis muutmine pole ka probleemiks :wink:

sobiks vast küll :wink:
vöi pakub keski miskit muud :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas IvarR » 27 Aug 2005, 19:00

Niih
Me siin choisega nati näppisime esilehte.
Ootame kriitikat
www.mazdaklubi.com
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Shark » 28 Aug 2005, 12:48

Algus on väga kena , minu arust :wink:
Shark
 


PostitusPostitas IvarR » 28 Aug 2005, 22:11

Allilm kirjutas:täitsa ok... inf on ainult vananenud veidi :) (mõtlen siis ürituste all näitex...). Aga ma ei nori, lihtsalt juhin tähelepanu :D

Oh on jah vananenud.
Endal tunne nagu alles oleks klubi lehte orgunninud ometigi nii palju aega möödas :D
1. Septembril saab 7 kuud :)
Siiani pole pidanud kahetsema :)
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Laika » 28 Aug 2005, 23:17

Igatahes foorum on meil edukas, kuna Toyota klubiga sama vana, aga liikmeid meil kordades rohkem 8)
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Aug 2005, 18:32

Kui passiivsed liikmed ja ärikad maha arvata, siis ei jää vist eriti palju alles :oops: Rutjal olnute järgi on asi päris nukker :cry:
Anonymous
 


Järgmine

Mine Foorumi ja lehega seotud probleemid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron