Hing kinni?

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Hing kinni?

PostitusPostitas Anonymous » 19 Nov 2005, 22:53

Kas keegi oskab öelda, mis viga võib olla, kui rahulikult sõidad siis pole viga midagi aga kui gaasi vähe tugevamalt vastu põhja suruda siis tõmbab hinge kinni??? Mis viga võib olla, praegu veel pihustid ja aju vahetamata, aga enne ei tahaks vahetada, pärast polegi asi selles. Ülejäänud juba kõik vahetatud aga ei midagi. :cry:
Anonymous
 


PostitusPostitas ragz » 19 Nov 2005, 22:55

küünlad, küünlajuhtmed ?
ragz
 


PostitusPostitas Anonymous » 19 Nov 2005, 22:57

vahetatud...
Anonymous
 


PostitusPostitas alliance » 19 Nov 2005, 23:12

no ei usu et kohe aju siis :P
kardan et seda on väga raske samuti niisama selgeks teha.
pihustid võivad seda põhjustada,aga samas ka mitte.
pihusteid sai vist kuidagi kontrollida kah,keerates asja maha ja..
ma soovitaks mõnest töökojast läbi astuda.

ps:misasjad -kõik-sul vahetatud on?
alliance
 


PostitusPostitas Lennu » 20 Nov 2005, 02:49

Mul soovitati mingi paagis olev filter ära vahetada...mida ma muidugi teinud veel ei ole ja ilmselt ei teegi ( mul oli sama viga aga kylma mootoriga - põhjuseks mootori kaitse )
Lennu
 


PostitusPostitas tomkulibin » 20 Nov 2005, 09:03

Pakun välja võimaluse, et kütuse pump või rõhuregulaator.Hiljuti sai vahetatud ühel ära, oliteine na uimane. Kui rõhku hakkasin mõõtma sain vaeu 2.2 bari.Tehase andmetel tahavad piustid saada 2,4-2,6 ,ja pump peaks välja andma 4,5-6,0 bari.
Samuti on kogemustes juhus, kus sarnase vea põhjustas õhulugeja aps.Permees oli mõnda aega sõitnud ilma filtrita.Seeläbi kogus õhulugeja tundlik element mingi mustuse kihi peale.Niiske ilmaga (sügisel) kammis mootor end sassi,kuivematel perioodidel hakkas justkui normaalselt töötama.Jama, mis oli õhulugejasse kogunenud, muutis enda elektrilist takistust seoses õhuniiskusega ja see oligi ajule piisav põhjus ebaadekvaatseid käske jagada.Vea leidmine ja kõrvaldamine esinduse (Nissan) kaudu oleks läinud üle 30 000 maksma, kuna seal arvati, et sissjuhatuseks tueb vahetada nukkvõllid(üel võllil kulumise jälg u0,5mm enam, kui teistel),hüdrokompensaatorid ja võibolla klapid.Nende tehnoloogia on: mootori mehaaniline osa korda ja siis hakkame vaatama.
Peale õhulugeja puhastust langes ka vajadus kõigeks muuks remondiks.See on arvestades auto vanust ülemäärane.
Sorry säks vist liiga laiali.
Viimati muutis tomkulibin, 20 Nov 2005, 09:28, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas tomkulibin » 20 Nov 2005, 09:07

To Lennu:
mul oli sama viga aga kylma mootoriga - põhjuseks mootori kaitse
Mida sorti mootori kaitse?
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Anonymous » 20 Nov 2005, 12:52

Kõik, mis olete välja pakkunud juba vahetatud ainult õhuregulaatorit pole veel puutunud. Peaks selle ka siis üle kontrollima ja vajadusel välja vahetama.

Selle värgiga on ikka üks suur jama, ei saa korralikult kiirendadagi. :(
Anonymous
 


PostitusPostitas Lennu » 20 Nov 2005, 14:20

kulibin kirjutas:To Lennu:
mul oli sama viga aga kylma mootoriga - põhjuseks mootori kaitse
Mida sorti mootori kaitse?



Külma mootoriga ei lase pöördeid piirajasse lasta...vat selline kaitse...
Lennu
 


PostitusPostitas tomkulibin » 21 Nov 2005, 01:19

Lennu kirjutas:
kulibin kirjutas:To Lennu:
mul oli sama viga aga kylma mootoriga - põhjuseks mootori kaitse
Mida sorti mootori kaitse?



Külma mootoriga ei lase pöördeid piirajasse lasta...vat selline kaitse...

323 asjus olenvõhik. Kas see on miski termoandur radika alumises purgis või loeb ta andmeid mootori termoandurist? 626-l on üks andur alumises purgis, see rakendub +17 C peal.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas 323IFF » 29 Nov 2005, 17:40

Mis mootor ,mis auto.
kas süütejagaja ja vaakum-regulaator korras?Kas üldse süütenurga muutmist toimib.Mõni maza käib imekombel edasi nii et jagaja sisu roostest metalli puru täis aga sõidab...tsentrifugaal regulaatorit pole enam ollagi.Või vaakum regulaator P---s.
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Anonymous » 30 Nov 2005, 23:35

autoks on 88 aasta 4wd turboga 323
Anonymous
 


PostitusPostitas frets » 01 Dets 2005, 00:10

Turbo autoga ju hoopis teine teema. Palju rõhk on ?? oled ise keeranud või on keegi teine näppinud ??? Igasugu vigu võib olla.
Kasutaja avatar
frets
Eesti kiireim mazda
 
Postitusi: 211
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:47
Asukoht: Tallinn

1993 Mazda 323

PostitusPostitas 323IFF » 01 Dets 2005, 18:10

Sellel autol on jagaja sees KAKS süütemoodulit ja need veel omakorda seotud kerenumbri läheduses asuva KNOCKSENSOR UNIT-ga .Midagi meenub aastate tagusest kogemusest. Knock sensor on süüte kiireks muutmiseks vajalik "junn".Aga siin võib juba head el.skeemi vaja minna
(minu raamat pandi pihta päris ammmu või laenasin kellelegi).
Teisipäeval 6.dets võin saada ühe tlf.numbri kes just paari seda mudelit
on näppinud,
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Anonymous » 01 Dets 2005, 20:19

rõhku pole näppinud ja ei oska ka ise täpselt öelda palju see olla võib. :oops:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 14 Dets 2005, 19:21

Veelkord suured tänud 323IFF-ile, tänu kellele saan jälle autoga normaalselt liikuda. :D :wink:

PS! Auto korras teema ammendatud. :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas 323IFF » 15 Dets 2005, 14:10

4WD JA 4WS omab kaks pritsepumpa ja kaks tasapinna andurit,seal oli pumpade küljes rohkem söel-filtreid kui algul aimata oskasime,.Pump ei andnud hetkel enam õiget survet välja ja läksime paagi kallale.paagil muidugi rooste laigud sees ja pumpade filtrid olid tösiselt ummistunud.küt.tasapinna anduri reostaat kujutas endast lausa siili(ROOSTE VÄRVI OLLUSEGA KAETUNA).kui kaua selline paak veel ennast õigustab, on raske aimata(AINULT orig.osa)
Loodame ,et saime autole jälle õige eluvaimu sisse.
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron