Kas keegi on katsetanud

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Kas keegi on katsetanud

PostitusPostitas jaska » 22 Mär 2007, 23:02

Leidsin siis sellise asja,jutt on küll ilus,aga kuidas tegelikult asi on?Äkki keegi oskab komenteerida?
http://www.xado.ee/product/index.php
jaska
 


PostitusPostitas kentaur » 23 Mär 2007, 00:08

otsi, selle kohta on teema olnud
Kasutaja avatar
kentaur
Administraator
 
Postitusi: 401
Liitunud: 02 Veebr 2005, 22:17
Asukoht: Tartu

1992 Mazda MX-6

PostitusPostitas Anonymous » 23 Mär 2007, 00:26

Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 23 Mär 2007, 08:14

Olen mitmel autol proovinud ja lubatud tulemusega rahule jänud. Kasutasin küll firma "Holts" keemiat nimega "Piston seal", mis analoogselt xado totega kasutatakse silindrisse valamise kaudu. Need, mis lisatakse õliga/st läheb ka kitsastesse ja kontrollimise väimaluseta kanalitesse, neid ei julge kasutada ja ka soovitada.
Aga need vahendid ikkagi vaid lükkavad tegeliku probleemi lahenduse edasi, mitte ei ellimineeri. Ehk odav, kiire ja lühiajalise toimega.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Laika » 23 Mär 2007, 22:45

Tahtsin ise ka eelmisel autol seda kasutada, paraku piirdusin ainult telefonikõnega nende klienditeenindusse :? Minu vene keelest ei piisanud enese arusaadavaks tegemiseks ja riigikeelest ei saadud seal sõnagi aru :cry: Mul paluti oodata (sellest sain aru) ja telefonitoru kolksatas lauale. Nii ma ootasin umbes 5 min, mille järel lihtsalt tõsteti telefonitoru laualt hargile. Sellega sai otsa mu soov selliselt firmalt miskit osta :evil:
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Apr 2007, 13:57

Xadot sai proovitud käimakastis, mina panin oma ´93.a. 626 kasti ja tuttav pani oma ´98.a. hyundai kasti, minule lõppes teema uue kasti ostmisega, tuttav pääses laagrite vahetusega........kas teema sellest tingitud oli v ei, seda ei tea, aga tundub nii, et see lubatud kõva ja kulumiskindla pinna tekkimine, kulund detailide puhul lihtsalt lõhub need....mitte ei parenda.
Anonymous
 


PostitusPostitas Moss » 12 Apr 2007, 20:54

On katsetatud

EDIT: Samas on tehtud sarnasele mootorile Hado kuur läbi ja mikromeetriga mingit erinevust ei tuvastatud, samuti olid väntvõlli kaelad soonilised (st materjali juurde ei kasvanud).
Kasutaja avatar
Moss
 
Postitusi: 142
Liitunud: 24 Mär 2007, 21:50
Asukoht: Saue

PostitusPostitas margus » 17 Apr 2007, 09:26

tunnen selle konkreetse tehnoloogia müüjat kes testis seda nii oma ford mondeol kui ka mossel. mosse oli midagi üle 150 sõitnud.

mondeol nagu see vahe ei olnud nii suur.

mossel aga kui enne auto müdises värises plärises kohapeal seistes siis pärast tehnoloogia kasutamist ja sissesõitu ei saanud aru kas tegemist on mossega mootori töösuhtes või mersuga. see siis ise nähtud
margus
 


PostitusPostitas Jyri I » 10 Jaan 2009, 21:49

Hi!
kas keegi on vahepeal katsetanud?
ise panime tööpirukasse Berlingo 1,9 diisel, sõitnud 150 t > peale 2-3 tuh läks diisli kolin väiksemaks, lausa üllatavalt vaiksemaks > niiet toimib!
teine katse oli ühe tööpingiga - sinna hüdrosüsteemi läks oma ports ja ... peale nädalat tuli 40 barist 42! toimib!

meil käis Xado vend kohal ja autode kohta rääkis seda, et kui on veerenud 150, siis enam ei ole efekti, peaks tegema 60-80 kohal ja siis uuesti 50 t pärast > nii peaks mootor kestma "igaviku"...

Aga kas keegi on kasutanud X1R ??
See on muidugi eelkõige rinka meeste määre - see ei taasta, vaid teeb "libedaks"
Always Blue Sky
Kasutaja avatar
Jyri I
 
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Mai 2005, 17:15
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda MX-5

PostitusPostitas IvarR » 11 Jaan 2009, 12:47

Ma pigem teeks kohe kap-rem ja puuriks/hooniks mootori üle jne.
Kindlasti tõhusam ning pikemaajalisem tulemus ;)
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas cabernet1 » 11 Jaan 2009, 20:04

Kunagi sai kasutatud miskist USA defloniga õlilisandit. Kõik, mis tegi oli, et auto käivitus -25 kraadises külmas paremini.
Samamoodi jäi suitsemist vähemaks, aitas õlirõngaste kulumist leevendada.

Lõpptulemus aga oli see, et ei pöörand enam tehnoseisundile nii kriitilist pilku - ei suitse ju - ning pauk mootoris tuli ilus nagu 2008 ilutulestik :D

IvaR-il õigus. Tee pigem remont ja tead, et asi korras. Ega viksimine kinga ninas auku ei paranda :wink:
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Jyri I » 17 Jaan 2009, 23:47

jee jee kapremont..
see asi on ikka selleks et kapremont nihkuks 2..3x kaugemale kui ta võiks päevakorda tulla
Esimese Xado valad õlisse 50 tuh peal, siis 150, siis 250, ja .. 550 tuhande peal ja nii edasi jne jne
Ilmselt ei ole kellelgi suurt kogemust?
Always Blue Sky
Kasutaja avatar
Jyri I
 
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Mai 2005, 17:15
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda MX-5


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron