Mazda MX-3 1.6 66kW 93a. - Method Man - müüdud

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda MX-3 1.6 66kW 93a. - Method Man - müüdud

PostitusPostitas Anonymous » 12 Nov 2005, 21:51

sai siis ostetud 1 septembril, kuna lubasin et 1 septembrist jala enam koolis ei käi :twisted: :twisted: . Auto on suhteliselt mugav..väljaarvatud auklike teedel sõitmine siis käib iga auk sul tagumikust läbi :D .
auto on toodud saksamaalt ja omanikuks on olnud naisterahvas, seda näitab ka spidoka näit 155000 ja hooldusraamat. On suhteliselt ökonoomne linnas 7 ja maantel 5,5-6 aga kui üle 130 lased joob nagu loom :P Muusika oli algus stokk, nüüd aga sony explode makk ja ette sai pandud uued kõlarid Starsound 250w, mis teevad alguseks piisavalt heli.
All on 15" valuveljed, suveks on olemas 17 wolfrace veljed.
Kui olin omanud nädala jagu autot tekitasin väikses õnnetuse..sellest räägivad pildid ise :evil:
Nüüd kõik korras ja auto liigub edasi muutuste järku.
Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt

Plaanis on:
Bad boy look kapott, uued tuled ette, auto üle värvida mingit huvitavat värvi, koonus filter, kogu uus väljalaske süsteem, sound, taha alumiinium anti tiib ning chip.
Kõik see jääb aga järgmisesse aastasse..plaan valmis saada on juuni lõpp.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Nov 2005, 23:08

hmm..kas ma olen ainuke kellele mx 3 siin foorumis we :?
Anonymous
 


PostitusPostitas IvarR » 16 Nov 2005, 00:27

Method Man kirjutas:hmm..kas ma olen ainuke kellele mx 3 siin foorumis we :?

Mul on ka.
MX3 1998 aasta 1.6 doch 79kw ja -60mm madaldus ning sportamort nagu hiljuti välja tuli ;)
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 16 Nov 2005, 17:00

vägev.. :wink: äkki saaks kunagi üksteise masinaid uurida..ja paar küsimust millele ehk sina oskad aidata vastust leida
:D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Nov 2005, 00:26

Tre tlemast pildiliste sekka 8) Eks hoia siis asjade edenemisega teisigi kuris :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Lennu » 17 Nov 2005, 13:21

No mina sain seda masinat vaadates oma masina suhtes väikese idee :)
Sisu paistab sama olevat, mis mu 323 F BG-l, ja sul on see istmetevaheline laegas/käetugi seal :)... igatahes...romulaid kammima ja seda keskmist osa otsima.
Igati abiks asi.
Võin siis oma leiutise minema visata sealt :D , kuigi mis siin salata ka see on mugav.

http://img462.imageshack.us/my.php?image=3443633ds.jpg
Lennu
 


PostitusPostitas lines » 17 Nov 2005, 13:51

no mulle tundub et see laegas/käetugi on sama suur ja sama kujuga kui minu 626-e oma. Nii et selljuhul ehk otsimine lihtsam kuna valik suurem.

Edu
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 17 Nov 2005, 18:14

laegas on jah mugav kuigi sinna sisse eriti midagi ei mahu :evil:
kuna sellisets kahtlasest materjalist siis tahaks lähiajal nahaga üle teha. :D
Anonymous
 


PostitusPostitas 3A3 » 03 Veebr 2006, 20:26

6 kassetti mahub laekasse:D
aga jah, mul ka see õnnetus kaelas, ehk siis 92a mx3 (1.6, 65kW), teine aasta jookseb. minek on okei, bena rüüpab jah kuidagi palju kui kiirelt sõita, katki eriti midagi ei kipu minema, istmed on mugavad, pikemal sõidul jällegi jääb selg kangeks - eks ta ongi rohkem pisikestele jaapanlastele tehtud vist. suurim probleem on varuosad, mida pole kuskilt saada, või kui on, siis maksavad 2-6x rohkem kui mingi muu pilli vidinad. Aasta jooksul sai vahetatud käigukast (vedas, sain romulast), piduriklotsid, veepump. vedrustus suht jäik, iga auk teel tõesti väga hästi tunda. aga no ring-, jää- ja lumerajal saab kütta küll.
3A3
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Mär 2006, 19:11

Päris ilus mx3, salong on küll üllatavalt hea välimusega, kahju et su masin koksu sai aga loodan, et saad ta ikka täitsa korda :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas vvs » 16 Aug 2006, 13:46

On see võimalik, et liikusid 15.august Tartus? Taga aknal oli veel kleeps (vist www.mazdaklubi.com) ja masin nägi hea välja :!:
Kui nii siis lihtsalt jäid silma 8)
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Anonymous » 16 Aug 2006, 21:50

auto müüdud minuga mitte seda enam siduda...aga uus omanik jah tartus.
Anonymous
 



Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist