323 mootori töötamisega probleemid?

323 mootori töötamisega probleemid?

PostitusPostitas Anonymous » 21 Nov 2005, 22:25

Isendiks 1,3i ja 90 aasta mootor. Muidu töötas nagu keravälk aga näe kurjam hakkab ka mulle vastu nüüd. Probleem siis väljasuremisega.

Lugu algas kolm nädalat tagasi, kus tühikäigul võttis nõuks hakata nagu ära koolema. Probleemid süvenesid, kui orienteeruvalt nädalas korra jäi lihtsalt seisma tühikäigul. Eelmine nädal suri sõiduaegu välja külma mootoriga. Probleemid sooja mootoriga kadusid. Kahtlustasin bensufiltrit ja vahetasin selle ära. TORE- kolm päeva töötas nagu kellavärk, käivitus külmalt, sõitis ilusasti. Täna sooja mootoriga võttis nõuks ristmikul välja surra. See on suht ebameeldiv. Kas kellegil on arvamusi, ideid, soovitus. Koik soovitused teretulnud, sest endal hetkel mõttepaus.
Anonymous
 


PostitusPostitas nono » 21 Nov 2005, 23:35

Äkki uuesti filter must ?
Kuidas õhufiltriga lood on ja ega vaakum leket pole ?
Kuidas see väljasuremine välja näeb, kas pöörded langevad vaikselt kuni välja sureb või lihtsalt ilma pöörete langemiseta sureb välja ?
nono
 


PostitusPostitas Anonymous » 22 Nov 2005, 00:20

Ja kui filter must taas siis paagi puhastus ees ootamas 8)
Anonymous
 


PostitusPostitas RAx » 22 Nov 2005, 00:52

vana nali juba aga kontrolli küünlad/küünlajuhtmed üle ... mul on olnud tavaliselt nendega mingi jura kui välja tahab surra
RAx
 


PostitusPostitas Anonymous » 22 Nov 2005, 18:16

Vaevalt, et filter kolme nelja päevaga mustaks läheb. Õhufilter, küünlad ja küünlajuhtmed on sellel suvel vahetatud?!

Mis puutub vaakumisse siis katsun asjad ülevaadata aga sel juhul tekib küsimus, et miks see nüüd nii kaootiliselt toimub?

Sain veel soovituse pritsungilati juhtmed ära puhastada, ehk seal tekib vahel katkestus. Eks näis. Hetkel olen veel nõutu :(
Anonymous
 


PostitusPostitas nono » 24 Nov 2005, 03:40

Sa ütlesid, et vahetasid filtri ära, kuid millise ?
Kui sul pritsungiga masin, siis peaks ka paagis filter olema, tagumise istme alt pääseb ligi, vähemalt minu masinal.
Kui paagis on ikka väga palju saasta, siis võib ka poole päevaga filter uuesti umbe minna. Kunagi tankisin vene kütust ja valasin seda paaki ilma, et oleksin filtrist läbi lasknud ja tulemuseks oli paagi vahetus (ei suutnud seda rooste karva möginat paagist välja saada)
nono
 


PostitusPostitas alliance » 24 Nov 2005, 15:50

kle mul oli enamvähem sama nali oma mazdaga eelmine tal.lambist suri tipptunni ajal keset ristmikku ära..
minu selgines tookord kaks probleemi
esimene see et jagaja kaan oli mõrane ja peksis üle.
selle vahetasin ära siis sain sõita jupiaega.
hiljem hakkas sama pull pihta ja siis selgines et syytepool peksab mingi nipiga yle jagaja peale...
kuna 626 on see jagaja sees siis seda oma silmaga ei näegi.
diagnostikas selgus selline asi.
(küünlad,küünlajuhtmed olid enne juba vahetatud)
alliance
 


PostitusPostitas Anonymous » 24 Nov 2005, 22:26

nono kirjutas:Sa ütlesid, et vahetasid filtri ära, kuid millise ?
Kui sul pritsungiga masin, siis peaks ka paagis filter olema, tagumise istme alt pääseb ligi, vähemalt minu masinal.
Kui paagis on ikka väga palju saasta, siis võib ka poole päevaga filter uuesti umbe minna. Kunagi tankisin vene kütust ja valasin seda paaki ilma, et oleksin filtrist läbi lasknud ja tulemuseks oli paagi vahetus (ei suutnud seda rooste karva möginat paagist välja saada)


Ei ole, meie masinad on erinevad. Minul on filter kapoti all, orienteeruvalt pidurivõimendist all vasakul. Filtri kiire ummistumine on välistatud, sest siis oleks vana filtriga ammu kinni olnud.

Jagajakaas on üks võimalustest küll, sest tean, et esimese silku väljavõtt on väga kerge ülelööma. Näiteks kui juhe küünla pealt eemaldada siis on kuulda, et kuskilt lööb üle. Teistega nii ei ole. Vaatan nädalavahetusel kaane üle ja vahetan vist välja ka. Tean, et naisterahvas pole kaks päeva autot käima saanud, seega siis peaks ülelöömise koht selgelt näha olema. KRT, meenub, et säde olevat kontrollimisel olemas olnud. Pagan siis peab ikka olema midagi küttesüsteemiga. Ma olen kimbatuses.
Anonymous
 


PostitusPostitas alliance » 24 Nov 2005, 23:37

mis see sädeme olemas olek siia puutub?(yle võib ikka peksta)
tasub ikka pimedas auto yle käia.
siis peax toite yxipulgi yle käima...sellised teemad on yldse suht rasked.
ise olen niimoodi öösel metsa vahel istunud .
auto jebis sõitmise ajal,jätsin seisma et uurida mis viga,ja pärast enam käima ei läinud.
:D
alliance
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Nov 2005, 10:55

Usun usun.

Igatahes tööd mis ette võtan, oleks siis järgmised:
1) pimedas ülelöömise kontroll, jagajakaane puhastus ning vajadusel vahetus;
2) küünalde vahede kontroll;
3) pritsungilati kontaktühenduse puhastus;
4) bensiinipumba töö kontroll (rõhu mõõtmine oleks ka hea, kuid võimalus puudub);
5) paagisisese jämepuhastusfiltri kontroll ja puhastamine;
6) signalisatsiooni väljalülitamisega käimaminekute proovimine (kahtlustan ka 5 aastat vana RemoStari osalust selles jamas);
7) paraja koguse õlu joomist ja tuliseid vandesõnu.

Kui kellegil veel meenub, mida kontrollida siis loetelu võiks jätkuda!
Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 25 Nov 2005, 19:03

pumba surve mõõtmisel võin aidata.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8366
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas alliance » 26 Nov 2005, 04:57

signa võib ka muidugi teooria olla :!:
ei teadnud et peal on sel masinal
minu kogemus on sellega selline et yks kord töölt tulles istusin nagu haige jänes tanklas öösel käed värisemas -sigaväsinud ,sest immo pani näkku.
mingi kontakt ei andnud hästi yhendust ja bensupump otse loomulikult ei käivitu siis ju.
samuti jäi ta ka vahepeal sõiduajal peale..
nii et täitsa teema
alliance
 


PostitusPostitas Anonymous » 26 Nov 2005, 11:34

Nii, sai siis signalisatsiooniga tegeletud spetsialistiga koos. Signalisatsioonis viga ei ole, sest töötab ja laseb pumba tööle. Samuti ütles ta, et tasub surve ära mõõta.

To: Kulibin,

äkki saadaksid privasse tel nr, et saaksin sinuga mingil ajal kontakteeruda. Tänud
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 28 Nov 2005, 01:32

Ei midagi, läks teenindusse :(
Anonymous
 


PostitusPostitas alliance » 29 Nov 2005, 15:42

hotsepp kirjutas:Ei midagi, läks teenindusse :(

loodetavasti nemad leiavad.mu viimase hondaga oli nii et keegi ei teadnud mis viga,ja nii ta seisma jäigi:(
alliance
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Dets 2005, 12:24

Lahendus siis leitud. Sissepritset juhtiv relee oli vigane, vähemalt mulle nii öeldi. Usun tegelikult isegi seda (arvan, et kontaktid seal sees olid kas põlenud või mustad), sest vigane relee võiski mul vahel lasta käivitada ja vahel mitte.

Relee asukoht on kapoti alla, suurte kaitsmete juures, seega kel selline jama tuleb siis eks vaadake ehk saate ise probleemi lahendatud.
Anonymous
 


PostitusPostitas 323IFF » 15 Dets 2005, 16:54

hotsepp kirjutas:Usun usun.

Igatahes tööd mis ette võtan, oleks siis järgmised:
1) pimedas ülelöömise kontroll, jagajakaane puhastus ning vajadusel vahetus;
2) küünalde vahede kontroll;
3) pritsungilati kontaktühenduse puhastus;
4) bensiinipumba töö kontroll (rõhu mõõtmine oleks ka hea, kuid võimalus puudub);
5) paagisisese jämepuhastusfiltri kontroll ja puhastamine;
6) signalisatsiooni väljalülitamisega käimaminekute proovimine (kahtlustan ka 5 aastat vana RemoStari osalust selles jamas);
6,5) gen.LAADIMINE :mrgreen: :x
7) paraja koguse õlu joomist ja tuliseid vandesõnu.

Kui kellegil veel meenub, mida kontrollida siis loetelu võiks jätkuda!
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas 323IFF » 15 Dets 2005, 17:18

Hoia üks süüteküünal käepärast.Nii kui on välja surnud;kohe esimene asi:
vaata sädet.
See asi "lõhnab" väga jagaja sisese süütemooduli järele.1,3 mootoril on kahte sorti jagajaid ning üks nest liiga defitsiit :evil:
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Anonymous » 15 Dets 2005, 22:40

323IFF kirjutas:Hoia üks süüteküünal käepärast.Nii kui on välja surnud;kohe esimene asi:
vaata sädet.
See asi "lõhnab" väga jagaja sisese süütemooduli järele.1,3 mootoril on kahte sorti jagajaid ning üks nest liiga defitsiit :evil:

Säde oli koguaeg olemas, sellega ei olnud probleemi. Mazdaabis käis remondis ja seal oli igathes relee ära vahetatud, sest vana äramurtud kõrv oli ka sinna jäänud. Algselt kahtlustati kusjuures just seda süütemoodulit, seega jääb vaid tänada õnne, et see asi nii lahenes.
Anonymous
 


PostitusPostitas 323IFF » 16 Dets 2005, 17:52

Nüüd tean seda autot ,seal oli ka juhtmesarjas mõned vasksed klemmid juba ära murdunud;nii et juhtme isolatsioon hoidis veel klemme kinni ja loksudes oli ka vahelduv kontak olemas... nagu vahelduvvool ;vahel on ,vahel pole :idea:
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Anonymous » 21 Dets 2005, 17:43

323IFF kirjutas:Nüüd tean seda autot ,seal oli ka juhtmesarjas mõned vasksed klemmid juba ära murdunud;nii et juhtme isolatsioon hoidis veel klemme kinni ja loksudes oli ka vahelduv kontak olemas... nagu vahelduvvool ;vahel on ,vahel pole :idea:

Just, juhtmesarja remont oli kirjas jah :lol:
Igatahes asi praegu korras ja 3x ptüi vasakule õlale, et asi nii ka jääks.
Anonymous
 



Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist