Pihustite puhastusvedeliku mõju?

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Pihustite puhastusvedeliku mõju?

PostitusPostitas Anonymous » 10 Okt 2005, 23:47

On keegi kasutanud ? Kas kasu on tast ? Kui suurte osadena tuleks paaki valada ?
Anonymous
 


PostitusPostitas brnn » 11 Okt 2005, 11:49

olen kll erilist vahe ei olegi nii väga tunda kui auto on korras siis aegajalt ju võib isoleerib vist isegi vee paagis enne pikemat otsa tavaliselt olen pannud mõnikord, natuke nagu tõmbab küttekulu vähemaks aga mine sa ka tea igastahes kui auto on korras siiis pole vaja aga võid järgi proovida ma usun et midagi hullu sellest ei juhtu, vähemalt mul pole küll juhtunud :D
brnn
 


PostitusPostitas 323IFF » 20 Okt 2005, 17:31

SAIN tühikäigul ühtlasema mootori töö,ja kindlasti veel midagi.Maha ei laida ;ka mitte teisi tootjaid..
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Anonymous » 23 Okt 2005, 20:54

Aegajalt soovitaks kasutada küll, hoiab pihustid puhtana. Kui pihustid hakkavad ummistuma siis nad töötavad küll aga kiirendamistel võib tekkida haaraslemisi, see tuleneb sellest, et pihusti ei pihusta korralikult peenelt, vaid nö sülitab selle silkusse.
Anonymous
 


PostitusPostitas kentaur » 23 Okt 2005, 23:52

Kasutada tasub ikka, 95 + puhasti ja tuksub paremini 98'ga.

Kuna puhasti sisaldab alkoholi siis toimub põlemine ka puhtamalt tänu alkoholis sisalduvale hapnikule... kasulik tagi väljaajamiseks ja ka ülevaatuselt läbi saamiseks :)

Kogused on pudelil kirjas, üldiselt pudel 60 l bensiini kohta.
Kasutaja avatar
kentaur
Administraator
 
Postitusi: 401
Liitunud: 02 Veebr 2005, 22:17
Asukoht: Tartu

1992 Mazda MX-6


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist