muukimiskindlamad lukud

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

muukimiskindlamad lukud

PostitusPostitas Anonymous » 23 Nov 2005, 01:31

Teab keegi öelda, kas 88a 626-le mingeid paremaid lukke ka kui tavalised paigaldada saab. Endale eile murti sisse autosse, sinna ikka suht kergelt saab sisse.
Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 23 Nov 2005, 02:57

Pane puldiga kesklukk ja võta lukkudelt hoovad küljest.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas 6kaks6 » 23 Nov 2005, 10:21

Ja kui uksed kinni külmuvad, siis ootad kevadet, kui aku juhuslikult tühjaks läheb, siis klaasi kallale ja kui signa ise tuksi läheb, siis jällegi klaasi kllala.

Seega pole minuarust eriti mõistlik hoobasid lahti ühendand. Kuigi olen ka ise selle peale mõtelnud (eriti peale sissemurdmisi.). Samas on jällegi kergem lukke vahetada, kui klaase, sest ka vargad teavad, et akna kaudu saab kah autosse.
6kaks6
 


PostitusPostitas frets » 23 Nov 2005, 10:24

Nii hull see asi ka pole, endal juba kaks aastat hoovad puuduvad , pole veel probleemi olnud :D
Kasutaja avatar
frets
Eesti kiireim mazda
 
Postitusi: 211
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:47
Asukoht: Tallinn

1993 Mazda 323

PostitusPostitas lines » 23 Nov 2005, 17:23

hoovad võib ju siiski lahti ühendada. Kui talvel uks kinni jäätunud siis saab ju ka pagassi lukust uksed (kesklukuga) lahti ja asi ok. See skeem midugi tomib siis kui kesklukk olemas ja pagassi lukk toimib.
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 23 Nov 2005, 23:03

Mul pagassi lukk vist ei toimi, pean uurima. MUidu see variant oleks vist ok. Aga no siis ei tulekski eriti kallis tegelt, kuna uut ukselukku ei osta, ostan selle asemel uue pagassi luku. Ja kui kesklukk isegi tööle ei hakka. Siis võin ju nii teha, et seljatoe saaks pagassi kaudu kuidagi alla lasta ja sealt sisse minna või midagi sellist leiutada. Kuna mul aku ka külmade ilmadega kipub surema, siis see variant oleks hea kui saaks pagassist saluuni sisse ronida.

Kui nüüd ainult akna kallale ei minda. Igatahes ostan seekord oma vanasse panni odava maki. See Alpine oligi liiga ahvatlev.
Anonymous
 


PostitusPostitas kennu » 25 Nov 2005, 10:25

mul kesklukk ja hoovad küljest lahti. ainult üks uks avab lukust.
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline