elektri jamad

elektri jamad

PostitusPostitas Tasane » 15 Nov 2005, 20:07

tervist 2kki oskad aidata
mazdal selline viga et auto ei taha k2ima minna :( sai just uus aku ka ostetud ja noh kui annad starteist sis nagu peaaegu l2heb kuid j22bki n6nda runnama umbaes nagu bensiini ei tule peale w6i midagi muud
2kki oskab keegi aidata
mudeks k2isime masinaga ka kohalikus teenentuses aga seal arvati mingi elektri systeemis un jama ja see ei avamingit bensu klappi.
Viimati muutis Tasane, 15 Nov 2005, 21:54, muudetud 1 kord kokku.
Tasane
 
Postitusi: 8
Liitunud: 15 Nov 2005, 19:49
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas alliance » 15 Nov 2005, 20:12

et siis nagu ikka lubab korrakski ve?
mis krdi teenindus see selline on?
mis auto üldse on
alliance
 


PostitusPostitas Tasane » 15 Nov 2005, 21:52

korra nagu luba ka aga rohkem midagi
auto un muidu mazda 323 GLX
Tasane
 
Postitusi: 8
Liitunud: 15 Nov 2005, 19:49
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas alliance » 15 Nov 2005, 22:38

tasuks käia ikka normaalses teeninduses.
või siis kellegi juures kes jagab mootoritest rohkem.
nii on ka minul raske siin arvata miskit.
toite viga võib olla kyll
alliance
 


PostitusPostitas Tasane » 15 Nov 2005, 23:14

ok tnx ikkagi
Tasane
 
Postitusi: 8
Liitunud: 15 Nov 2005, 19:49
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Anonymous » 21 Nov 2005, 22:17

Külamd tulid, vaheta bensufilter ära. See on sul kinni jäätunud ehk!
Anonymous
 


PostitusPostitas nono » 21 Nov 2005, 23:43

Kuidagi väga vaakumi lekke moodi, enda 323 glx oli nii, et pritsungisse mineval vaakum voolikul oli mõra sees ja samamoodi nagu lubas aga käima ei läinud. Muide kas masin on pritsung või karpa ?
nono
 


PostitusPostitas 323IFF » 22 Nov 2005, 12:49

Palun jätke väljend GLX ära ,sest see tähendab kõigest lisavarustust aga mitte marki.Sest on sel autol (soome GLX blüüz sisu ja tahhomeeter)(ROOTSI GLX aknapesu vedeliku tasapinna andur).
Mul sõbra KIA RS ka ei lähe külmaga käima ,teie arvake ise ära et tegemist võib olla diisel...
V A B A N D A N et pisut ägedaks läksin,sest üpris alles küsiti mult ülemineku mazdale osi, aga klient ei suutnudki seletada milleks ,kelleks ja kuhu see mazda üle läks:::---- opeliks? mosseks...
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas alliance » 22 Nov 2005, 15:24

V A B A N D A N et pisut ägedaks läksin,sest üpris alles küsiti mult ülemineku mazdale osi, aga klient ei suutnudki seletada milleks ,kelleks ja kuhu see mazda üle läks:::---- opeliks? mosseks...

:lol: sa peaksid siia tegema ehk eraldi teema-näiteks -klinditeenindaja jagab nõu
et siis kuidas oleks õige varuosi küsida jne...

teemaalgatajale.<<kui ise autost kohe üldse mitte midagi ei tea-soovitax käia korralikus teeninduses,hoiad aega ja raha kokku.
a kui tiba pea võtab siis tasub kogu toite ahel läbi käia.
alliance
 


PostitusPostitas Anonymous » 22 Nov 2005, 18:09

323IFF kirjutas:Palun jätke väljend GLX ära ,sest see tähendab kõigest lisavarustust aga mitte marki.Sest on sel autol (soome GLX blüüz sisu ja tahhomeeter)(ROOTSI GLX aknapesu vedeliku tasapinna andur).
Mul sõbra KIA RS ka ei lähe külmaga käima ,teie arvake ise ära et tegemist võib olla diisel...
V A B A N D A N et pisut ägedaks läksin,sest üpris alles küsiti mult ülemineku mazdale osi, aga klient ei suutnudki seletada milleks ,kelleks ja kuhu see mazda üle läks:::---- opeliks? mosseks...

Klienditeenindajana võiksid sa olla vähe rahulikum, sest ega kõik pole sinu teadmistega. Teised tahavad ka oma autosid korda teha, seega kuidagi peab ju küsima. Ma ei saa sinu ägestumist heaks kiita.
Anonymous
 


PostitusPostitas 323IFF » 29 Nov 2005, 18:20

Tänan! Sest teiste antud soovitustest,kriitikast on palju õppida .endal ju tundub mõmi kord imelihtne... siililegi selge..
L O O D A M E et antud (hetke ) teema kuulub ka tehnilise alla, kuid
seekord inimese tehniline ?
Aga ma lähitulevikus panen tõesti teema üles. ÜLEMINEKU MUDEL all
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765


Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist