Kumba eelistad Koeru perekoduga külaskäiguks?

Kumba eelistad Koeru perekoduga külaskäiguks?

PostitusPostitas jann » 08 Apr 2008, 22:32

Rõhutan, et tegu ei ole lõpliku kavaga, küll võiksid antud kohad paika jääda.

Elistvere - http://www.vooremaastik.ee/elistvere/
Järva-Jaani - http://varjupaik.jjts.ee/

Lisan siis selgituseks natuke juurde, mida olen teada saanud.
Kohad on mõlemad 17. mail avatud ja üle helistatud ning rõõmsalt meid vastuvõtmas. Nüüd oleks oluline teada, kumb variant mazdaklubilistele meeldiks. Laste seisukohtalt oskan öelda ainult juhataja sõnu, kes mainis, et osad lapsed on käinud Elistveres, aga J-Jaanis pole tema andmetel lapsed käinud. Enda seisukohalt valiksin ka ilmselt J-Jaani, kuna pole seal lihtsalt käinud ja sobiks ju autoklubile märksa rohkem.
Samas Elistvere suur pluss on see, et seal on ilusa ilma korral vinge koht, kus piknikku pidada(lauad, toolid olemas ja täitsa priilt kasutada). Minu mäletamistmööda olid lastele mingid lõbustused ka(kiiged ja ronimispuud jne)
J-Jaanis(või seal kandis) tuleb see koht veel välja nuputada. Üritasin ühe sealtkandi inimesega selgitada, kus oleks võimalik piknikku pidada, aga ega ta suurt ei osanud öelda, eriti arvestades meie grillimise soovi ja suuremat seltskonda. Kui veel J-Jaani plusse arutada, siis on ta väga lähedal Koerule, ehk siis jääks rohkem aega olla looduses, grillimas või kus iganes keegi soovib olla.
Mõlemas kohas on meil kasutada giid (tasuline).

Üritaks selle koha järgmise nädala alguseks lukku panna, kuhu me läheme, siis asume detailide kallale! ;) Loodetvasti nädala ajaga keegi ikka viitsib vastata ja tore oleks ka kommentaari lugeda, miks keegi millegi kasuks otsustas!


plaan A

8.15 Kogunemine Ülemiste parklas
8.30 Väljasõit Tallinnast
9.30 Kogunemine Mäekülas
9.40 Väljasõit Mäekülast
10.00 Saabumine Koerusse
10.15 Kogunemine, laste paigutus autodesse ja lahkumine Koerust
11.15 Saabumine Elistverre (Koerust Elistverre mööda piibe mnt ~70km)
11.15-12.30 Elistvere loomapargis ( http://www.vooremaastik.ee/elistvere/ )
12.30-13.30 Piknik Elistvere loomapargis(halva ilma korral Koeru perekodus)
13.30 Tagasisõit Koerusse
14.30 Saabumine Koerusse
14.30-15.00 vabaaeg(ettevalmistused jalgpalliks)
15.00-17.00 Lauajalgpalli turniir(osavõtt vabatahtlik, mängitakse 2 versus 2 inimest)
17.00- Lõpetamine(lastele mazdaklubi märkid kinkimine ja auhindade üle andmine)


plaan B

8.15 Kogunemine Ülemiste parklas
8.30 Väljasõit Tallinnast
9.30 Kogunemine Mäekülas
9.40 Väljasõit Mäekülast
10.00 Saabumine Koerusse
10.15 Kogunemine, laste paigutus autodesse ja lahkumine Koerust
10.30 Saabumine Järva-Jaani (Koerust Järva-Jaani mööda piibe mnt ~15km)
10.30-12.00 Järva-Jaani vanatehnika varjupaigas ( http://varjupaik.jjts.ee/ )
12.00-13.30 Piknik Järva-Jaanis(halva ilma korral Koeru perekodus)
13.30 Tagasisõit Koerusse
13.45 Saabumine Koerusse
13.45-14.00 vabaaeg(ettevalmistused jalgpalliks)
14.00-16.00 Lauajalgpalli turniir(osavõtt vabatahtlik, mängitakse 2 versus 2 inimest)
16.00- Lõpetamine(lastele mazdaklubi märkide kinkimine ja auhindade üle andmine)
Viimati muutis jann, 08 Apr 2008, 23:49, muudetud 1 kord kokku.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Mario » 08 Apr 2008, 22:43

Olen Elistveres käinud.. ilus koht.. autode jaoks vb ruumi väga ei jagu :mrgreen: aga saab hakkama, vaadata on palju.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Rixx » 09 Apr 2008, 00:07

Valisin Varjupaiga kuna Elistveres on osad lapsed käinud ja varjupaik lähemal.
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

PostitusPostitas Ardo » 09 Apr 2008, 00:23

Loomulikult varjupaik.
Ardo
 
Postitusi: 291
Liitunud: 19 Jaan 2007, 23:38
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi

PostitusPostitas Mazdagirl » 09 Apr 2008, 05:45

Minumeelest jäi viimati jutt et meile näidatakse (sotsiaaltöötaja eesotsas, kes lubas näidata) ja jalutame Koerus ringi mitte ei sõida sealt välja :?
Mazdagirl
 


PostitusPostitas Anonymous » 09 Apr 2008, 06:52

Minu mäletamist mööda olid jann sina just see kes oli esimesena jaatava vastuse andja kui sots. töötaja mainis kohalike looduskaunite kohtade külatstamise ja mõnes nendest kenadest kohtadest pikniku/grilli korraldamisega, nüüd aga kimame juba 70km eemale sealt :shock: kas järgmine kord sõidame Saaremaale või :?
Anonymous
 


PostitusPostitas roossaar » 09 Apr 2008, 09:20

See on ju ainult mõte. Ei pea ju kohe hakkama siin hurjustama. Ja kui ka jann oli esimene nõustuja sots töötaja plaaniga siis inimesel on ju õigus oma arvamust muuta või kuidas. Elame ju ikkagi vabal maal. Las enamus otsustab.
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitas Anonymous » 09 Apr 2008, 09:34

Vot kui mina muudan plaane kategooriliselt kuu enne üritust, siis kohe kisa lahti :evil:
Anonymous
 


PostitusPostitas Ilx » 09 Apr 2008, 09:35

Mina hääletasin ka Varjupaiga poolt, kuna see pole nii kaugel sealt lastekodust.

Ja eks Jann kui organiseerija pakub välja asju, mis võiksid lastele ka mingitki huvi pakkuda, kui lihtsalt metsas ringi jalutada, seda nad võivad meietagi teha.
Lihtsalt looduses ringi jalutamiseks on seal Jõgeva lähedal üks päris huvitav Kassinurme nimeline koht olemas, kus isegi hiljuti ehitatud "muistne" puidust linnus jms.
Kasutaja avatar
Ilx
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19 Juun 2007, 16:01
Asukoht: Tallinn/Mustamäe

1998 Mazda 626

PostitusPostitas lines » 09 Apr 2008, 11:32

minu hääl varjupaigale- see läheb ka rohkem teemasse kuna oleme autoklubi ju- aga üldsus otsustab :)
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas art » 09 Apr 2008, 11:58

MazdaGTI kirjutas:Vot kui mina muudan plaane kategooriliselt kuu enne üritust, siis kohe kisa lahti :evil:




Sa oled minu arust juba ise üks paras kisa.

Jann on väga tubli ja usun, et kellelgi (kaasaarvatud sotstöötajal) ei ole midagi selle vastu kui lapsed tsipa eemale viimale. Samuti nagu hääletus näitab,siis liigume mitte kaugemale kui 15 km ning seda peaks ikka bensupaak kannatama : ).
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas Rain » 09 Apr 2008, 12:14

MazdaGTI kirjutas:Vot kui mina muudan plaane kategooriliselt kuu enne üritust, siis kohe kisa lahti :evil:

Ma küsiks ka sekka, et ei kategooriline plaani muutmine kui samadel kellaaegadel tehakse ühe asja asemel teist asja. Tühja-tähja pärast pole ka mõtet solvuda ju :)

Kuna lastekodu ise Koerus asub, siis lastele meeldiks pigem sealt ka välja saada vahetevahel .
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Andres323 » 09 Apr 2008, 12:26

Kuna maakodu Koeru lähedal, siis üht-teist võin veel soovitada. Järva-Jaanis on lisaks varjupaigale tuletõrjemuuseum ja kinomuuseum, ca 5km kaugusel Järva-Jaanist Karinul oli vähemalt mõni aasta tagasi klaasikoda, kus sai erinevaid klaasasju puhuda. Varjupaigas peaks olema ka võimalik grillida eelneval kokkuleppel, ühe auto küljes on vastav grillahi olemas.
Samuti on võimalus käia Emumäel või Endla loodukaitseala erinevates kohtades. Näiteks Norra mõis(korda tegemata) ja selle läheduses asuvad erinevad allikad.
Kasutaja avatar
Andres323
 
Postitusi: 267
Liitunud: 28 Juun 2006, 17:23
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitas lines » 09 Apr 2008, 14:57

MazdaGTI kirjutas:Minu mäletamist mööda olid jann sina just see kes oli esimesena jaatava vastuse andja kui sots. töötaja mainis kohalike looduskaunite kohtade külatstamise ja mõnes nendest kenadest kohtadest pikniku/grilli korraldamisega, nüüd aga kimame juba 70km eemale sealt :shock: kas järgmine kord sõidame Saaremaale või :?


Lastel oleks kindlasti huvitavam kodukandist välja saada- arvan et lapsed ise Koerust suht tüdinenud. Ja ega lastekodu laps eriti tihti autoga ka sõita saa, va mõned erandid

Variant A:Teed pätti saad sõita Politsei autoga.
variant B: kukud käe kipsi saad sõita Kiirabiga.

ja see on põhjus miks mina toetan väljasõitu- lähme ju sinna siiski laste rõõmuks.

Oleme ikka sõbrad edasi, foorum ju ongi mõtete vahetuse koht
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas risto_626 » 09 Apr 2008, 17:03

noh, mul nagu otseselt vahet ple... :roll: enamus otsustab :)

et algul oleks valinud elistvere...AGA kuna osad lapsed on kuuldavasti Elistveres käinud, varjupaik jääb ligemale ja meil tegu autoklubiga, siis annan hääle varjupaigale 8)
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas jann » 09 Apr 2008, 22:37

Tundub, et J-Jaani jääb :)

Aga nagu enamus juba aru on saanud, tahavad tõepoolest lapsed Koerust eemale ja nagu juhataja ütles, pole seal ~2km raadiuses midagi(kuhu siis oleks ilusa ilma korral lahe jalutada), mis huvi pakuks(eriti lastele). Pealegi peame arvestame, et meil on lisaks lastele, seltskonnas üks liikumispuudega inime, kes lihtsalt füüsiliselt ei saa pikki maid kõndida. Juhatajaga räägitust meenus veel see, et lapsed ei pidavad üldse jala käia tahtma ja autosõit pidi neile väga meeldima :D ...õnneks läheme me sinna autodega.
Seda J-Jaani tuletõjemuuseumi varianti mõtlesin ise ka, et võiks külastada. Sõltub nüüd kui palju meil aega jääb, millegi jaoks ja kes millega nõus on!
Lähiajal on ka variandid sots töötajaga selged, siis saavad kõik ehk rohkem ülevaatlikuma pildi mis toimuma hakkab.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Anonymous » 09 Apr 2008, 22:42

art kirjutas:
MazdaGTI kirjutas:Vot kui mina muudan plaane kategooriliselt kuu enne üritust, siis kohe kisa lahti :evil:




Sa oled minu arust juba ise üks paras kisa.



Kas hakkame sinu kisamisi kah siin lahkama :?: sinu käitumist mõnes kohas arvesse võttes ei julgeks mina küll nii sõna võtta :!: :!: :!: Edasine kui soovi on siis PS kaudu :!:
Anonymous
 


PostitusPostitas Azprey » 09 Apr 2008, 22:48

poisid rahu :!:

Ma arvan et J-Jaani on hea sest se päev möödub liigagi kiirest ja siis kui kaugemale saab vaid päeva autos veeta põhimõtteliselt (aga ütlen veelkord ENAMUS otsustab)

Kristjan
Viimati muutis Azprey, 09 Apr 2008, 22:49, muudetud 1 kord kokku.
mazda-hoolik...:P autovärv on PUNANE :D
Kasutaja avatar
Azprey
 
Postitusi: 297
Liitunud: 20 Nov 2007, 17:11
Asukoht: Järvamaa

1994 Mazda 323F

PostitusPostitas risto_626 » 09 Apr 2008, 22:48

ärge siis tülli keerake :wink:
jann kirjutas:...


selleks ajaks juba ilmad ilusamad ja kauem valge, ehk pole väga hull, kui meie üritus veidi pikemalt kestaks. kui juba JJ oleme, siis võiks vaadata, mida seal veel peale varjupaiga külastada oleks. :wink:

Azprey kirjutas:...(aga ütlen veelkord ENAMUS otsustab)
Kristjan

me kõik oleme osa enamusest. seega meie otsustame :P
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas Margit » 10 Apr 2008, 10:24

jann kirjutas:Tundub, et J-Jaani jääb :)

Pealegi peame arvestame, et meil on lisaks lastele, seltskonnas üks liikumispuudega inime, kes lihtsalt füüsiliselt ei saa pikki maid kõndida.



Ehhh...Jann...sa ei kujuta ettegi milleks see liikumispuudega inimene võimaline on :wink: Olen temaga koos elanud 6aastat...ja ta on suutnud mind palju üllatada :P Tema jaoks on isegi puu otsa ronimine käkitegu....aga alla saamisega on veits teised lood :D
Ja ma arvan,et "väike"jalutuskäik ilma autota :wink: metsas,toob talle ainult head :P

Seega võtame ikka kõiki võrdväärsetena :wink:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitas jann » 10 Apr 2008, 14:56

@@@ kirjutas:Seega võtame ikka kõiki võrdväärsetena :wink:


Ok, võtan teadmiseks! :P Täna laekus ka infot sots töötajalt, kus ja mida seal kandis teha on võimalik. Kohe kui variandid, selged annan teada. Hetkel on veel asjad läbirääkimisel.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas jann » 14 Apr 2008, 00:32

Teisipäeval läheb teema lukku. Seniks ootan arvamusi ja mõtteid!
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas jann » 15 Apr 2008, 22:46

Läheme siis Järva-Jaani, teema lukku!
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626


Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist