Mazda esitleb - Mazda 6 MPS

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

PostitusPostitas Rain » 01 Dets 2005, 23:53

Filler kirjutas:mis selle masina kütusekulu ka linnavahel on,reaalselt ma mõtlen just,ise kaalun vaikselt auto ümbervahetamist :roll:


Linnavahel ma arvan mingi 14-15, kindlasti saab ka vähemaga hakkama kui eriti ei vajuta. Maanteel mingi 8-9.
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas maxzu » 07 Dets 2005, 15:25

lugesin sl õhtukat .. pidi pärispandav olema.. turbo ja puha :D
Kasutaja avatar
maxzu
 
Postitusi: 191
Liitunud: 30 Mär 2005, 18:20
Asukoht: metsik lääs

PostitusPostitas Anonymous » 07 Dets 2005, 17:45

Tänases Autolehes Mazda 6 MPS sõidutest.
Anonymous
 


MPS

PostitusPostitas revo5 » 30 Dets 2007, 01:55

On siin keegi kellel ka 6 MPS olemas:P sai endale ka ostetud :twisted:
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hhhannes » 30 Dets 2007, 18:33

olen rumal,niiet andke andeks :roll: .kas mps´il on pidev nelivedu?olen proovinud vw ja volvo "niinimetatud""neliveolisi" ja päris neliveolisi ning olen leidnud enda jaoks tõe-parem esi või tagavedu kui isemõtlev nelivedu.oleks siis veel mingi nupp"nelivedu on/ohf",aga lihtsal äkki on ja siis ei jälle ole. :shock:
see kes püüab kõigest väest ,see saab igaühe käest:)
hhhannes
 
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Nov 2006, 21:38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas pokenaut » 30 Dets 2007, 18:36

hhhannes kirjutas:kas mps´il on pidev nelivedu?:

Kahjuks ei.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

neli

PostitusPostitas revo5 » 30 Dets 2007, 18:50

Niipalju kui mina sõitnud olen ei ole see neli tal midagi nii halb....haakub päris kiirelt :)
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

Re: MPS

PostitusPostitas risto_626 » 30 Dets 2007, 19:31

revo5 kirjutas:On siin keegi kellel ka 6 MPS olemas:P sai endale ka ostetud :twisted:

mis veel ootad, kohe kiiresti oma autost teemat tegema :)
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

mps

PostitusPostitas revo5 » 30 Dets 2007, 23:40

Kui siin ka mõni 6MPSi omanik on andku märku:P vahetaks muljeid :twisted:
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

Re: mps

PostitusPostitas Muri » 30 Dets 2007, 23:41

revo5 kirjutas:Kui siin ka mõni 6MPSi omanik on andku märku:P vahetaks muljeid :twisted:


tee endale "lugejate autod'e" alla teema, küll siis märku ka antakse;)

:)
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 31 Dets 2007, 01:50

teen:)
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 01 Jaan 2008, 20:29

Siis kui 6MPS välja tuli, sai sellega jäärajal sõitmas käidud. Ei ütleks, et see nelivedu halvasti toimis. Päris hästi isegi. Ei tekkinud kordagi tunnet, et esivedulises autos oled. Tagumine LSD andis juhitavusele ka päris palju juurde.

Igatahes oli ta parem , kui näiteks Honda CR-V nelivedu, mis kiirel sõidul ei toimi nii hästi kui vaja.
hhhannes kirjutas:olen rumal,niiet andke andeks :roll: .kas mps´il on pidev nelivedu?olen proovinud vw ja volvo "niinimetatud""neliveolisi" ja päris neliveolisi ning olen leidnud enda jaoks tõe-parem esi või tagavedu kui isemõtlev nelivedu.oleks siis veel mingi nupp"nelivedu on/ohf",aga lihtsal äkki on ja siis ei jälle ole. :shock:
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Speedest86 » 03 Apr 2009, 11:48

http://www.autonet.ee/uudised/mazda/maz ... 37547.html siin siis juttu tulevast uust MPS variandist, loodam eet 2010 on masin müügil ja saab vahetada välja. :D
For those 9 seconds or less...I'm free...
Kasutaja avatar
Speedest86
 
Postitusi: 156
Liitunud: 30 Nov 2008, 13:26
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Muri » 03 Apr 2009, 11:59

see 2 mps on päris kuri, juba värvi poolest 8)
Pilt
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kolmik » 03 Apr 2009, 15:29

Kolmik
 


PostitusPostitas Speedest86 » 03 Apr 2009, 17:31

Kolmik kirjutas:see näeb küll päris seks välja

http://turbinov.ru/news_photos/2007/12/ ... cept_2.jpg


arvatavasti kui see tuleb siis ainult miskipärast arvan et jaapani turu jaoks !
For those 9 seconds or less...I'm free...
Kasutaja avatar
Speedest86
 
Postitusi: 156
Liitunud: 30 Nov 2008, 13:26
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas pilsner » 30 Juun 2009, 00:43

pilsner kirjutas:Mina kui 6 MPS omanik võin öelda, et auto nõrgaks kohaks on mootoripadjad ja diffrikinnitus. Tellisin performance kinnitused mootorile ja käigukastile - annan teada, et kas ja kui hull on tekkiv vibratsioon.

Täiendan: diffrikorpus on ka nõrk - 2x see aasta puruks läinud.
pilsner
 
Postitusi: 62
Liitunud: 12 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas pilsner » 18 Aug 2009, 14:56

kd kirjutas:
pilsner kirjutas:Lõpuks sain kätte järgnevad jublakad, mis tunduvad olevat "must have" kõigile MPS6 omanikele:
http://www.streetunit.com/Turbine_Tech_Rear_Differential_Front_Mount_MS6_p/ttms6rdfm.htm
http://www.streetunit.com/AWR_Rear_Motor_Mount_for_MAZDASPEED_6_p/awrms6rmm.htm
http://www.therpmstore.com/product_info.php?cPath=91_113&products_id=825
http://www.therpmstore.com/product_info.php?cPath=91_158&products_id=799

Kogu "komplekt" tundub nüüd kordades jäigem ja sellega kaasneb muidugi vibratsioon, millega õnneks olen kiiresti harjunud.
Heliefektidest niipalju, et kuulda on mõnusat hammasrataste tööd ja diferentsiaali undamist....maitse asi :D


Mnjaa, sinu MPS on ikka igatpidi ära tuunitud. Midagi oli tehtud minu meelest ka juba enne sind või ma eksin? Sumpad olid küll mitteoriginaalid juba siis... Igal juhul müts maha 8)


Ostes olid autole paigaldatud ainult BOV ja tagupütid. Nüüdseks on väljalase ka väheke vabamaks tehtud ehk siis 3" downpipe ja 3" toru, mis hargneb lõpus 2 X 2,5"-ks.
pilsner
 
Postitusi: 62
Liitunud: 12 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas pilsner » 23 Okt 2009, 13:58

Filler kirjutas:kuhu su autoteema kadus?Oli ka midagi lugeda.


Eks kevadel avan uuesti teema, kui on toimunud suuremat sorti muutused.
Kevadeks peaksid olema tehtud järgnevad asjad:
Turbo vahetatud, kuna praegune turbo hakkab ära lõppema. Uueks turboks saab valitud nähtavasti Garretti Bolt-on GT3071R (kuni 450whp). Kogu kremplit hakkab juhtima Haltech Interceptor Platinum piggy back, samuti saab asendatud originaal "supipoti" efektiga top mount intercooler suurema custom front mount intercooleriga. Samuti kunagi tulevikus läheb vahetusse originaal sidur koos maailma kõige raskema hoorattaga (11.8kg). Hetkel tundub kõige parema hinna-/kvaliteedisuhe olevat ACT Racing Clutch/Flywheel Kitil (lubatakse kuni 630nm ja hooratta kaaluks 7kg). Hulluks ei taha selle autoga minna, eesmärgiks oleks 400hp daily driver, millega saab vahest ka natuke kiiremini sõita.
pilsner
 
Postitusi: 62
Liitunud: 12 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda esitleb - Mazda 6 MPS

PostitusPostitas ragz » 02 Mär 2010, 13:16

Praegu oleme pilsneri autoga jõudnud nii kaugele, et ma sain Versatune'i beeta testija litsentsi. Versatune nimelt on soft millega saab MPS'ide originaal aju flashida ja seadistada. Töötab ta koos Tactrix'i J2534 kaabliga ja on väga kergesti kasutatav. Beta 1 laseb vaid flashida ettekirjutatud softe ajusse. Nimelt on üks positiivne asi, base map on US spec nii, et lihtsalt üle flashides saab kohe +14hj. Esialgu oleme vaid open throttle flashi peale lasknud mis peaks segusiibri avama 100% kuni piirajani, nimelt tehasest ei avane see kunagi üle 75% ja piiraja poole sulgub veelgi. Praegu tundub, et auto töötab paremini kui varem.
Tuli ka välja selline naljakas asi mille peale polekski tulnud, aga sisselase ja 3" summuti hingavad selle auto peal nii hästi, originaal turbo WG jääb väikeseks ja isegi kui wg varras lahti jätta lööb see auto nii palju boosti, et teeb fuel cut'i. Praegu ootamegi mappi vastavalt pilsneri auto modidele, et see korralikult seadesse saada ja edasi arendada. Muidugi on ka veel mõningaid tõrkeid seoses sellega, et US ja EU ajud on veidi erinevad kuid peaks kohe-kohe saama ka lahenduse. Siis jääb edasi oodata veel beta 2, et saaks ise juba kõiki parameetreid vastavalt muuta.

Softi arenedes peaks tekkima väga suur erinev mappide valik (konkreetselt hetkel vaid 3 kuid lisandub iga nädal)... nimelt valid sisselaske, väljalaske, downpipe'i vastavalt tootjale või specide järgi ja samuti ka kütuse millega sõidad. Tõmbad vastavalt oma auto specidele mapi alla, flashid ja sõidad. Imelihtne inimesele kes ei tea seadistamisest midagi. Hind on ka väga hea... järgmine toode mis on sama võimekas maksab 1000$ nii, et ka hind on väga hea argument lisaks kasutamise lihtsusele.

Kui ei meeldi saab iga kell stock seade tagasi flashida, juhul kui peaks minema näiteks ülevaatusele või stock tükid tagasi paned.

Rohkem juttu:

http://www.versatuner.com/

Ragnar
ragz
 


Re:

PostitusPostitas informer » 04 Mär 2010, 23:23

pilsner kirjutas:
Filler kirjutas:kuhu su autoteema kadus?Oli ka midagi lugeda.


Eks kevadel avan uuesti teema.


Jääme ootama 8)
W204
Kasutaja avatar
informer
 
Postitusi: 337
Liitunud: 04 Apr 2005, 14:48
Asukoht: Pärnu

Re: Mazda esitleb - Mazda 6 MPS

PostitusPostitas Sven » 05 Mär 2010, 21:05

Ma tegelikult ootaks juba millal pilku masin ükskord ka tööle ja ühte tükki jääb, ehk saab mingid näitajad ka lõpuks ära mõõta nagu näiteks 60ft ja ET. Päris kurb on teda alati nähes kuulda et miskit taas ei kesta ja vaadata tema õnnentut nägu. Kas selle korpuse osas on kah miskit välja mõeldud mis lagunes? millal puksid ja muu külge saab? Tahaks ka väikse ringi teha ja tunda seda jõudu.
Sven
 


Re: Mazda esitleb - Mazda 6 MPS

PostitusPostitas leviathan » 06 Mär 2010, 02:41

Sven kirjutas:Ma tegelikult ootaks juba millal pilku masin ükskord ka tööle ja ühte tükki jääb,
Tahaks ka väikse ringi teha ja tunda seda jõudu.


eh äkki muretsed ikka ise siis, mitte ei tee teiste autodega kiiremaid :!:
leviathan
 
Postitusi: 1425
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Mazda esitleb - Mazda 6 MPS

PostitusPostitas ragz » 06 Mär 2010, 12:35

Sven kirjutas:Ma tegelikult ootaks juba millal pilku masin ükskord ka tööle ja ühte tükki jääb, ehk saab mingid näitajad ka lõpuks ära mõõta nagu näiteks 60ft ja ET. Päris kurb on teda alati nähes kuulda et miskit taas ei kesta ja vaadata tema õnnentut nägu. Kas selle korpuse osas on kah miskit välja mõeldud mis lagunes? millal puksid ja muu külge saab? Tahaks ka väikse ringi teha ja tunda seda jõudu.


Jäigad polüuretaan padjad ammu küljes.

Lasin paar päeva tagasi uue mapi peale ja auto töötab. Fuel cut on kadunud. Kuigi see on selline tagasihoidlik map 95 kütusele ja veidi rohkem boosti. Kuni 3000rpm on süüdet varasemaks keeratud, et detoneerima ei hakkaks, aga alates 3000rpm algab praegu elu ja rebib kuni lõpuni. 1.2bari boosti, 1bar piirajas ja segusiiber lõpuni avatud. Tegelikult on see map mõeldud vaid CAI jaoks, kuid imekombel kaotas meie suure sumpsiga kolli fuel-cuti ära. Tegelt peaks logima minema, siis Steve Versatune'ist teeks meile vähe parema mapi mida saaks proovida. Tasa ja targu tuleb tegutseda
ragz
 


Re: Mazda esitleb - Mazda 6 MPS

PostitusPostitas pilsner » 09 Mai 2010, 20:24

Tere !

Väike update toimuvast:
Tellitud sai lõpuks uus turbo, väljalaskekolle + muu vajalik pudipadi.
Turbo:
http://www.protegegarage.com/1385-reworked-turbo-solution-for-the-mazdaspeed3-and-mazdaspeed6.html
Kolle:
http://www.protegegarage.com/1655-pg-tubular-turbo-manifold-mazdaspeed-disi-23.html

Kuna nüüd on vajalikud vahendid olemas ecu mapimiseks, siis see aasta oleks eesmärgiks jõunumbrid 360-370hp mootorist olematu lagiga :)
Hiljem see aasta tuleb veel custom FMIC koos custom õhusissevõtuga.

Välimusena muutub auto 30mm madalamaks, kui kaua ühe traktoriga ikka sõita..

Sven.
Tuned by Versatune
pilsner
 
Postitusi: 62
Liitunud: 12 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron