Klaaside kiletamine.

Välimusega seotud probleemid

PostitusPostitas vvs » 06 Apr 2006, 20:08

Laika kirjutas:Mul tuli idee, kasutada klaaside toonimiseks sellist vahendit. On see mõistlik tegu? Põhimõtteliselt peaks kiiresti valmis saama ja olema ka suht kergesti eemaldatav õige keemiaga.

Mina seda küll teha ei soovita :!: Esiteks tõenäoliselt jääb see ebaühtlane ja effekt ei ole kindlasti see mis saavutada tahad 8)
Iga asja jaoks ikka spetsiaalsed tooded :wink:
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Laika » 20 Apr 2006, 14:37

Laika kirjutas:Mul tuli idee, kasutada klaaside toonimiseks sellist vahendit. On see mõistlik tegu? Põhimõtteliselt peaks kiiresti valmis saama ja olema ka suht kergesti eemaldatav õige keemiaga.


Proovisin ära! Ärge seda trikki järgi tehke. Kõige hullemast päästis mind kiire reaktsioon, seega kui tulemus oli esimesena kuivanud kohast nähtav, haarasin aknapesuvedeliku ja lapi kätte ja jõudsin veel enamuse maha nühkida :lol: Kes tahab siiski omal nahal veenduda, mul jäi seda lakki kõvasti üle :wink:
Laika
 


PostitusPostitas vvs » 21 Apr 2006, 10:24

Laika kirjutas:
Laika kirjutas:Mul tuli idee, kasutada klaaside toonimiseks sellist vahendit. On see mõistlik tegu? Põhimõtteliselt peaks kiiresti valmis saama ja olema ka suht kergesti eemaldatav õige keemiaga.


Proovisin ära! Ärge seda trikki järgi tehke. Kõige hullemast päästis mind kiire reaktsioon, seega kui tulemus oli esimesena kuivanud kohast nähtav, haarasin aknapesuvedeliku ja lapi kätte ja jõudsin veel enamuse maha nühkida :lol: Kes tahab siiski omal nahal veenduda, mul jäi seda lakki kõvasti üle :wink:


Tubli poiss :lol:
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

Re: tänud

PostitusPostitas Priit86 » 22 Apr 2006, 11:38

Metskiisu kirjutas:uurisin seda....see on kallim kui pakutud varjant....aga tänud ikkagi. :wink:

Võrus tean proffe, kes paigaldavad esindustes masinatele samuti. Ja nad teevad tõesti hästi. Endal ka plaanis lähiajal neil ära lasta panna.
Õige mees mõjub naise südamele nii, et tollel on üheksa kuud süda paha .

Tel. (+372) 58 153 686
Kasutaja avatar
Priit86
 
Postitusi: 459
Liitunud: 05 Mär 2006, 17:47
Asukoht: Tartu - Võru

PostitusPostitas Kaadu » 23 Mai 2006, 18:08

MB autole läks 1300.- tagumine ja tagumised külejd ( ja kuna MB on suht suur auto ikka siis vast odav ka) Tegutsevad tallinnas kuskil- Äkki oli veerenis (?!?!) ei mäleta enam
Kaadu
 


PostitusPostitas Kaadu » 23 Mai 2006, 18:10

MB autole läks 1300.- tagumine ja tagumised külejd ( ja kuna MB on suht suur auto ikka siis vast odav ka) Tegutsevad tallinnas kuskil- Äkki oli veerenis (?!?!) ei mäleta enam
Kaadu
 


Eelmine

Mine Välimus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist