K: 626 Tuled

Välimusega seotud probleemid

K: 626 Tuled

PostitusPostitas zero2rule » 13 Sept 2007, 00:20

Tere!

Kas siinsetest foorumlastest keegi on nii teadjamies ja ütleb kas 2000 a 626 tuled(esi ja tagumised) lähevad külge 1997 a omale ehk siis kas kinnitused on samad. Kõhutunne ütleb et tagumised läheks küll.

Huvitatud olen seepärast et mul on üks 97a isend hetkel tegemisel ning mulle meeldivad rohkem GW esituled ja "grill" , bumperit ja kapotti kohe ostma ei tõtta , enne proovin ise bumperi "ülaosa" ja kapoti äärt modida epovaiguga ja klaasriidega(kui tulede kinnitused sobivad)


Ahjaa, on selline asi ikka legaalne? Just Checking!
zero2rule
 
Postitusi: 41
Liitunud: 27 Mai 2007, 00:51
Asukoht: Elva

PostitusPostitas Anonymous » 13 Sept 2007, 06:27

Kas tegu on kuni 97 või 97 ja edasi kohta käiva küsimusega :?:
Anonymous
 


PostitusPostitas zero2rule » 13 Sept 2007, 06:40

Ikka edasi, antud auto veeres tehasest välja 09.1997 :wink:
zero2rule
 
Postitusi: 41
Liitunud: 27 Mai 2007, 00:51
Asukoht: Elva

PostitusPostitas undu » 16 Sept 2007, 15:22

zero2rule kirjutas:Ikka edasi, antud auto veeres tehasest välja 09.1997 :wink:

GF kylge pookida GG tuled? Ma pole kindel, et see nii lihtne on, et ainult epovaiku ja Buoeno. Esituled tunduvalt køhnemad ja suunatule kuju ka teine.
see, kes palju räägib ei pruugi alati palju öelda
undu
 
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Jaan 2007, 16:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas leviathan » 17 Sept 2007, 10:48

undu kirjutas:GF kylge pookida GG tuled? Ma pole kindel, et see nii lihtne on, et ainult epovaiku ja Buoeno. Esituled tunduvalt køhnemad ja suunatule kuju ka teine.

GG on mazda 6
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas zero2rule » 17 Sept 2007, 12:44

GF kylge pookida GG tuled? Ma pole kindel, et see nii lihtne on, et ainult epovaiku ja Buoeno. Esituled tunduvalt køhnemad ja suunatule kuju ka teine.


No selline asi oleks ikka väga mõttetu/kallis teha, ma ikka pidasin silmas kas sellisele
626-le sellised tuled külge lähevad.
zero2rule
 
Postitusi: 41
Liitunud: 27 Mai 2007, 00:51
Asukoht: Elva

PostitusPostitas Evert » 17 Sept 2007, 12:47

Lugesin kuskilt, et tulesid saab värskemate vastu vahetada küll (sest reaalselt muutus GF'il ju ainult välimus), kuid ainult siis kui ka ülejäänud sellega seotud jupid (st. tiivad, stanged, kapott, tagaluuk jne.) samuti vahetusse lähevad.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas zero2rule » 18 Sept 2007, 00:12

Lugesin kuskilt, et tulesid saab värskemate vastu vahetada küll (sest reaalselt muutus GF'il ju ainult välimus), kuid ainult siis kui ka ülejäänud sellega seotud jupid (st. tiivad, stanged, kapott, tagaluuk jne.) samuti vahetusse lähevad.


Minuarust pole küll tiibu vaja vahetada, esimeste suunakate kuju tundub täiesti sama olevad kui vana GF omad, samuti ka tagumised. Stangedest peaks vahetama ainult esimese, tagumine ei jõuagi ju tuledeni. Ise ma arvan et kui oleks vaja midagi vahetada siis ainult esimene bumper ja kapott, teised keredetailid sobivad silma järgi küll.


Ahjaa, ma kuulsin tuttavalt et B-varuosana pole selle aasta 626-le tagumisi tulesid saada. vastab see tõele või mitte?
zero2rule
 
Postitusi: 41
Liitunud: 27 Mai 2007, 00:51
Asukoht: Elva

PostitusPostitas T6ivo » 02 Nov 2008, 22:17

esimesed suunakad ... vanemad igatahes uuemale kerele eriti ideaalselt ei istu ... nimelt vanemal natuke väiksemad ... kinnitused läksid vist paika, kui õigesti mäletan . ... ilmselt tuleks siis uuema tiivad ka külge panna juba ... kuid ma ei garanteeri midagi .. ostes minu uuemal oli igatahes vanema vasakpoolne suunakas mis, ei istunud ilusti auku . ... ja tagumistest tuledest rääkides... kui neid saada pole siis pöördu minu poole. ;)
T6ivo
 


PostitusPostitas Mario » 02 Nov 2008, 22:55

kui midagi vahetate, siis kapott, stange, tuled, suunatuled.. tagatuledega on lihtne.

ja kui näha tahate sellist kooslust, siis Tartus Raadi autoplatsil on üks selline koletis, millel on aastaarv 2000 ja 74kW moto.. Facelifti nina ja salong, aga tagumik oleks nagu 97.a autolt.. tuled tuhmunud ja stange katki, jne.. ei ole ilus mehed, ärge tehke.. vahetage siis juba tagatuled ka ära, kui on tegu vanema masinaga.


Ja tulede kohta selline jutt, et B-varuosa on kas siis TYC või DEPO toodang ja esineb probleeme juhtmetega. olen ise selle kurva kogemuse saanud, kus keset maanteed kell 2 öösel kustusid esituled. ja katsu siis taskulambiga veel 100km sõita :lol:
et juhtmed on liiga peenikesed ja ei talu koormust. need konkreetselt sulasid sinna. panin ise veidi jämedama traadi ja pole kuulnud, et auto uus omanik oleks pimedasse jäänud :D
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255


Mine Välimus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron