Tartu esmaauto-millised kogemused teil?

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

Tartu esmaauto-millised kogemused teil?

PostitusPostitas Gerd » 02 Sept 2007, 23:30

mul siiani tiba kehvad. ostsin sealt uue m6-e, müügitöö super. olin sõitnud tiba üle 3tuh kildi, oli õli veits juurde vaja. läksin sinna, rääkisin mure ära, öeldi, et pole aega, et vaja vaadata kuhu õli kaob :) . ütlesin, et mul polegi aega vaja, kuhugi ei kao, tilka alla ei jää. kui auto seisab, lihtsalt juurde vaja, õli ju kulub kah mingil määral. ostan lihtsalt tiba juurde, võin ise juurde valada. siis nähvati, et kui tee peale jääte, siis on teil kyll aega oodata. ja päris alguses kiskus rool veits, mõtlesin, et teed kehvad, käisin maanteel proovimas, selline uus asfalt ja hea tee, ikka kiskus. läksin sinna, ütlesin, et "mu autol" rool kisub, sealt nähvati, et "sinu autoks" saab see alles liisingperioodi lõppedes...??? kokkuvõttes tehti ära, oligi kokkujooks vale, aga minu arust pole neil küll õigust öelda kas see auto on minu või panga oma. liising on minu ja panga vaheline asi ju. nemad on oma auto hinna juba kätte saanud. sept lõpus tuleb esimene hooldus. ootan huviga, mis pirne sealt veel tuleb. vahepeal juba mõtlesin, et äkki hakkan tallinnas hoolduses käima!
Gerd
 


PostitusPostitas Mario » 03 Sept 2007, 08:37

suudad sa tuvastada selle müügiinimese nime?
läheksin hea meelega Teet Uudekülli jutule...
mul on tuttaval ka sama jama olnd - müüs oma 2 kuud Mazda maha ja ostis uue A4 hoopis..
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6047
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Gerd » 03 Sept 2007, 09:27

nime ei tea, aga see ta selline pikemat kasvu, tumedate lühikeste juustega mees! aga kui hooldusese lähen, saan teada.
Gerd
 


Re: Tartu esmaauto-millised kogemused teil?

PostitusPostitas Margo » 03 Sept 2007, 09:32

Gerd kirjutas:--- läksin sinna, ütlesin, et "mu autol" rool kisub, sealt nähvati, et "sinu autoks" saab see alles liisingperioodi lõppedes...??? ---
Sellise jutu peale küsid kuti nime ja astud otse juhataja tuppa sisse.

Õli kohapealt on neil samas ilmselt õigus. Kui õli ikka kaob ja masin on garantii all, siis on täitsa loomulik, et neid huvitab, mis sellest õlist saab.
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Margo » 03 Sept 2007, 09:33

Gerd kirjutas:nime ei tea, aga see ta selline pikemat kasvu, tumedate lühikeste juustega mees! aga kui hooldusese lähen, saan teada.

Heiki ilmselt? http://esmaauto.ee/dev/?pea=firma&ala=46&lang=est
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Muri » 03 Sept 2007, 09:52

Täitsa jama ikka, kui inimesed kergelt endale kõrge koha saavad, tõusevad nii ära kohe. :shock:

Teenindajaks selline isend kohe kindlasi ei sobi.
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Gerd » 03 Sept 2007, 10:27

Heiki jah! aga point ongi, et ma ise ka pole väga loll mootorite koha pealt ja ma seletasin neile ära, et kuhugi ei kao, aga ikka vaja nähvata. samas ei taha selline "jobu" klient kah olla, kes iga asja peale kaebab. no ootan siiski hoolduse ära. kui parem pole, siis küll tartu esmasse oma nina enam ei topi!
Gerd
 


PostitusPostitas Mario » 03 Sept 2007, 11:56

Muri kirjutas:Täitsa jama ikka, kui inimesed kergelt endale kõrge koha saavad, tõusevad nii ära kohe. :shock:

Teenindajaks selline isend kohe kindlasi ei sobi.

mis teha, kui sellised võetakse.. mina jällegi ei sobinud :lol:

üks uus müügipoiss on ka, kes nüüd hiljuti võetigi, mingi Villu-nimeline.. pidi pädev poiss olema..

ja selle nähvamise peale oleks tõesti pidand minema kohe juhataja juurde.. :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6047
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas portos » 03 Sept 2007, 13:07

ka mull heikiga jama olnud.käis auto seal ma rääkisin,et kontrolligu kõik üle ja vahetagu ära kui vaja.midagi ei tehtud aga 1600 küsiti raha.nüüd kaks kuud möödas ja tagumised klutsid närivad rauda ja kondid kolisevad.vaevalt,et nii kiiresti ära läksid kuna sõidan suht vähe
keretööd ja värvimine 56396887
Kasutaja avatar
portos
 
Postitusi: 404
Liitunud: 26 Veebr 2006, 22:45
Asukoht: tartu

1994 Mercedes-Benz C Class

PostitusPostitas Gerd » 27 Sept 2007, 17:31

käisin siis esimeses hoolduses. võib öelda, et jäin rahule. polnudki nii hull, kui ootasin :D ! hind oli muidugi esinduse vääriline aga see selleks ja autosse oli isegi kliendi jaoks pudel joogivett jäetud :D
Gerd
 


PostitusPostitas HaHoHe » 28 Sept 2007, 14:15

Võluvee nimelist kraanivett jätavad jah, ja/või mingeid komme. Et leevendada natukenegi rahakoti tuulutamist :P
Kasutaja avatar
HaHoHe
 
Postitusi: 147
Liitunud: 28 Mär 2007, 10:53
Asukoht: Harjumaa

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Nuclear M.A.N » 25 Okt 2007, 11:37

vaatasingi enda suureks yllatuseks, et sabrekutt sinna otsaga jõudnud. Ennem oli mitu aastat brc-s sama koha peal nii et peaks pädev kyll olema...
A kuidas seal esinduses on, ytleme lähen õlivahetusse ja 100k hooldusesse, kas saan mingi hinnapakkumise ka või teevad ära ja panevad oma kirve mulle lauale pärast?
Kasutaja avatar
Nuclear M.A.N
 
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Okt 2007, 21:50
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas HaHoHe » 27 Okt 2007, 13:16

Oletatavate tööde hinnad on neil ikka olemas, et peaks suht täpse hinna juba enne teada saama küll.
Kasutaja avatar
HaHoHe
 
Postitusi: 147
Liitunud: 28 Mär 2007, 10:53
Asukoht: Harjumaa

1998 Mazda 626

jäingi ootama

PostitusPostitas silvert » 21 Dets 2007, 13:52

remondi ja hoolduse poole pealt mul igasugune info puudub,kuid varuosadest ja nende saamisest oskan ikka öelda paar sõna.tellisin 323 neole suunatule reedel,lubati järgmise nädala keskel,kolmapäeval tõi õde mul jupi ära ja avastas,et see on forte oma.suure hädaga sai selgeks tehtud,et vale jupp on.lubati uus tellida.uuel teisipäeval helistasin ja vahi vahi,neil oli meelest ära läinud.järgmisel esmaspäeval sain kätte ja maksin sada veel peale,tsekki õige toote kohta ei saanud,hea et vana tsekk ikka küsimise peale tagasi anti.kokku 18 päeva,kui ma õigesti arvutasin.
Kasutaja avatar
silvert
 
Postitusi: 24
Liitunud: 04 Okt 2005, 13:28
Asukoht: eesti

1987 Mazda 929

PostitusPostitas wobla » 26 Mär 2008, 11:56

Tartu Esmaga vastakad kogemused- ehk siis sõltunud see sellest, kes parajaste leti taga on. Ükskord viisin auto vea diagnoosimiseks sinna, oli auto päevakese seal, õhtul sain sama targalt tagasi. Kompuuter viga ei näidanud, nemad midagi teha ei saa. Õnneks toona raha kah ei küsitud. Viisin siis DIA-sse, seal ütles mees, et selle veaga pole midagi teha, küsis 25-ka. Autol viga ikka alles - läksin Mazda - Abisse, sealt soovitati ühte samas majas tegutsevat autoelektrikku. See kuulas jutu ära, arvas kohe milles võiks asi olla ja mõningase pusimisega saigi korda. Ehk siis kokkuvõte - paraku on nii, et kui auto juures on tegu miski kiiksuga, mis nõuab veidike rohkem peale hakkamist nokitsemise mõttes (st ei piisa vaid mingi detaili vahetamisest, vaid tuleb see detail laiali lammutada ja seejuures ajurakke liigutada), siis ei viitsi esindused selliste asjadega enam tegeleda, kahjuks vist ka DIA enam mitte. Samas on asju, mida mujalt ei saa. Näiteks kui tahaks oma BA-le kärukonksu, siis pole ma veel teist kohta leidnud, kes seda pakuks just BA-le. Mingi aeg tagasi oli mul vaja plasttüübleid, millega porilapakad kere külge käivad, mujalt ei leidnud sobivaid. Esmast sain! Nali on see, et sõltuvalt müügimehest võib sama vidina hind olla üle 2X erinev. Käisin neid küsimas oma paaril korral, alguses oli tk hind miski 80EEK-i, vahepeal järsku ainult u. 30 ja siis jälle u. 80.
Ilmast ilma ilusast ilmast ilma
wobla
 
Postitusi: 57
Liitunud: 22 Mär 2005, 16:22
Asukoht: Tartu


Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline