ärandamine

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

ärandamine

PostitusPostitas pyyton626 » 10 Apr 2009, 08:26

mul eile ärandati mulle juba armsax saand mazda kuid rikuti seoses sellega ära aga olex hädasti abi vaja kes müüx mulle varuosi suht soodsa hinnaga kuna tänu MASU-ga kaotasin töökoha :cry: kui keegi saab aidata siis olex vaja 93a. Mazda 626 juhipoolset peeglit juhipoolset esitiiba sidurit ja juhipoolset ukseiluliistu võibola isegi käigukasti sest auto peale seda... enam peale käigu sisse panemist ei liigu. Kui kellelgi võimalust siis aidake sest see oli mu ainus liikumis võimalus.
pyyton626
 
Postitusi: 35
Liitunud: 17 Okt 2008, 16:15
Asukoht: avinurme Ida-viru

PostitusPostitas tomkulibin » 10 Apr 2009, 08:32

Pane sa teemasse ka kirja mis kere ja värvi massinale juppe vaja, on abi kergem tulema.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8358
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas KRANTS » 10 Apr 2009, 09:04

no aga se, kes ärandas plekib kinni :roll:

Sellega tegeleb politsei.

Ma nüüd täpselt ei tea, kuidas ja mis tingimustel sul oli/on kindlustuse süsteemid.



Äkki ikka olid ise natuke purjus ja/või hooletu ja tegid ise masina katki?? :roll:
KRANTS
 


PostitusPostitas pyyton626 » 10 Apr 2009, 09:14

tomkulibin kirjutas:Pane sa teemasse ka kirja mis kere ja värvi massinale juppe vaja, on abi kergem tulema.
auto värv punane sorry ,et jätsin panemeta :?
pyyton626
 
Postitusi: 35
Liitunud: 17 Okt 2008, 16:15
Asukoht: avinurme Ida-viru

PostitusPostitas pyyton626 » 10 Apr 2009, 09:20

KRANTS kirjutas:no aga se, kes ärandas plekib kinni :roll:

Sellega tegeleb politsei.


Ma nüüd täpselt ei tea, kuidas ja mis tingimustel sul oli/on kindlustuse süsteemid.selle inimesega on räägitud kes ärandas kuid sellel pappi ei ole ei ole isegi tuttav aga sellise teemaga ei viitsi mendid tegeleda hellasin mentidele ja nad ütsid ,et ei viitsi selle teemaga tegelda norm ahh???
pyyton626
 
Postitusi: 35
Liitunud: 17 Okt 2008, 16:15
Asukoht: avinurme Ida-viru

PostitusPostitas KRANTS » 10 Apr 2009, 09:46

juba su kõnepruuk seab su väidete aususe kahtluse alla. Politsei ei saa öelda, et me ei viitsi tegeleda. Nad peavad avalduse vastu võtma ja siis kas juhtumi lõpetama, või lahenduse leidma. Arvan küll, et siin on asi milleski rohkemas, kui sa siin räägid. :idea:
KRANTS
 


PostitusPostitas cabernet1 » 10 Apr 2009, 10:58

Ärandamine on su jutu järgi toimunud osaliselt sinu loal või arusaamatusest omavahelistel kokkulepetel. Eeldan, et sa ei taha teha inimesele peale ärandamispaberit ehk siis sõiduki omavolilist kasutamist, millega kaasneks su sõbra paigutamine riigi kulul elama kuni 6-ks aastaks.
Politsei ei kavatse kindlasti teie omavahelistesse rahakraaklustesse sekkuda.
Kui teed avalduse, on politsei KOHUSTATUD ka menetluse algatama ja kui nad seda ei tee, anna mulle konkreetsed politseinike nimed ja ma suunan paberid sisekontrolli ja prokuratuuri, et antud isikud seda vormi rohkem kandma ei peaks.

Samas tsiviilhagi sa arvatavasti ei taha ja ei saa oma sõbra vastu algatada kuna ei ole tõestust (avaldust politseis ja kohtu süüdimõistvat otsust) et sõber auto ärandas. Seega ei lasu tal ka kohustust tekitatud kahju kinni maksta seaduse sunni alusel.
Hetkel on tal rohkem nagu moraalne kohustus sinu kui sõbra ees.

Kui ta aga seda ei täida ja sina korrektset avaldust ei tee, oled sa ise see karu, kes terve talve käpa asemel m****i imeb.
Palju õnne :D
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas rvs » 10 Apr 2009, 12:07

Mis jutuga sa politsei poole pöördusid? Kui helistad ja ütled, et sul ärandati auto ja sa tead kes seda tegi, siis vaevalt nad ütlevad sulle, et ei viitsi sellega tegeleda. :wink:
Kasutaja avatar
rvs
 
Postitusi: 896
Liitunud: 03 Nov 2006, 13:09
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas valek9 » 10 Apr 2009, 13:07

Loll jutt, et politsei ei viitsi tegeleda, kui avalduse esitad, siis neil on kohustus sellega telegeda!
Pakun autode välispesu, sisepuhastust, keemilist puhastust, nahahooldust, poleerimist ja vahatamist.
M: Erinevad LED pirnid ja valgustid koju.
Kasutaja avatar
valek9
 
Postitusi: 236
Liitunud: 15 Dets 2006, 18:27
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas KRANTS » 10 Apr 2009, 14:49

valek9 kirjutas:Loll jutt, et politsei ei viitsi tegeleda, kui avalduse esitad, siis neil on kohustus sellega telegeda!

ma ennist kirjutasin, et jutt kahtlane.

Kuna ma pole ainuke umbusklik, siis ma täpsustan oma kahtlusi.

MINA ARVAN, et teemaalgataja ise sõitis (võibolla purjus peaga) oma autonatukese katki, ning tuli haleda, eelnevalt vaeva näinud, jutuga mazda-austajate südametunnistusele koputama, et keegi kaastundest aitaks odavalt masinale juppe leida, kuna palk on väike (kui üldse) ja sms laen kaelas.

Ma ei tea- lihtsalt raske uskuda, et antud inimesel tõsi taga... :?
KRANTS
 


PostitusPostitas stupe » 10 Apr 2009, 16:59

Jube raske on lugeda seda võõrkeelt.
Pole see auto midagi ainuke liikumisvõimalus.
Töötul polegi vaja autoga sõita.
Ma arvan sama mis krants.
Kasutaja avatar
stupe
 
Postitusi: 389
Liitunud: 23 Veebr 2008, 22:40
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas informer » 13 Apr 2009, 13:36

Misasja, 1. aprill v ? Päris naljakas teema :lol:
W204
Kasutaja avatar
informer
 
Postitusi: 337
Liitunud: 04 Apr 2005, 14:48
Asukoht: Pärnu


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron