K: automaatkasti õli

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

K: automaatkasti õli

PostitusPostitas m0nx » 21 Mär 2009, 10:56

küsimus selline, et millal peaks kontrollima käigukasti õli.... kas sooja mootoriga või külma mootoriga?

mul nagu külma mootoriga näitab normis olevat, aga soojaga ei näita üldse, et oleks... samas miskid targemad räägivad, et peaks soojalt mõõtma. st. et mul siis liiga vähe sees?

endal kah tunda, et miskit valesti... vanasti nagu veits liiga järsult vahetas käike.... nüüd tekkis siuke asi kah, et 2lt 3ndale ei taha vahetada hästi... jätab nagu siukse mõttepausi sisse...
Kasutaja avatar
m0nx
 
Postitusi: 25
Liitunud: 02 Jaan 2009, 20:17

PostitusPostitas Mario » 21 Mär 2009, 12:24

Mazda automaatkastid on Fordi omad. Kui tekib jõnks sisse, siis võid süüdlast otsida kasti sisestest solenoididest, mis näitavad esimesi kulumise märke. Aitab esialgu vaid tihe õlivahetus. Ameeriklased on kõik sellega hädas.

Üldiselt õli kontrollitakse töötava mootoriga kas siis P või N käigu peal. Ja peab jääma vähemalt keskmisse normi.
Soovituslik õli Dexron II.
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas m0nx » 21 Mär 2009, 13:10

Mario kirjutas:Mazda automaatkastid on Fordi omad. Kui tekib jõnks sisse, siis võid süüdlast otsida kasti sisestest solenoididest, mis näitavad esimesi kulumise märke. Aitab esialgu vaid tihe õlivahetus. Ameeriklased on kõik sellega hädas.

Üldiselt õli kontrollitakse töötava mootoriga kas siis P või N käigu peal. Ja peab jääma vähemalt keskmisse normi.
Soovituslik õli Dexron II.

aga kuidas selle õli lisamisega on?
ei tasuks üldse juurde panna, vaid kohe õlivahetus?
ja kust seda õli välja-juurde saab panna.... juurde valamis kohta küll ei suutnud leida kiire otsimise käigus
Kasutaja avatar
m0nx
 
Postitusi: 25
Liitunud: 02 Jaan 2009, 20:17

PostitusPostitas Mario » 21 Mär 2009, 13:29

mõttekam ära vahetada. endal kindlam tunne. Pärast tekib sinna selline moos, et vanajumal ei võta ise ka kinni enam.

valamine käib minu teada ikka sealtsamast mõõtmise august ning valad ära kõige pealt niipalju, kui tehas ette näeb - see järel korraks käima, lappad kõik käigud läbi, seejärel seisma ning kontrollid taset.
Arvestama peab ka sellega, et turbiin ei jookse tühjaks ning sinna jääb umbes kuni pool liitrit vana õli sisse. Koos õliga kindlasti vahetada ka filter! :)
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas lines » 21 Mär 2009, 20:59

Sinu auto automaat kasti läheb umbes 4 Liitrit (Vahetusel) Kui teed kasti remonti siis läheb õli umbes 8 liitrit. Turbiini jääb vahetusel sisse u 3 liitrit. Kasti filter maksab umbes 400.- õli liiter on 80-100.- liiter.Ainult õli ei ole mõtet kunagi vahetada, ikka koos filtriga. Õli kontrollitakse töötava ja töösoojana. Soovitav vahetusvälp on 70-80 000 km järel. Kui keegi mainib et see hooldusvaba kast siis seda ära usu. Peale õli ja filtri vahetust peaks käiguvahetus palju sujuvamaks minema.

Edu

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas m0nx » 23 Mär 2009, 12:16

tänud... sain päris palju targemaks.... eks miski aja pärast tuleb ette võtta see vahetus siis...
Kasutaja avatar
m0nx
 
Postitusi: 25
Liitunud: 02 Jaan 2009, 20:17

PostitusPostitas m0nx » 24 Mär 2009, 19:37

mazda abis rääkis mulle, et 2k tahavad umbes saada selle eest...
et kas tasub ise üritada, kui ilmad soojemaks lähevad, või on mõistlik hind?

väitsid mulle, et filter on miski 500 eeki ja õli tahab 6l :\ et siis ise saaks miski 1k'ga hakkama, kui see filter poes kah nii kallis on....
Kasutaja avatar
m0nx
 
Postitusi: 25
Liitunud: 02 Jaan 2009, 20:17

PostitusPostitas valek9 » 24 Mär 2009, 22:56

Mario kirjutas:valamine käib minu teada ikka sealtsamast mõõtmise august ning valad ära kõige pealt niipalju, kui tehas ette näeb :)


Minumeelest ikka pressitakse õli kasti all olevast august sisse. :?
Enda masinal lasin ka mazda abis vahetada.
Pakun autode välispesu, sisepuhastust, keemilist puhastust, nahahooldust, poleerimist ja vahatamist.
M: Erinevad LED pirnid ja valgustid koju.
Kasutaja avatar
valek9
 
Postitusi: 236
Liitunud: 15 Dets 2006, 18:27
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas choise » 25 Mär 2009, 00:04

valek9 kirjutas:
Mario kirjutas:valamine käib minu teada ikka sealtsamast mõõtmise august ning valad ära kõige pealt niipalju, kui tehas ette näeb :)


Minumeelest ikka pressitakse õli kasti all olevast august sisse. :?
Enda masinal lasin ka mazda abis vahetada.

Tavaliselt autom kastidel ei ole isegi väljalaskmis korki ja siis kohe kindlasti ka sisse pressimisex korki :D !
Autom kastil õlivahetusex eemaldataxe ikka kasti karter ja siis pääseb ka filtrile ligi ja sissevalamine käibki õlivarda august(kasti omast ikka)!
choise
 


PostitusPostitas m0nx » 25 Mär 2009, 08:48

tundub ikka piisavalt keeruline, et mitte ise teha (y) :D
Kasutaja avatar
m0nx
 
Postitusi: 25
Liitunud: 02 Jaan 2009, 20:17

PostitusPostitas valek9 » 25 Mär 2009, 22:31

Ma pole eriti pädev sel teemal, aga olen näinud, kuidas töökojas seda auto alt sisse lastakse.
Pakun autode välispesu, sisepuhastust, keemilist puhastust, nahahooldust, poleerimist ja vahatamist.
M: Erinevad LED pirnid ja valgustid koju.
Kasutaja avatar
valek9
 
Postitusi: 236
Liitunud: 15 Dets 2006, 18:27
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas andres86 » 28 Mär 2009, 23:39

automaatkasti õlitaset kontrollitakse järgmiselt: auto käima(vahet pole, kas sooja või külma mootoriga), käid kõik käigud läbi(igat käiku hoiad niikaua sees, kuni järgi võtab ehk siis nõks käib), siis P peale ja kapoti alla varrast tsekkama. Need, kes teistmoodi õlitaset kontrollivad, keeravadki kasti tuksi(kanalid pole õli täis ning varras näitab normi, tegelikult aga õli vähe. Need, kes pidevalt tegelevad, ei peagi tingimata käike läbi nühkida, kuna teavad juba, kui palju peab tase niisama seistes üle normi olema.
andres86
 
Postitusi: 61
Liitunud: 29 Mai 2007, 09:47
Asukoht: tallinn

1997 Mazda 626


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist