Esma Auto, Tallinn

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

PostitusPostitas dslpr » 13 Juun 2008, 15:47

Üks iste määriti mingi jamaga remondi käigus ära pärast avastasin.
Tagastule pirnid unustati sisse tagasi panna. Kui uuesti tagasi läksin siis tunnistati lõpuks omapoolset viga ja vabandati. Pärast avastasi pagassi avades, et terve polster mis tule ümber on oli laiali, panin ise tagasi nii nagu peab olema. Päris udud need remondimehed seal Paldiski mnt-l.
dslpr
 
Postitusi: 13
Liitunud: 21 Veebr 2008, 13:39

PostitusPostitas nikolaik » 25 Juun 2008, 11:43

+1 Akadeemia tee esindusele.
Täna käisin seal oma autoga esisilla reguleerimas ning nemad tegid kõik korda. Probleemiks oli see, et auto kiskus vasakule. Nemad leidsid probleemi ning kõrvaldasid seda(probleem oli roolis). Teenindus oli ka väga meeldiv.
Mazda 6, 2008, 2.0 automaat, luukpära
nikolaik
 
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Apr 2008, 09:37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ets » 13 Aug 2008, 11:12

Eile sain kätte oma auto kere garantii hooldusest,kus teostati järgmisi töid:uste vahetus,valuvelgede vahetus,esimeste poridiibade vahetus)üle värvit mõlemad küljed ja kapott,aga esistange ja võre on nüüd teist värvi kui ülejäänud auto. käisin siis täna mina küsimas,et miks nendega midagi tehtud pole(hajutatud vms)siis öeldi mulle et plast tetailid ongi natuke teist värvi,aga mull on lausa kaugelt silmaga näha ,et on värvi vahe,ometi tagumisest stangest ei saa midagi aru(korralikult hajutatud või värvitud).Kokkuvõttes jäin mina lolliks kes peab ise nüüd 6500- maksma kui tahan stange üle värvida,palju õnne esmaauto -10p. teile ja viimane mazda mille ostan sest mazda teenindus ikka täiega sakib! :evil:
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas kd » 13 Aug 2008, 12:35

kusjuures mul on sama mure. tehti värvimistöid ja tagastange on nüüd teist tooni. auto värv punane, eks selle pealt ole rohkem näha ka...
kd
 
Postitusi: 134
Liitunud: 09 Juul 2008, 16:21

PostitusPostitas ets » 14 Aug 2008, 00:13

kuigi siin mazda teenindust mustates tahaksin ülimad tänud edastada Dream On-ile kes mu probleemile lahenduse aitas leida! :wink:
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Eelmine

Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline