diisli remont

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

diisli remont

PostitusPostitas laurikristjan » 27 Mai 2009, 22:04

kas keegi oskab pakkuda kohta tartus või jõhvis kus tehtaks mootorile veaotsingut ja diagnosti. asi selles et masin suitseb koledasti tahaks olla kindel ,et mida peaks korda tegema.
Kasutaja avatar
laurikristjan
 
Postitusi: 251
Liitunud: 30 Jaan 2006, 12:47
Asukoht: ida viru kauksi

PostitusPostitas Mario » 28 Mai 2009, 00:02

Hei Lauri, saan aru, et jutt Volvost.. ? :P
Sul peaks olema kaane all Seati diisel. Ideeliselt suitsemine on seotud diislitel enamasti klapisääretihendite suure kulumisega - kui gaasi andmisel viskab lonti veidi, siis on suurem osa veast seal. Samuti võib olla ka pumpa liiga palju peale keeratud ja annab kütust natuke rohkem ette.
Soovitan siiski sul diagnostis ära käia. Tartus soovitan käia Tauf-Autos. Tuttav on seal tööl, ehk saab abi. Muid kohti ei tea öelda.
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6049
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas leviathan » 28 Mai 2009, 00:21

krt kas volvol ikka on Vag grupi diisel, ei usu nagu hästi. firmad nagu siga ja kägu - pole kuidagi omavahel seotud
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas rvs » 28 Mai 2009, 07:36

Tartus on selline koht nagu www.empiirauto.ee ja jalaka tänava ja vasara tänava vahel oleval ristisel tänaval (jookseb jalakast kuni täheni risti nende tänvatega) on kmingi vend, kes omal garaasis teeb seda. Peaksid tolle koha üles leidma, sest tal hooviesine autosid täis :lol:
Krt tänava nime ei oska öelda, kuid tean, et ta tähest tuleb üles cargobusi juurest kohe (aardla poolt sõites kohe enne cargobusi) ja vasara ristis on seal parema käe reegel :roll: :wink: :lol:
Kasutaja avatar
rvs
 
Postitusi: 896
Liitunud: 03 Nov 2006, 13:09
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas laurikristjan » 28 Mai 2009, 09:12

minul on tegemist renaulti diisliga, olen ise ka kahtlustanud klapitihendeid, aga vb ka õlirõngad kulunud, sest mootor kuidagi jõuetu. kuids muidu karlasse või infoautosse suhtuda(IA)
Kasutaja avatar
laurikristjan
 
Postitusi: 251
Liitunud: 30 Jaan 2006, 12:47
Asukoht: ida viru kauksi

PostitusPostitas rvs » 28 Mai 2009, 09:13

Volvo foorum kiidab IA'd, muud ei oska midagi öelda :lol:
Kasutaja avatar
rvs
 
Postitusi: 896
Liitunud: 03 Nov 2006, 13:09
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas risto_626 » 28 Mai 2009, 16:59

lauikristjan, soovitaks soojalt jõhvis asuvat LM Servis't (endine Karla Auto OÜ), asub ta tammsaare tee 59 (vist oli 59 :roll: ). olen seal kunagi praktikal olnud ning olen näinud nii mõnestki esinduses tuksi keeratud diislist elulooma saamas.
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas laurikristjan » 28 Mai 2009, 18:45

käisin täna jõhvis karla autos ära (vedas sain kohe aja) tuli välja et masinal oli süüde vale :D pm teine masin kohe. pihustid ,surved jne olid korras.
Kasutaja avatar
laurikristjan
 
Postitusi: 251
Liitunud: 30 Jaan 2006, 12:47
Asukoht: ida viru kauksi

PostitusPostitas Mario » 28 Mai 2009, 18:50

laurikristjan kirjutas:minul on tegemist renaulti diisliga, olen ise ka kahtlustanud klapitihendeid, aga vb ka õlirõngad kulunud, sest mootor kuidagi jõuetu. kuids muidu karlasse või infoautosse suhtuda(IA)

my bad, Volvo TD on ikka õnneks oma mootor. :) Bensukas on jah Renoo oma. Diisel on enda toodang õnneks. :)

Tartus paar kohta on, kuid ilmselt lähemalt saad ka abi. :?

Täna küsisin tuttava käest, et tal oli enda diislil sama jama, arvas ka, et kas pumpa on natuke peale keeratud või on klapisääretihendid läbi ebakvaliteetse õli ja kütuse tõttu. Mis ta praegu soovitas, on see, et paagitäie kohta pane kuni 100ml õli kütuse hulka, et see pidavat pumpa veidi libestama, kui siis ka tossab, siis on selge, et tuleb hakata lammutama. :?
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6049
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas laurikristjan » 28 Mai 2009, 22:52

Mario kirjutas:
laurikristjan kirjutas:minul on tegemist renaulti diisliga, olen ise ka kahtlustanud klapitihendeid, aga vb ka õlirõngad kulunud, sest mootor kuidagi jõuetu. kuids muidu karlasse või infoautosse suhtuda(IA)

my bad, Volvo TD on ikka õnneks oma mootor. :) Bensukas on jah Renoo oma. Diisel on enda toodang õnneks. :)

Tartus paar kohta on, kuid ilmselt lähemalt saad ka abi. :?

Täna küsisin tuttava käest, et tal oli enda diislil sama jama, arvas ka, et kas pumpa on natuke peale keeratud või on klapisääretihendid läbi ebakvaliteetse õli ja kütuse tõttu. Mis ta praegu soovitas, on see, et paagitäie kohta pane kuni 100ml õli kütuse hulka, et see pidavat pumpa veidi libestama, kui siis ka tossab, siis on selge, et tuleb hakata lammutama. :?


kusjuures mul paps ka soovitas et õli küttele lisada, et paremini tööle hakkaks :wink:
Kasutaja avatar
laurikristjan
 
Postitusi: 251
Liitunud: 30 Jaan 2006, 12:47
Asukoht: ida viru kauksi


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron