Tallinn - Pirita-Kose MazdaAbi KUNI -20%

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

PostitusPostitas Laika » 20 Sept 2005, 19:04

MazdaGTI kirjutas:ikke ikke :D aga pirita-kose omast nimelt :wink: erinavates kohtades tule nimelt eraldi asju ajada :cry:


Yess! 8) Seal ma oma autoga ka põhiliselt käin. Eks järgmine kord siis proovin soodustuse ära.
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 20 Sept 2005, 23:02

Kosel on tiba üle olevama käitumisega ,kui mustamäel aga kosel on targemad .
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 21 Sept 2005, 19:56

Kosel töötab 323IFF kah, tal neid koolituste tiplomeid terva mapitäis :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 21 Sept 2005, 20:12

MazdaGTI kirjutas:Kosel töötab 323IFF kah, tal neid koolituste tiplomeid terva mapitäis :wink:


Kui viimati Kosel käisin (juuli keskpaiku), siis nägin seal õuel tema kasutajanime numbrilist autot :roll: Mõtlesin, et parandusse toodud, aga vaat mis kõik välja tuleb :wink:
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 21 Sept 2005, 22:06

Jep tema masin jah :wink: Loodan et ta ei pahanda kui saamisloo avaldan :roll: pidavat sünnipäiva kink olema see nr. :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Velbu » 03 Dets 2005, 22:09

Sattusin taas MazdaAbisse (Mustamäe). Läksin küll termostaati vahetama ja pidureid kontrollima. Lõppes kogu nali sellega, et vahetati nii esiamordid kui vedrud ja esipidurid tehti ka korda. :) Tuli välja et amordid kutud ja vedru pooleks. Küsimus kas 1800.- 2 õliamorti ja kaitsekummi ja 755.- 2 vedru eest on palju või parajalt? Siis maksin veel pidurijuppide eest 590.- Kogu möll kokku 4100.-
Aga suhtlemine oli küll väga mõistlik ja isegi meeldiv. Kasu oli ka klubisse kuulumisest. :)
P.S. termostaat vahetati ka ära :D ja akule tehti kinnitus et see ümber ei kukuks.
Velbu
 


PostitusPostitas Lennu » 04 Dets 2005, 02:30

alliance kirjutas:vilojett on ok!teenindus on neil viimasepeal.ja suhtumine ka.


Mu Mašal ei leitud/ei nähtud veermiku kontrolli käigus näiteks sedagi, et tagumised amordid läbi olid.Kuigi palusin veermiku üle kontrollida.
Jahutusvedeliku ja õli vahetuse samuti palusin ära teha.Tulemus : jahutusvedelik vahetamata (arvel oli kirjas) ja õli oli pandud törts üle miinimumi (arvel oli kirjas 3,xxx liitrit.)

Arvake ära kas ma lähen sinna puhvetisse veel või mitte..... :evil:
Lennu
 


PostitusPostitas tomkulibin » 04 Dets 2005, 15:44

Minul jälle vastupidine elamus.Hankisin nende kaudu kojamehe mootori reduktoriga, hakkasin siis ka kohe sealsamas õues teist vahetama.Seepeale kutsuti sisse, öeldi , et väljas külm ja märg, tule tee sees asi ära.Lahkelt pakuti tööriistade kasutamise võimalust ja moraalset tuge.Ja maksma läks see abi mitte midaga. Võib-olla on siiski tegemist miski muuga, et keegi saab hea sutumise osaks, keegi saab negatiivse elamuse. See ei pruugi olla ka selle kliendi viga, jama võis korraldada eelmine(-sed)kliendid.
Mõned päevad tagasi oli kodanik 323IFF kudagi justkui tõre,see oli jadamisi sattunud "heade" klientide panus.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Evert » 04 Dets 2005, 16:48

Velbu kirjutas:Sattusin taas MazdaAbisse (Mustamäe). Läksin küll termostaati vahetama ja pidureid kontrollima. Lõppes kogu nali sellega, et vahetati nii esiamordid kui vedrud ja esipidurid tehti ka korda. :) Tuli välja et amordid kutud ja vedru pooleks. Küsimus kas 1800.- 2 õliamorti ja kaitsekummi ja 755.- 2 vedru eest on palju või parajalt? Siis maksin veel pidurijuppide eest 590.- Kogu möll kokku 4100.-
Aga suhtlemine oli küll väga mõistlik ja isegi meeldiv. Kasu oli ka klubisse kuulumisest. :)
P.S. termostaat vahetati ka ära :D ja akule tehti kinnitus et see ümber ei kukuks.


Suht tibens hind tundub. Lutti sa kindlasti ei saand.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Lennu » 05 Dets 2005, 22:16

Noniih.
Minu Maša tehti seal väga väga ilusasti korda...lippab nagu keravälk nüüd.
(ühe teise asutuse S***A tuli neil ikka korralikult ümber teha)
Suured tänud igatahes meestele tehtud töö eest!
Lennu
 


PostitusPostitas Anonymous » 07 Jaan 2006, 13:38

Minu masinale puhuti kah seal hing sisse :D :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas mart371 » 08 Veebr 2006, 09:53

kas keegi oskab öelda tartu mazdaabi aadressi?
mart371
 
Postitusi: 22
Liitunud: 21 Jaan 2006, 11:14
Asukoht: mustla

PostitusPostitas Anonymous » 08 Veebr 2006, 10:25

Teguri 45 :!:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 27 Mär 2006, 21:44

Viisin enda suksu ka siis eelmisel kolmapäeval Pirita-Kose MazdaAbisse. Parandus aeg oli kokkulepitud reedeks kell 13.00 aga oh üllatust kui mulle helistati juba neljapäeval päraslõunal ja öeldi et auto valmis. Teostati siis esisilla remont mis kokku plekkis täpselt 3000.- koos esimese juhipoolse vedruvahetusega milles leppisime kokku siis kui helistati. Vahetati põmst kogu esisild ära ja neljapäeva õhtul sain juba arveldatud ja auto kätte. Kurb oli kül teada saada et sild on korras aga piduritele läeb veel 3500.- aga see juba eelneva omaniku süü :evil:

Ühesõnaga mis ma öelda tahtsin: Suhtumine oli hea kui mitte öelda suurepärane, kuulati mure ära ja seletati üksipulki kõik lahti. Auto sain päevavõrra varem kätte kui plaanitud ja mazdaklubi liikmena sain natuke discounti ka. Igati positiivne elamus! :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas arvutihdd » 13 Apr 2006, 19:53

SAi täna mustakal käidud vahetamas paari filtrit:
õli+filter
õhufilter
kyttefilter
ning esipirnid

Kokku läks 457 eeku ning kõik jupid olid minu poolt. Mis aga nõksu aega tagasi selgus, et õhufilter vedeleb pagasis ja vahetamata.
Kruttisin ta 10 minutiga ise kylge. Aga seesugust lohakust poleks kyll osanud oodata .

Yhsõnaga esilampide, kyttefiltri ning õli vahetuseks 2 tundi ???
Tekib kysimus mida seal tehti. Tegin huvipärast esmaautosse päringu ja sealt oleks suhtkoht sama hind tulnud ning neil on fikseeritud hinnad õlivahetus 0.3 t , mazdaabis 0,5 t. Mina ei leia kyll, et seal kasulikum käija oleks. Võib olla mingeid keerukamaid osi vahetamas, aga hooldust lasen edaspidi teha esinduses, vähemalt saab kõik jupid vahetatud!
Või teen ise.
arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00

PostitusPostitas Mart » 14 Apr 2006, 09:50

Sellised lihtsad tööd oleks võinud ise ära teha.
Selle 457.- eegu eest kas või naisele lilli kinkinud, oleks hullult respecti saanud :lol:
Kasutaja avatar
Mart
 
Postitusi: 197
Liitunud: 01 Veebr 2005, 20:57
Asukoht: Saue

PostitusPostitas arvutihdd » 14 Apr 2006, 15:49

Noh jah , oleks on tore poiss :P
Polnud kohe mitte tahtmist, aga lõpuks sai raha makstud ja ise näpud kylge löödud. Samas see tarmo või kes seal lobises oli yks muhe tyyp, teadis kyll maast ja ilmast .
arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00

PostitusPostitas commer » 31 Jaan 2007, 23:04

ommikul viisin lonkava masina mustamäe mazdaabisse ja kell 3 päeval helistati ja öeldi et valma :D poolassi ots oli omadega läbi ja veel nipet näpet, öeldi et õli peab ikka üle miinimumi olema:) pandi liiter juurde ja jahutusvedelikku kah :p kokku 2k, mina rahul 8)
Kasutaja avatar
commer
 
Postitusi: 370
Liitunud: 25 Apr 2006, 00:32
Asukoht: Tõrvandi - Tartu

1997 Mazda 626

PostitusPostitas Anonymous » 01 Veebr 2007, 01:53

arvutihdd kirjutas:SAi täna mustakal käidud vahetamas paari filtrit:
õli+filter
õhufilter
kyttefilter
ning esipirnid

Kokku läks 457 eeku ning kõik jupid olid minu poolt. Mis aga nõksu aega tagasi selgus, et õhufilter vedeleb pagasis ja vahetamata.
Kruttisin ta 10 minutiga ise kylge. Aga seesugust lohakust poleks kyll osanud oodata .

Yhsõnaga esilampide, kyttefiltri ning õli vahetuseks 2 tundi ???
Tekib kysimus mida seal tehti. Tegin huvipärast esmaautosse päringu ja sealt oleks suhtkoht sama hind tulnud ning neil on fikseeritud hinnad õlivahetus 0.3 t , mazdaabis 0,5 t. Mina ei leia kyll, et seal kasulikum käija oleks. Võib olla mingeid keerukamaid osi vahetamas, aga hooldust lasen edaspidi teha esinduses, vähemalt saab kõik jupid vahetatud!
Või teen ise
.


Kas sa ka seda uurisid , mis see esinduse 0,3 maksab ja mis MazdaAbi 0,5 maksab?
Kusjuures õli saab ise vahetatud koos filtriga , õhufiltrit on imelihtne vahetada ja hõõglampide vahetus : NO KAS TÕESTI MEES EI SAA ISE HAKKAMA?Bensufiltri vahetamine on vähe pikemaajalisem ettevõtmine...
Mul olemas selline asi nagu AutoData CD ja seal on kirjas , palju aega kulub mingi töö teostamisele + veel igatsugu nipet-näpet autode koha pealt , kui tahad , teen sulle koopiad , saad KÕIKIDE tööde jaoks kuluvaid tehase poolt etteantud aegu vaadata.
Anonymous
 


PostitusPostitas Haramount » 01 Veebr 2007, 13:05

veix kirjutas:Kusjuures õli saab ise vahetatud koos filtriga , õhufiltrit on imelihtne vahetada ja hõõglampide vahetus...


Vaiksemalt, vaiksemalt... :)
Õli vahetamiseks peaks ikka vastav koht olema ja autod ning omanike tehniline ettevalmistus on erinevad. Mine vaheta '90 2.0 DOHC mootoriga Prelude õhufiltrit "imelihtsalt". Vaata kas saad tunniga hakkama ja nii, et midagi ära ei lõhu ja kõik uuesti õigesti kokku saab?
Ok, see pole Mazda - aga ka MX-6 õhufiltri elemendi vahetus on selline kangutamine, et mina näiteks esimesel korral jätsin pooleli - tekkis tunne, et ma teen midagi valesti, no pole võimalik, et tuleb lihtsalt toore jõuga kallale minna. Helistasin MazdaAbisse ja selgus, et just täpselt nii käibki...

Mõnedel autodel (Renault Clio tuleb kohe meelde) käib esilaterna pirnide vahetuski nii "läbi p****", et anna kannatust.
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ants_M » 01 Veebr 2007, 13:19

Haramount kirjutas:Mõnedel autodel (Renault Clio tuleb kohe meelde) käib esilaterna pirnide vahetuski nii "läbi p****", et anna kannatust.


Sama jama on Mazda6-e pooltuledega, neid igaüks ise ei vaheta.
Ants.
raikko@hot.ee
Mob: 5149890
Kasutaja avatar
Ants_M
 
Postitusi: 98
Liitunud: 15 Sept 2005, 15:34
Asukoht: Keila

PostitusPostitas Anonymous » 01 Veebr 2007, 13:23

Õigus Haramount.
Ettevalmistused on erinevad - tegelikult on minu arvates tegu pealehakkamise puudulikkusega.Autod on tõesti erinevad ja kindlasti on ka mazda mudeleid , mille elementaarsete asjade vahetusega tuleks lasta tegeleda spetsialistidel : kuid kas oleksid nõus sõitma ringi kustunud tulega ja ootama näiteks oma teenindusaega ntx 2 nädalat? :D
Mersu teeninduses on järjekord just nii pikk.
Anonymous
 


PostitusPostitas Haramount » 01 Veebr 2007, 14:06

veix kirjutas:kuid kas oleksid nõus sõitma ringi kustunud tulega ja ootama näiteks oma teenindusaega ntx 2 nädalat? :D
Mersu teeninduses on järjekord just nii pikk.


Mina - ilmselt mitte. Uuriksin vajadusel järele, kuidas teha ja teeksin ära. Aga kui sa pole paadunud õlinäpp-isetegija vaid näiteks hambaarst (kelle käed peavad töö tegemiseks piinlikult puhtad olema) ja pole ka garaazi, kus hakata talvel (näiteks selle Clio-rappe rattaid alt ära) kiskuma? Valikut pole, ootadki oma kaks nädalat :!:
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 01 Veebr 2007, 18:38

MazdaAbide osas võiks siin teemas ikka Pirita-Kose kohale jääda, Mustamäe omale võib eraldi teema teha muidu läheb asi päris segaseks :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas Calitry » 23 Mär 2008, 14:44

Eelmisel nädalal külastasin Pirita-Kose MazdaAbi ning jäin teenindusega igati rahule. Tip-top! Võeti vastu ja saadeti ära väga sõbralikult.
Lasin autol vahetada generaatori. Tehti kiirelt ning hea hinnaga (mis oli tol hetkel minule üle keskmise tähtsusega).

5+
Calitry
 


EelmineJärgmine

Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron