Kust tasuks küünlajuhtmeid sebida?

Kust tasuks küünlajuhtmeid sebida?

PostitusPostitas Evert » 08 Nov 2005, 14:13

Eesmärk, nagu ikka, saada hästi head hästi odavalt.:roll:
Mootor on 2,5 V6.
Ehk kust tasuks otsida selliseid dohcile sobivaid (e. pika piibuga) juhtmeid? Kui keegi teab ja oskab, võiks soovitada ja mingi hinnanäite ka kirja panna.
Teen ise otsa lahti ja ütlen, et Taketis pakuti mulle margikohast juhtmekomplekti 1500.-'ga. Veits palju nagu?
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Anonymous » 08 Nov 2005, 14:37

Uuri kasutaja DJK käist, seega Aabest :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Reix » 08 Nov 2005, 17:46

1500.- minuarvates ei ole palju 6 sil moto kohta, eriti kui pakuti veel margikohaseid ngk'sid. Kas vahetad profülaktika mõttes v on mõni sümptom mis sunnib vahetama?
Kasutaja avatar
Reix
 
Postitusi: 174
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:04

PostitusPostitas alliance » 09 Nov 2005, 03:06

mul endal on aastatagune kogemus nendega olemas .oma 626 -le otsisin
mazda esindusse ei tasu vaadatagi.tapvad hinnad :lol:
salomes ei olnud,v a hella omad aga need olid mega kirved mingi yle 2kilo vist.
siis käisin tartus ringtee autokaupades kust sain komplektki 690eeguga.pärast selgus et ,olgugi margui järgi ostetud ,ei sobi lihtsalt-2cm lühemad.suure irisemise peale võeti tagasi(jäi kyll mulje ,nagu oleks mina veel syydi)
japan partsis ka ei olnud margikohaseid ja üksikud olid mingid juustud.
läksin tagasi salomesse ja sealt pakuti nkg omad siis ,täiesti identsed .
originaalidega hinnaks kujunes mingi 970eeki komplekt.

selline minu kogemus tartus :wink:
alliance
 


PostitusPostitas Evert » 09 Nov 2005, 11:18

Et need jutud 500 eegustest komplektidest siis kehtivad pigem oopelite ja sierrade puhul :? 1500.- tundub normaalne? Nu selge, aga käin uurin ikka Aabest ka.

Reix, need polnud minumeelest NGK juhtmed, mingi noname produkt hoopis. Vahetamise põhjuseks oleks 1 u. selle aasta märtsi paiku tekkinud ja pisitasa progresseeruv kotermann, mille tunnused on madal popsuv tühikäik ja nüüdseks juba räigeks arenenud jõnksutamine sõites tasagaasiga @ u 2000rpm. Imelik on see, et viga nö tuleb ja läheb, teinekord on pool päeva kõik ok, aga siis järsku "keerab ära". Sellistel puhkudel tundub kiirendades osa kilovatte ka kadunud olevat.
Jaga viga on välistatud, see sai just eelmisel nädalal tutika vastu vahetatud.
Auto on paar korda MazdaAbis mikroskoobi all käinud, aga viga üles ei leitud. Otsustasin nüüd süstemaatiliselt hakata juppe vahetama olgugi, et riskin ehk remontida midagi, mis tegelikult katki ei ole.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Anonymous » 09 Nov 2005, 12:10

Aga ehk vahetad ka miskit mis kohe minekul 8) see ju ennetamine :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas kentaur » 09 Nov 2005, 19:40

Evert kirjutas:1500.- tundub normaalne?

Eelmine aasta ostsin mingid nonamed Mazda Abist 1200 kr eest ja on ikka sitad küll... (ahja algul toodi valed muidugi - 2.0 V6'e omad)
Tõmbad piibust - piip jääb pihku, juhe sisse :?
Kui saad siis võta NGK'd ja parem maksa natuke.
Eelis ka selles, et NGK markeerib juhtmed ära vastava silndri numbriga.

Evert kirjutas:Vahetamise põhjuseks oleks 1 u. selle aasta märtsi paiku tekkinud ja pisitasa progresseeruv kotermann, mille tunnused on madal popsuv tühikäik ja nüüdseks juba räigeks arenenud jõnksutamine sõites tasagaasiga @ u 2000rpm. Imelik on see, et viga nö tuleb ja läheb, teinekord on pool päeva kõik ok, aga siis järsku "keerab ära".

Vaakumleke ?
Juhtmed vaheta anyway ära, küünlad samuti.
Juhtme ülepeksmine on muidu terav särtsatus ja seda on kuulda.

Kompressiooni mõõtsid nad sul esinduses ära?
hint : minu masina klapivedru pooldumine tagas samad tunnused, kuni klapp ära põles ... sellega pole muret, mul on karbitäis uusi klappe ;)

Evert kirjutas:Jaga viga on välistatud, see sai just eelmisel nädalal tutika vastu vahetatud.

Rikas poiss pole midagi öelda :)
Kasutaja avatar
kentaur
Administraator
 
Postitusi: 401
Liitunud: 02 Veebr 2005, 22:17
Asukoht: Tartu

1992 Mazda MX-6

PostitusPostitas choise » 09 Nov 2005, 23:45

kas mitte ei olex lihtsam juba sellist asja kasut:
http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewto ... highlight=
sellex see ju mõeldud oli!
ise ostsin oma tolleaegsele dochile JC juhtmed 666,-(õigehind oli ligi tonn)
choise
 


PostitusPostitas Evert » 10 Nov 2005, 10:21

kentaur kirjutas:Vaakumleke ?
Juhtmed vaheta anyway ära, küünlad samuti.
Juhtme ülepeksmine on muidu terav särtsatus ja seda on kuulda.

Kompressiooni mõõtsid nad sul esinduses ära?
hint : minu masina klapivedru pooldumine tagas samad tunnused, kuni klapp ära põles ... sellega pole muret, mul on karbitäis uusi klappe


Küünlad vahetatud paar kuud tagasi. Vaakumleket olen tikutulega otsinud, aga pole leidnud. Esinduses ka käinud ei ole. Tahan Boschi stendile täisdiagnostika kinni panna, aga praegu pole see vist oma überhõreda sumpsiga mõttekas.

kentaur kirjutas:Rikas poiss pole midagi öelda


Look who's talking! :) Aga kui sõita on vaja, siis ei ole miskit parata. Sain MazdaAbist B-osa u 6,5 kiloga. Esma soovis 5-kohalisi numbreid.

choise kirjutas:kas mitte ei olex lihtsam juba sellist asja kasut:
http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewto ... highlight=
sellex see ju mõeldud oli!


Seda'nd küll, aga mu starteriküsimus ripub seal juba pea nädala niisama, kuid siin on mul mitu asjalikku vastust 2 päevaga :wink:
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas choise » 10 Nov 2005, 12:18

minul tulid vastused iga asja kohta kohe meilile!
ja ega sul ometi sama starter ole mis 2,0dochil(103kw)?
choise
 


PostitusPostitas IvarR » 10 Nov 2005, 12:43

Huvitav et Raiko pole vastanud sulle. Ma tean et Reix oma mx6-le sai tema käest midagi jne. Ma olen ise ka alati kiireid vastuseid saanud jne. Kõik pakkujad saavad kohe meili peale ka teavituse et on uus teema seal üleval.
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas kentaur » 10 Nov 2005, 16:27

Evert kirjutas:Sain MazdaAbist B-osa u 6,5 kiloga. Esma soovis 5-kohalisi numbreid.

HEI mooduliga testida ei tahtnud ?
Hinna järgi oleks 5,5k kindlasti tasku jäänud ja süüte jõudlus isegi parem olnud.
Isegi transistori vahetus oleks tehtav olnud... kusjuures keegi siin foorumist isegi tegi selle 626 peal ära.
Kasutaja avatar
kentaur
Administraator
 
Postitusi: 401
Liitunud: 02 Veebr 2005, 22:17
Asukoht: Tartu

1992 Mazda MX-6

PostitusPostitas Evert » 10 Nov 2005, 17:08

Kui päris täpne olla, siis oleks u. 6 kilo taskusse jäänud..
Olen sõbra autol HEI-värki teinud, aga tal tookord olid teised sümptomid. Mul auto lihtsalt suri ära ja kõik, seepärast otsustasin eksperimenteerimise asemel kindlapeale minna.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas alliance » 11 Nov 2005, 16:46

mis te selle hei all mõtlete?
mul endal ka syytepool jebis..mingi ime kombel on syytpooli sees mõra ja tampis yle.ise seda kuidagi kontrollida ei saa,aga kui paar korda tee peal istusin,siis läksin diagnostikasse.
esialgu lahenes asi nii et sai sinna syytepooli ja jagaja seina vahele midagi pandud mis sädet ei juhi.
muidu lammaris on jagajate hinnad 500-1200 eeki.
alliance
 


PostitusPostitas Evert » 11 Nov 2005, 18:28

HEI on eesti keeles süütemoodul või kommutaator vms.
V6'e jagaja disainivea tõttu kuumeneb orig jubin üle ja põleb läbi. Kuna eraldi seda ei müüda, siis peab vahetama kogu jagaja.
1 nutikas ameeriklane mõtles välja kuidas ühendada mõne muu automargi kommutaator mazda jagajaga ja hoida kokku hunniku pappi.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Evert » 05 Dets 2005, 12:32

Kiitused ja kummardused Aabe poole, kus tehti väga hea pakkumine küünlajuhtmete ja küünalde komplektile. Aga nagu kiuste see jõnksutamise vastu siiski ei aidanud.

Viimaks sai väike kahtlus hinges gaasisiibri asendi andurit (TPS) regullitud ja, oh üllatust, jõnksutamine on praktiliselt läinud! Kohati veel korraks nõkkab ja cruise'ga sõites on tunda nagu tõmbaks hetkeks hinge veidi kinni.
Peaks veel TPS'i finetuningut tegema, aga p.mõtteliselt olen rahul.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Reix » 05 Dets 2005, 12:47

mis hinnaga küünlad ja juhtmed ja mis firma toodang? võid infi ps'i panna
Kasutaja avatar
Reix
 
Postitusi: 174
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:04

PostitusPostitas Evert » 05 Dets 2005, 14:13

Ah jaa, siinkohal ütlen aitäh ka starteriküsimuse vastusele. Vajalik info ilusti käes.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln


Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron