kuidas hinnata auto tegelikku turuväärtust

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

kuidas hinnata auto tegelikku turuväärtust

PostitusPostitas GEDOHC » 12 Juul 2008, 15:18

kuidas hinnata oma sõidukit reaalselt. Olen jälginud kõiksugu müügiga tegelevaid kohti ja peab tõdema,et vahel on paari aastaste vahedega sõidukitel olematu hinnavahe. Plaanis autot müüma hakata aga ei tea hinda millega reaalselt lahti saaks.
GEDOHC
 
Postitusi: 271
Liitunud: 12 Juun 2005, 21:48
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Mario » 12 Juul 2008, 15:28

niipalju, kui mina olen autoaedades näinud, siis hinnapakkumine tehakse turuhinna keskmine. võetakse arvesse, siis ka sinu varustust jne jne.. loogiline on, et uuem aastaarv kergitab natuke hindasid. Samas kisub selle keskmise alla just see, kui keegi paneb oma auto müüki kiirmüügi hinnaga. Et tegelikult on kõik kinni müüja enda peas.
Sul oli vist 96.a?
kui sul on ka konditsioneer, kõik elektrilisad ja valuveljed, võiksid oma hinda alustada 35 000 pealt. Arvestage sellega, et esimene hind on alati kallis ostja jaoks, seega tõstke see latt kohe kõrgele :lol:
ehk siis kui ise loodad saada seal umbkaudu 33, siis pane kohe 38, et oleks mänguruumi ja lisaraha on alati boonuseks. lisaks annab tingijaga mängida ka nt velgede koha pealt... võtan praegu arvesse oma kogemust, kuna olen ise edasimüüjaks ühele kallile koduseadmele ja seal on juba hinnaskaala selline, et tekitada psühholoogilist efekti, seetõttu ka paljud autoaiad, kus ma käinud olen, suudavad kohe seal 46 000 pealt 40 peale lasta, kui oled kindel ostja, tema on oma kasumi teeninud ka juba selle 40 000 juures..

et ma ei teagi GEDOHC, vaata, mida turul sama aastaarvu ja varustuse juures pakutakse ja pane sinagi omale mingi mänguraha juurde.. vaatan, praegu auto24 ja ega sedaane eriti polegi, ja enamik on diislid.. aga sellegipoolest oleks 37 000 selline paras stardisumma, alati saad langetada ka ju. ja kui auto eriti korralik on, siis pole ka ostjal kahju seda raha välja käia.

aga noh, see vaid minu arvamus, ei pruugi ühtida teiste omaga :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas GEDOHC » 12 Juul 2008, 15:37

autol pole lisasid. kere muidu on norm. ja veljed/rehvid ka korralikud.Karta on,et hinna veab alla lisade puudumine.Eks siis paneb mingi keskmise hinna ja vaatab mis saab
GEDOHC
 
Postitusi: 271
Liitunud: 12 Juun 2005, 21:48
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas lines » 14 Juul 2008, 15:00

Kõige raskem on ehk teiste kuulutuste seast silma paista. Samas ei tohiks hind olla teistest müüdavatest mudelitest palju odavam kuna siis arvatakse et müüd romu. Siiamaani olen kogenud et näiteks automaat kastiga autot on veidi kergem müüa kuna neid pakutakse vähem. Hind pane selline kust ostja saab veel alla ka tingida.

Edu müümisel.Jääd margile truuks?

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist