AKTSIOON!

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

Kas Mazdale oleks vaja DSG-käigukasti (lisavarustuses)?

Oleks väga abiks
18
72%
Ei pea oluliseks
5
20%
Mhh, lisaks vaid kaalu ja hinda
2
8%
 
Hääli kokku : 25

AKTSIOON!

PostitusPostitas Kutt » 16 Mär 2008, 22:27

Tervist,

Tuli postiga koju MAZDA küsitlusankeet, teeninduse jms seonduva kohta. Lõppu kommentaariväljale kirjutasin, et muidu on väga lahe auto, AGA - käigukastid... :(

Seega kutsun üles rahvast igal võimalikul viisil väljendama, et MAZDA peaks oma käigukastide kallal kõvasti tööd tegema. Seda siis nende komplekteerimisel erinevate mootoritega. Hetkel on nt automaat saadaval vaid 2.0 bensukaga.

Kõigil on juba DSG-laadsed kastid mudelirivis ja/või lisavarustuses. Kardan, et kui ma järgmise aasta jooksul uut autot hakkan vaatama, siis sellise kasti puudumine sunnib mujale piiluma. Valik on ju lai.

Mazdal on suht hea hind. Eriti MPSil arvestades võimekust. Ainult puudu on veel korralik ja kaasaegne käigukast. Olen kindel, et selle peale on ka Mazdas mõeldud, nüüd oleks vaid vaja need mõtted kasutajate häälte toel realiseerida! :)

Tänan tähelepanu eest.
Kasutaja avatar
Kutt
 
Postitusi: 69
Liitunud: 07 Veebr 2007, 11:02
Asukoht: Tallinn

2007 Mazda MPS3

PostitusPostitas gebolax » 17 Mär 2008, 18:33

mul vist see ankeet siiani saatmata. :D

millegi pärast on see käigukast jube hell teema jaapanlaste puhul jah. ei taha ükski neid sakslastega samas suunas arendada. jumal tänatud et mazda veel pole kasutusele võtnud toyota laatseid MMT käigukaste, mis on ikka puhta kohutavad ja nagu kuulda oli siis ei hakka ta enam kunagi "normaalseid" automaatkäigukaste tootmagi.

teine asi mis mulle pähe ei mahu on miks jaapanlased ei suuda kokku panna sõiduautodel diiselmootorit ja automaatkäigukasti. tundub nagu see oleks neil ära keelatud. honda pidi vist nüüd aga revolutsiooni tegema accordi peal. loodame et siis teised tootjad ka neid järgivad.

mps-il on käikude lülitus ka ikka jube halb, sai satutud Seat Ibiza FR-i rooli ja seal oli käigulülitus ikka nagu lapsemäng. kõik lülitus pehmelt ja kergelt, lausa lust oli käiku vahetada. :lol:

peab vist oma ankeedi siis üles otsima ja teele läkitama.
Kasutaja avatar
gebolax
 
Postitusi: 38
Liitunud: 18 Mai 2007, 18:27
Asukoht: Vääna-Jõesuu/Tallinn

PostitusPostitas Kutt » 17 Mär 2008, 19:36

Saad seda ka mugavasti interneti teel teha siin, ainult kliendi- ja teeninduse koodi on vaja (teeninduse koode otsisin ise pikka aega - need olid trükitud sissejuhatava A4 teisele poole :D)

Ootame uue 6 MPSi ära ja vaatame, kui midagi peale kere uuendatud ei ole, siis kahjuks jääb Mazda ühe etapina minu elus autoajalukku. Seniks-kuniks.
Kasutaja avatar
Kutt
 
Postitusi: 69
Liitunud: 07 Veebr 2007, 11:02
Asukoht: Tallinn

2007 Mazda MPS3

Re: AKTSIOON!

PostitusPostitas Tony » 18 Mär 2008, 02:42

Kutt kirjutas:Tervist,

Tuli postiga koju MAZDA küsitlusankeet, teeninduse jms seonduva kohta. Lõppu kommentaariväljale kirjutasin, et muidu on väga lahe auto, AGA - käigukastid... :(

Seega kutsun üles rahvast igal võimalikul viisil väljendama, et MAZDA peaks oma käigukastide kallal kõvasti tööd tegema. Seda siis nende komplekteerimisel erinevate mootoritega. Hetkel on nt automaat saadaval vaid 2.0 bensukaga.

Kõigil on juba DSG-laadsed kastid mudelirivis ja/või lisavarustuses. Kardan, et kui ma järgmise aasta jooksul uut autot hakkan vaatama, siis sellise kasti puudumine sunnib mujale piiluma. Valik on ju lai.

Mazdal on suht hea hind. Eriti MPSil arvestades võimekust. Ainult puudu on veel korralik ja kaasaegne käigukast. Olen kindel, et selle peale on ka Mazdas mõeldud, nüüd oleks vaid vaja need mõtted kasutajate häälte toel realiseerida! :)

Tänan tähelepanu eest.


Mnjah...
Sportautol peaks ikka manuaal olema. :twisted:
Mu teistel linnakulguritel on Aisini 6 käigulised automaadid vahel ja täitsa hästi on siiani toimetanud. Isegi imestan miks Mazda neid Euroopas ei paku :?
Samas oma RX8le ma mingit muud kasti ei ihaldagi - olemasoleva 6käiguline manuaal on igati bro. :)
Tony
 


PostitusPostitas Kutt » 18 Mär 2008, 09:38

Sel juhul peaks olema lõpuni sportauto ja/või lõpuni HEA manuaalkast. Hetkel ei ole MPS kumbagi. Pealegi lisavarustuses ei sega see automaat kedagi, kes tahab kangiga seksida koguaeg.
Ning kunagi tuleb ikkagi alla vanduda arenenud tehnoloogia paremusele ;) Häid robotkaste kiidetakse ka ringrajal... Ühesõnaga, loodame, et käigukasti-valikusse lisandub peagi midagi.
Kasutaja avatar
Kutt
 
Postitusi: 69
Liitunud: 07 Veebr 2007, 11:02
Asukoht: Tallinn

2007 Mazda MPS3


Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist