Kas keegi on kasutanud ReifenDirekt.de ?

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

PostitusPostitas layri » 22 Mär 2008, 17:04

olen kuulnud selle portaali kohta ainult head!
Kasutaja avatar
layri
 
Postitusi: 212
Liitunud: 20 Nov 2005, 17:14
Asukoht: Jõgeva<>Tartu 55587156 või 5524370

PostitusPostitas undu » 24 Mär 2008, 14:46

Hea sõber tellis selleks talveks sealt Vredesteini lamellid (205/55 16") ja sääst võrreldes kodumiaste müüjate kampaaniahinnaga oli üle 4000.- EEK/ jooks. Boonusena toodi pakendis olevad rehvid koju kätte.
see, kes palju räägib ei pruugi alati palju öelda
undu
 
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Jaan 2007, 16:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kert33Gtr » 27 Mär 2008, 23:51

Minul on üks positiivne ja üks negatiivne kogemus delti'ga. Negatiivne kogemus: Tellitud rehvid pidid tallinnas olema 13 Märts. Täna on veel 27 Märts ja rehve pole ikka veel. Tenindus GLS Parcliga on alla igasugu arvestust.

Positiivne kogemus:
Nimelt esimene saadetis toodi ilusti koju DPD kulleriga (1se tellimusega vist vaja hea mulje jätta) kuid teist saadetist millega opereerib GLS, ootan tänaseni. See ei ole esimene kord kui GLS pettuma pean.

Käisin siis kohapeal kuhu rehvid saabuma pidid (tel numbri Tallinna GLS locationisse sain Hollandist) ja oo milline kultuurišhokk. Madara tänava garaažis, plekkuste taga, räpases ruumis toimub saadetiste registreerimine ja edasisaatmine. Ausalt, ma ei imesta, kui seal midagi kaduma läheb.

Jutu mõte selles - delti hinnad ja rehvid on tõesti head aga kui tellite sealt paluge/nõudke, et delti team kasutaks kullerfirmat DPD Parcel. Tellin saksast tihti kaupa ja DPD'ga ei ole probleeme veel olnud.
Kert33Gtr
 
Postitusi: 10
Liitunud: 22 Veebr 2008, 20:33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas felx » 01 Sept 2008, 13:39

Sai kah sealt rehvid tellitud 28.08
ootame vaatame millal kohale tulevad...
Kasutaja avatar
felx
 
Postitusi: 71
Liitunud: 18 Juul 2006, 18:03
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas drews » 01 Sept 2008, 17:13

Ma pakun praegu 195/55 R15 KLEBER DYNAXER HP2 hinnaga 4340eek/4tk, mis on 660eek soodsam kui ReifenDirektis ja lisaks veel TASUTA paigaldus, mis teeb 1000eek vahet minu hinna kasuks.
Lisaks minu hind sisaldab KM-i (KM-i ei saa tagasi tellides RD kaudu).

Suuri mõõte võib-olla isegi tasub sealt tellida, kuid kindlasti tasub meie turgu ka uurida!
Ostad suvekad Eestist, ning siis saad parema hinna ka õigetele talvekatele (naastrehve ja pehmemaid lamelle RD ei paku).

Samas kui ostad rehvid Eestist, siis saab ju paigalduse hinna sisse kaubelda (mis tähendab u 500 kroonist võitu).

Ise olen tellinud 1 korra, kuid ootasin rehve 28 päeva mis on minu jaoks ülemõistuse pikk aeg! Vahepeal juba tundus, et nad unustasid neid rehve teele panna, ning mitte keegi ei vastanud u nädala jooksul ei fax/mail/telefonile.
drews
 


PostitusPostitas Anonymous » 01 Sept 2008, 22:15

Kusjuures võrdlesin Eesti ja Saksa lehtedel hindasid koos kohaletoimetamisega ja Toyo talvekad sain Saksast tellides odavamalt kui Eesti lehelt, 200 eegu kanti isegi ilma transa hinda lisamata :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas felx » 01 Sept 2008, 22:21

felx kirjutas:Sai kah sealt rehvid tellitud 28.08
ootame vaatame millal kohale tulevad...

nonii, tuli kiri et 05.09 peaks kaup mul kohal olema 8)
Kasutaja avatar
felx
 
Postitusi: 71
Liitunud: 18 Juul 2006, 18:03
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas carfan » 03 Sept 2008, 00:38

Tellisin omale sealt suverehvid Goodyear Eagle f1 Asymmetric 225/45 R17 , mis jõudisd kohale 1-2 päevase viivitusega, kuid siiski paar tuhat krooni odavamalt, kui Eestist ostes.Ise jäin küll rahule.
carfan
 
Postitusi: 20
Liitunud: 01 Mär 2007, 11:08
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas vvs » 03 Sept 2008, 20:41

carfan kirjutas:Tellisin omale sealt suverehvid Goodyear Eagle f1 Asymmetric 225/45 R17 , mis jõudisd kohale 1-2 päevase viivitusega, kuid siiski paar tuhat krooni odavamalt, kui Eestist ostes.Ise jäin küll rahule.

Mis hinnaga jooks tuli :?:
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas carfan » 03 Sept 2008, 20:56

vvs kirjutas:
carfan kirjutas:Tellisin omale sealt suverehvid Goodyear Eagle f1 Asymmetric 225/45 R17 , mis jõudisd kohale 1-2 päevase viivitusega, kuid siiski paar tuhat krooni odavamalt, kui Eestist ostes.Ise jäin küll rahule.

Mis hinnaga jooks tuli :?:


Jooksu hind oli kevadel 7781 krooni koos kulleri teenusega.
carfan
 
Postitusi: 20
Liitunud: 01 Mär 2007, 11:08
Asukoht: Tallinn

Eestis tüüpilisest rehvipoest ostab vaid see kes raha ei loe

PostitusPostitas arto » 16 Okt 2008, 17:23

Tellisin Reifendirect Eesti lehe kaudu jooksu rehve, säästsin 60% raha. Korralik teenus, ülimadalad hinnad. Ei näe mõtet rehve Eesti rehvipoodidesse otsima minna- teilt kooritakse mitu nahka.
arto
 


PostitusPostitas undu » 06 Mär 2009, 16:32

jagan nüüd ka oma kogemust. Tellisin autole uued suvekingad. Hind oli normaalne, kuigi tõele au andes - ka kodumaal on ligilähedase hinnaga tooteid võimalik saada kui ostida.

Kõik käis kenasti nagu lubatud, väike kivi ainult kohaliku transpordi eest vastutava ettevõtte kapsaaeda - rehvid lubati minuni toimetada 5.03.09.
Ootan huviga kõnet, ei halligi. Tänaseks oli postkasti ilmunud teade, et 5.03.09 kell 9.40 ei ole mind keegi kodust kätte saanud, võtku ma ise ühendust. Ei ole mulle mitte keegi püüdnud 5.03 helistada. Kõik kõned võtsin vastu, mis tulid. Aga ei helistatud kordagi minu rehvide asjus :lol:
Tekib küsimus, et milleks siis üldse tellimuse esitamsel oli vaja anda kontakttelefon? Suht ebareaalne, et ma tööpäeval kell 9.40 istun kodus maja ees ja ootan saadetist, eriti kui mulle ei ole isegi kellaaega öeldud.
Sama olukord oli täna, kui ise tagasi helistasin. Öeldi, et OI, TORE, KULLER TULEB 20 min PÄRAST. Ütlesin, et mul ei ole võimalik nii ruttu koju jõuda, leppisime kokku, et tuleb kuller kell 11.00.
Igaks juhuks passisin peale. Tuli täpselt. Eksis majaga. Jäin ootama kõnet, et küsitaks kuhu tulla vms. VAIKUS. Jalutasin siis ise paarsada meetrit eemal oleva kaubiku juurde, tutvustasin ennast ja saingi kauba kätte.
Olles juba ka rehvid keldrissse ladustanud, siis tuli kõne, et autojuht ei leia teid :lol:
Jutu mõte kokkuvõtvalt: e-poega olen rahul, segaseks jääb kaupa koju toimetava ettevõtte tegutsemine. Ilmselt eeldatakse, et tellimuse järgselt lubatud kuupäeva võtab klient töölt vabaks ja ootab nimesilt käes tänaval tellimust, sest autojuhil ei olnud plaaniski mulle helistada, tal isegi ei olnud minu numbrit antud :D
see, kes palju räägib ei pruugi alati palju öelda
undu
 
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Jaan 2007, 16:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas stupe » 06 Mär 2009, 17:20

Tavaliselt ongi nii, et transamees ise ei helista. Helistab oma firmasse ja sealt helistatakse sulle. Mul on vähemalt sellised kogemused. Prügiautode ja igast muude krusadega olnud.
Kasutaja avatar
stupe
 
Postitusi: 389
Liitunud: 23 Veebr 2008, 22:40
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nuclear M.A.N » 10 Mär 2009, 19:36

Kyss siis nende päris odavate rehvide kohta. Et on nad nagu asjalikud ka?
mõõt 17/45/225 hakkasid sealt ~800 kopikatega tk. aga mingi jumala umbluu firmad, et kas need nagu peavad, kestavad ja salongimyraga ära ei tapa? WanLi talvekate naastude kohta kyll aint kiidusõnad...aga mingi Sunny suvekad? Või mingi Good Ride või LingLong:D? Siiani kasutasin continentali, aga nende jooks tuleb miskine 10+ kilo. Et reaalset vahet vavasõidus on tunda ka mingit moodi?
Kasutaja avatar
Nuclear M.A.N
 
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Okt 2007, 21:50
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Meelis1986 » 10 Mär 2009, 19:53

Nuclear M.A.N kirjutas:Kyss siis nende päris odavate rehvide kohta. Et on nad nagu asjalikud ka?
mõõt 17/45/225 hakkasid sealt ~800 kopikatega tk. aga mingi jumala umbluu firmad, et kas need nagu peavad, kestavad ja salongimyraga ära ei tapa? WanLi talvekate naastude kohta kyll aint kiidusõnad...aga mingi Sunny suvekad? Või mingi Good Ride või LingLong:D? Siiani kasutasin continentali, aga nende jooks tuleb miskine 10+ kilo. Et reaalset vahet vavasõidus on tunda ka mingit moodi?


Loe selle kuu TM sealt saad selgitused :wink:
Kasutaja avatar
Meelis1986
 
Postitusi: 701
Liitunud: 06 Jaan 2008, 14:47

PostitusPostitas Evert » 10 Mär 2009, 20:06

Kui TM teste uskuda, siis pingpongimaalt pärit Goodride'id, Nankangid jm. kõlbavad ainult enesetapuks. Ei saa algul vedama, siis pärast pidama ja vahepeal on suuna muutmisega raskusi :lol:

Ma ise vaataks marke al. u. 1200/tk, nagu nt. Kumho või Falken. Hankook Ventus Sporti julgen ka mainida. Sai ise sellistega probleemideta 2 suve igas ilmas kimatud.
Viimati muutis Evert, 10 Mär 2009, 20:17, muudetud 1 kord kokku.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Nuclear M.A.N » 10 Mär 2009, 20:09

Need Tm testid mind eriti ei koti jah vaadates neid teste, sis vägisi tekib kahtlus, et kellegi karvane(raha) käsi on seal vahel, aga kes teab. Samuti ei vaidle ma neile vastu, et 15000.- jooks on kindlasti parem kui mingi 4000.- maksev nankakng, aga ta 3,5 korda parem on, eriti pidaes silmas et ma ei kima mingit rinkat ega ei tee muid väga ekstreemseid asju......Aga tõsi, ka et mingit s*tta ei taha ka alla keerata. Lootsingi, et ehk on siin "mõni enesetapjast" rehvikasutaja.....
Kasutaja avatar
Nuclear M.A.N
 
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Okt 2007, 21:50
Asukoht: Tartu


Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron