tagaratas kumiseb

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

tagaratas kumiseb

PostitusPostitas Anonymous » 07 Dets 2005, 21:51

Peale küljega äärekivisse libisemist läksid katki tagumise parema ratta hoovad ja piduriõli toru, sai siis need ära vahetatud. Kuid selline jama, et kui autoga sõita, eriti kiirusel 40-60, siis kostub taga ratta juurest häiriv kumin, rohkem on kuminat kuulda kui pöörata vasakule, vähem kui pöörata paremale. Oskab keegi aimata milles asi olla võib ?

Kas rattalaagrites äkki ?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 07 Dets 2005, 22:01

Kas suurematel kiirustel kaob ära :roll: Kui ei siis võimalik küll et laager, kindlasti sai ta kah korraliku hoobi :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 07 Dets 2005, 22:11

Pakun ka suht kindlalt, et viga rattalaagris.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 07 Dets 2005, 23:18

Suurematel kiirustel kaob ära jah 70-100 polnud eriti kuulda, no veits on.
Üle selle pole proovinud.

Aga teab keegi palju laager maksab kuskil ?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 08 Dets 2005, 17:34

88a 626. Uurisin poest. 700-900 tagarattalaager
Anonymous
 


PostitusPostitas Evert » 14 Dets 2005, 23:06

oggy kirjutas:Kusjuures nüüd kui sõitnud olen on see kumin nõrgemaks jäänud. Võib-olla läks paugust laager kandilisemaks ja siis nüüd kulub ühtlasemaks tagasi ?


Ei, pigem jahvatab laagri sees olevaid rulle pulbriks. Mingil hetkel keerab miskit seal sees viltu ja ühtäkki avastad ennast vahetamas muudki kui ainult laagrit.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas 323IFF » 15 Dets 2005, 16:34

arvutihdd kirjutas:Yldiselt kole ohtlik asi, parem lase yle vaadata või tee seda ise.
Kui ikka ratas 100km/h alt ära kaob, siis võib nii mõndagi juhtuda.
Kuidas kellegile, aga mulle see elu raasuke rohkem väärt, kui kaks jackobsoni ;)

Vaevalt saabki olla vastupidiseid arvamusi... :mrgreen:
tõsta tungrauaga auto üles,võta käega vedrust kinni,pane ratas keerlema,ja vedrusse on kohe urin tunda kui laager v----s(LOODAN ET MAZDAGIRL ei pahanda)
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Anonymous » 16 Dets 2005, 17:54

Mul näiteks ragaratas käuksub vahest.....vahetasin laagri ära..pool päeva sõitu ja uuesti.......käisin pingis!!...logistas seal ja ütles et kõik on korras!! Kas se võib olla sellest et se käändmik või võll mis ta seal on ....on kõver?? oskab keegi öelda?? :?
Anonymous
 


PostitusPostitas 323IFF » 16 Dets 2005, 18:04

Võib.Just see pind mille peale laager istub.Mõnikord on selle pinna lainelisus ka näpuga tuntav.Sõber üks vahetus kuu JA laager.Enne kui kolmandat hakkas panema(erinevad tootjad),Vahetas käänmiku ära.Nüüd 3 aastat möödas ja laager kestab ikka edasi.
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist