Istmete parandamine!!

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Istmete parandamine!!

PostitusPostitas neste » 28 Okt 2008, 16:10

Juhtus siuke imelik asi, et keegi on mu tagaistmel suitsu teinud ja rämeda augu istmesse põletanud :evil:
Tahaks teada kas kuskil parandadakse selliseid kahjustusi?
Autoks muide vanem mazda 6
Esinduses käisin küsimas, seal öeldi et uus istmekate maksab mingi 6k krooni.. :lol:
neste
 


Re: Istmete parandamine!!

PostitusPostitas cabernet1 » 28 Okt 2008, 17:18

Kui tegemist tekstiilist sisuga, siis asi lihtne.
Mäletan, et kui sain esimese auto omale, siis sellel isa oli kah istmed auklikuks teinud aastatega.
Pm võtad niiti sobivat värvi, võtad kotinõela ja annad aga näpuosavusele valu, tõmmates augu servad omavahel kokku. Kui soovid hajutada, õmble pisut pikemalt.
Välimus jääb kehvem, kui uuena, kuid parem, kui koniauguga.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas liis » 28 Okt 2008, 18:23

leiad samasugust materjali nagu on iste, otsid kas autolammutusest vms ja lased lapi peale õmmelda või siis terve tüki välja vahetada. Ise käisin seda asja arutamas kiili vallas kampol mööbel oü-s seal on selline tore mööblirestaureerija nagu hr Martin Igel kes lubas aidata kui materjali leian:) mul sama probleem:)
Viimati muutis liis, 28 Okt 2008, 18:23, muudetud 1 kord kokku.
liis
 
Postitusi: 254
Liitunud: 12 Veebr 2007, 22:38
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6

PostitusPostitas choise » 28 Okt 2008, 18:23

Istmete parandamisega tegeleb selline firma nagu SIDEEFFEKT ja omadest kogemustest võin öelda,et kvaliteet on oma hinda väärt!
helista küsi: 5291155 Argo
choise
 


PostitusPostitas neste » 30 Okt 2008, 15:09

suured tänud abi eest. Mul on tegemist veltuurpolstriga. Sideeffekt asub Tallinnas. Ma ise Tartus, seega küsimus, ega keegi tea, kas ka Tartus sarnane firma asub?
neste
 



Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron