Kokkupuuted liikluspolitseiga.

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Kokkupuuted liikluspolitseiga.

PostitusPostitas 6kaks6 » 29 Sept 2005, 23:00

Endal juhtus selline kentsakas lugu, et olin teel Paldiskisse, et Rootsimaale parvetada, aga kuidagi kõik toimetused venisid nii, et aega hakkas väheks jääma ja tuli tiba tempot tõsta. Kõik oli sinnani ilus, kui jõudsin Paldiski mnt. ja Kloogaranna poole keerava tee risti ja kohtusin politseiga. Seal selline väike asula või midagi sellist mida ma õieti tähelegi ei pannud, aga politsei pani küll ja mõõtis minu kiiruseks 107km/h, ehk +57 :? . Politsei tuli ja küsis imestunult, et miś nüüd lahti, selgitasin, et parvele minek ja 25minuti pärast hakkab laev väljuma. Kutsuti mind siis nende autosse ja hakati asja tõsisust selgitama ja trahvidest rääkima. Selgitasin olukorda ja tunnistasin oma süüd. Kui kuulis, et varasemaid rikkumisi polnud ja põhjus tundus kah piisav ning protokolli kirjutamine oleks kah võtnud 10min. kuil laeva väljumiseni oli jäänud 20min. lasti mind lihtsalt minema. Ta küll keerutas nende trahvi summade ümber ja võibolla lootis väikest pappigi saada aga minu õnneks lasi ta mind siiski manitsedes minema.
Vot selline õnnelik lugu oli minul. Tundub, et hoolimata kõigest on siiski ka mõistvaid politseinikke.
Milliseid on olnud teie kokkupuuted politseiga ja altkäemaksuga??

Kindlasti mitte ei pea ma õigeks sellist kiirustamist, aga vahel lihtsalt lähevad lood nõnda, et ei saa muidu.
Viimati muutis 6kaks6, 03 Okt 2005, 16:44, muudetud 1 kord kokku.
6kaks6
 


PostitusPostitas Anonymous » 20 Okt 2005, 19:43

Ise sõitsin Pärnust Tallinna poole ja võeti maha. Võmmi radar näitas 131km/h 90 alas ja trahvi tehti 1800 eeku. Minu arvates vedas, kui arvestada asja olusi,et siis oli veel vahtraleht ja kolm kuud tagasi olin saanud keelumärgi alt läbisõitmise eest ja tagaistujatel ei old turvavööd ka 1800eeku. Viimasel ajal pole õnneks probleeme võmmidega old.
Anonymous
 


PostitusPostitas alliance » 10 Nov 2005, 12:26

ma sõitsin yxkord öösel suure kiirusega yhte põlvamaa väikeasulasse sisse ,kus käänud peal oli politsei auto ootamas pimedas...no tuli vilkuritega järgi ,juba värisesin et nyyd on räme trahv kaelas...aga selgus et mul tagatuled ei põlenud täies mahus :lol: enne nahad minema ka ei lasknud ,kui ma seal öösel ja pimedas oma läbikärssand tule lüliti korda viilisin :lol:
trahvi sain ka suht väikse 150eegu kanti

see oli eellooks ja juhtus mõned aastad tagasi...
mõnikuu tagasi pandi mul pangakonto aresti alla ja just enne pangalaenu tagasimakse laekumist.
helistasin panka ja sain teada et mingi notar on selle arestinud,notarile helistades sain teada et mul olevat sellesama teo eest mis ülevalpool on trahv maksmata!! kusjuures oli makstud..
soovitasin notaril üle kontrollida,vaatas ja jah teil on tõesti trahv tasutud -aga tema ikka enne minu kontot ei vabasta kui ma talle teenustasu mingi 500eeku ära ei maksa...rsk närvi ajas kyll aga kuna pank peksis ajaga selga siis maksin ära.muidu oleks võind protestida
tegelt ebanormaalne olukord-kus politseil on raamatupidamine jumala sassis endal-pole ylevaadet-mis makstud ,mis mitte...

muidugi selle "nalja" põhjustasin kaudselt ise...teatavasti on trahvi maksmiseks aega vist 15päeva...mul läks see üle ....
õpetlik lugu enda jaoks. :twisted:
alliance
 


PostitusPostitas Margo » 10 Nov 2005, 14:19

järeldus: rahaasjadega tasub täpne olla. isegi mingite kolmviiekümneste trahvidega :)
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 10 Nov 2005, 14:35

Vist eelmine nädal oli kuskil saates ju mingi 5 sendi lugu :roll: See küll parkimisega seoses, aga tuli kohe meelde :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 14 Nov 2005, 17:20

ma olen "annetanud" politseile 600.- plus veel 12000.- mis tänu politsei mitte korraliku töö tõttu pidin ise maksma. :evil:
Anonymous
 


suhted liikluspolitseiga

PostitusPostitas mazda95 » 15 Nov 2005, 22:37

eile võeti mind siis lõpuks Kuressaares rajalt maha- arvasin, et saan kiiruseületamise eest trahvi, kui õnneks oli hoopis see kauaoodatud asi..minu ise paigaldatud sinised tuled ees (pargid).. õnneks olid mõistvad ja asjalikud politseinikud- ütlesid vaid, et võtaks need ära.. kogu lugu
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas alliance » 15 Nov 2005, 22:43

jä'rgmise nurga taga panid uuesti peale? :P
alliance
 


ei ei

PostitusPostitas mazda95 » 16 Nov 2005, 20:39

ei :D oleks pulli pärast ju võinud :) aga ei julgenud.. mul veel vähem kui kuu aega vahtralehed peal.. niikaua peab korralik olema.. kahju oli aga mis teha seadus on seadus :D
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

Re: ei ei

PostitusPostitas alliance » 19 Nov 2005, 21:31

mazda95 kirjutas:ei :D oleks pulli pärast ju võinud :) aga ei julgenud.. mul veel vähem kui kuu aega vahtralehed peal.. niikaua peab korralik olema.. kahju oli aga mis teha seadus on seadus :D

vahtralehtede ajal ei maksa mängida jah.
alliance
 



Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline