Värvikahjustus

Välimusega seotud probleemid

PostitusPostitas steve » 21 Dets 2007, 18:58

steve kuidas oled lahendanud kolmekihilise värviga autosi?

nimelt mul oli juhus kus sõbra tuttav sõitis sisse lexusesele.. mis juhtus tulema minu töö juurde parandusse..
niiisis tagu stange oli natuke kolki saanud..

tegime siis selle korda ja siis tekkis probleem õige värvi leidmisel..

kood ei näita sittagi... värvisime vast 5 korda seda
lõpuks lahenes asi nii,et olime sunnitud värvima kaa tagumised tiivad,et värvi vahe oleks minimaalselt näha..

kas tõesti pole võimalik saada värvi õigeks?


Kolmekihilistega olen mingi paar korda kokku puutunud ja siis on õnneks koodi järgi värv hea tulnud ..Üks oli audi esistange ja teisi ma eriti ei mäleta..
Ega nende kolmekihilistega eriti muud varianti ei ole kui ainult hajutada..
Ja ma eriti sellel teemal ei ole pädev ka kaasa rääkima :)



täpselt nii tegimegi.. aga tooni vahe oli ikka... ülejäänud auto oli kollakam mitu mitu korda proovisime kollast lisada ja siis viskas kopa ette ja värvisime tiivad ara niiet klient vaatas aint stanget ja arvas et värv klappis

ühesõnaga selliseid töid tahaks edaspidi vältida


Seda kollakat efekti ei jäta ju base..Tera on see mis jätab selle efekti..
steve
 


PostitusPostitas Desteny » 29 Dets 2007, 17:27

2000 vesipaber. ja jäme poleerpasta ning kesk poleerpasta ning kuivvaha. Ja ongi valmis. Olen tegelenud poleerimisega aastaid :) tean seda. Mudugi sellist tempu ei soovita ise ette võtta. Vii kuhugi pesulaase. Teevad sul mingi 300 eegi eest ära kah :)
Desteny
 


PostitusPostitas art » 29 Dets 2007, 18:30

Desteny kirjutas:2000 vesipaber. ja jäme poleerpasta ning kesk poleerpasta ning kuivvaha. Ja ongi valmis. Olen tegelenud poleerimisega aastaid :) tean seda. Mudugi sellist tempu ei soovita ise ette võtta. Vii kuhugi pesulaase. Teevad sul mingi 300 eegi eest ära kah :)

Käisin korra mustakivi pesulas sellega. Öeldi, et ei saa hakkama.
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas steve » 23 Okt 2008, 23:59

2000 vesipaber. ja jäme poleerpasta ning kesk poleerpasta ning kuivvaha. Ja ongi valmis. Olen tegelenud poleerimisega aastaid Smile tean seda. Mudugi sellist tempu ei soovita ise ette võtta. Vii kuhugi pesulaase. Teevad sul mingi 300 eegi eest ära kah Smile


Et siis peaks nagu toon kokku minema :?: :?:
steve
 


Eelmine

Mine Välimus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron