Uus Mazda autoriseeritud hooldus Tallinnas

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

PostitusPostitas ZoommooZ » 05 Juul 2009, 23:00

Kas klubirahvale on ka mingit allahindlust oodata?
Ergo - 56362926
Kasutaja avatar
ZoommooZ
 
Postitusi: 681
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:16
Asukoht: Tallinn,Laitse,Püssi,Lüganuse,Aa

PostitusPostitas Roll » 26 Juul 2009, 22:57

Kas ma saan õigesti aru, et seal on näiteks tava hooldus ka tunduvalt odavam kui esinduses? äki kellegil kogemusi...
Kasutaja avatar
Roll
 
Postitusi: 21
Liitunud: 23 Juul 2009, 20:13
Asukoht: Jüri

PostitusPostitas roossaar » 26 Juul 2009, 23:27

AABE teeb kah hooldusi ja garantiiremonti
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitas leviathan » 27 Juul 2009, 00:20

roossaar kirjutas:AABE teeb kah hooldusi ja garantiiremonti

kas on ka autoriseeritud garantiiremont? st tehase poolt kinnitatud
leviathan
 
Postitusi: 1425
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas roossaar » 27 Juul 2009, 08:12

leviathan kirjutas:
roossaar kirjutas:AABE teeb kah hooldusi ja garantiiremonti

kas on ka autoriseeritud garantiiremont? st tehase poolt kinnitatud


nii nad kinnitavad. mul täna sinna minek juba. eks õhtul olen targem
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitas riisiveski » 27 Juul 2009, 09:20

roossaar kirjutas:
leviathan kirjutas:
roossaar kirjutas:AABE teeb kah hooldusi ja garantiiremonti

kas on ka autoriseeritud garantiiremont? st tehase poolt kinnitatud


nii nad kinnitavad. mul täna sinna minek juba. eks õhtul olen targem

Ma olen aru saanud, et AABE-s on lihtsalt remont/hooldus (teevad endised esinduse töötajad), aga Eurostautos on tehase poolt autoriseeritud koht. St Eurostautos on õigus teha garantiitöid, ligipääs elektroonilisele hooldusraamatule jne.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

PostitusPostitas kaifo » 27 Juul 2009, 10:07

Mina käin oma autot timmimas seal, tuttava kaudu saab natukene sõbralikumad hinnad. Ametlik 140k hooldus läheb kuni 2k, teiste kohta pole uurinud, kuna hetkel kohe kohe tulemas endal alles 140k läbisõidu hooldus. Aga üldiselt ei ole seal hinnad nii kirved kui Vilojetis või Esmaautos, samas vist on pisut kõrgemad kui mazdaabis. Nii et võta või jäta aga kohta soovitan küll!
http://vaade.eu - teravaid nalju elust enesest!
Kasutaja avatar
kaifo
 
Postitusi: 189
Liitunud: 10 Sept 2007, 10:39
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6 GT

PostitusPostitas roossaar » 27 Juul 2009, 22:13

riisiveski kirjutas:
roossaar kirjutas:
leviathan kirjutas:
roossaar kirjutas:AABE teeb kah hooldusi ja garantiiremonti

kas on ka autoriseeritud garantiiremont? st tehase poolt kinnitatud


nii nad kinnitavad. mul täna sinna minek juba. eks õhtul olen targem

Ma olen aru saanud, et AABE-s on lihtsalt remont/hooldus (teevad endised esinduse töötajad), aga Eurostautos on tehase poolt autoriseeritud koht. St Eurostautos on õigus teha garantiitöid, ligipääs elektroonilisele hooldusraamatule jne.


nii. käidud seal ja tööde eest raha ei kysitud. öeldi et neil tehasega leping ja garantii asju saab ilma kartuseta teha seal.
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitas kaifo » 29 Juul 2009, 00:04

Tobe küll klatsida, kuid üsna häälekalt võtsid täna 2 meest sõna eurostauto teeninduses, et oli võimatu mitte pealt kuulda. Ehk siis täna käisin eurostautos vahetamas kollektori ja summutaja vahelist koonust ja siis poole tunni jooksul oli 2 rahulolematut klienti, kes kirusid inchape maa ja põhja!

Ühel mehel oli taga mingi värk ja kuskil veel mingi probleem, palus üle vaadata. Üks viga tehti korda, teise kohta öeldi nii, et siin on võtmed, meil pole aega, tulge mõni teine päev!

Teisel mehel olevat olnud mingi probleem siduriga, mingi jupp telliti ära, võeti lahti ja siis öeldi, et on vaja veel mingid asjad siduris välja vahetada ja selle tellimisega läheb aega.

Kohalik müügimees ütles, et paar inimest võetakse sinna veel juurde tööle, et teenindus sujuvam oleks.
http://vaade.eu - teravaid nalju elust enesest!
Kasutaja avatar
kaifo
 
Postitusi: 189
Liitunud: 10 Sept 2007, 10:39
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6 GT

PostitusPostitas Sven » 03 Aug 2009, 19:07

Firma kes reklaamib ennas ainukese ametliku hooldajana Eestis, minul jäi juba mulje et esindused ei tee kah enam ametlikku hooldust. Selline mulje jäi pärast raadioreklaami kuulmist.

Aabe tegi ühele autole garantii korras laagri vahetuse, rohkem pole uurinud aga võin vabalt uurida. Ja ku õieti meeles siis Autolehes olnud reklaamis on neil ka kirjas et teevad Mazdadele garantiitöid ja kõik on Eesti Mazda esindusega kooskõlastatud. Ning kuna olen kuulnud et siinsed ei tohi ilma peakorteri nõusolekuta miskit kokku leppida ja peakorteril volitused tehaselt, siis tegelikult ju teeb sama välja et nemad ka ametlikud hooldajad.
Sven
 


PostitusPostitas kaifo » 04 Aug 2009, 09:50

Sven kirjutas:Firma kes reklaamib ennas ainukese ametliku hooldajana Eestis, minul jäi juba mulje et esindused ei tee kah enam ametlikku hooldust. Selline mulje jäi pärast raadioreklaami kuulmist.

Aabe tegi ühele autole garantii korras laagri vahetuse, rohkem pole uurinud aga võin vabalt uurida. Ja ku õieti meeles siis Autolehes olnud reklaamis on neil ka kirjas et teevad Mazdadele garantiitöid ja kõik on Eesti Mazda esindusega kooskõlastatud. Ning kuna olen kuulnud et siinsed ei tohi ilma peakorteri nõusolekuta miskit kokku leppida ja peakorteril volitused tehaselt, siis tegelikult ju teeb sama välja et nemad ka ametlikud hooldajad.


Segane jutt, mitte midagi ei saanud aru... ehk saab seda varahommiku kaela ajada, võta näpust, aga hoiaks ikka teemas seda topikut.
http://vaade.eu - teravaid nalju elust enesest!
Kasutaja avatar
kaifo
 
Postitusi: 189
Liitunud: 10 Sept 2007, 10:39
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6 GT


Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron