Mazda Premacy 2.0 96kW 03a. - Pokemon

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

PostitusPostitas Anonymous » 12 Mai 2007, 07:34

pokemon kirjutas:Juhtus eile(10.05) selline tore lugu, et rivist mööda sõites(130-140km/h), arvas üks Tiki-Treileriga Passati vend, et päris tore on ettekeerata(oli vist kolmas auto viiest). Kuna olin temaga peaaegu juba kohakuti siis ei jäänud muud üle kui keerata vasakule teepeenrale/kraavi. Õnneks teepeenrale sõites vibama ei hakanud ja sain mõne hetke pärast teele tagasi, aga kuna tee läks kurviliseks ja oli vaja ära ka keerata, siis jäi idioot kinni püüdmata. :cry: Hea/väga hea meelega tahtsin temalt juhipoolse küljepeegli küljest ära lüüa, sest tal seda vaja pole.

Terv,
Pokemon

Edit: Auto jäi ka terveks(kui siis mõned kobakad sai põhjaalla teepeenral olevatest kividest).



IMO on meil kiirusepiirang maanteedel 90-110 km/h :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 12 Mai 2007, 09:41

Kas ma mäletan valesti või ajan miskit sassi, aga mulle on kuskilt meelde jäänud, et kod. pokemonil pole juhilube?
PS olen piisavaalt vana,et väljavabandada oma eksimusi näiteks skleroosi või altsaimeriga :D
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8372
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Andres323 » 12 Mai 2007, 10:29

pokemon kirjutas:Juhtus eile(10.05) selline tore lugu, et rivist mööda sõites(130-140km/h), arvas üks Tiki-Treileriga Passati vend, et päris tore on ettekeerata(oli vist kolmas auto viiest). Kuna olin temaga peaaegu juba kohakuti siis ei jäänud muud üle kui keerata vasakule teepeenrale/kraavi. Õnneks teepeenrale sõites vibama ei hakanud ja sain mõne hetke pärast teele tagasi, aga kuna tee läks kurviliseks ja oli vaja ära ka keerata, siis jäi idioot kinni püüdmata. :cry: Hea/väga hea meelega tahtsin temalt juhipoolse küljepeegli küljest ära lüüa, sest tal seda vaja pole.

Sorry for OT, aga oleksid siis rõõmus olnud kui peegli oleksid küljest löönud ja sul ninaluu selle eest segi oleks löödud? Võib-olla lihtsalt jäid sa talle peeglis pimedasse nurka ja ta ei arvanudki, et keegi tagant läheneb? Muidugi tema viga, kuid vägivald poleks küll lahendus olnud.
Kasutaja avatar
Andres323
 
Postitusi: 267
Liitunud: 28 Juun 2006, 17:23
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitas dinnu » 12 Mai 2007, 13:37

kummardus,siin polegi ainult rullnokad ;)
aga mulle käivad endast "heal"-arvamusel nolgid ikka raskelt pinda,või siis filmidest võetud pilte teistele reklaamivad,kui unenägusi!Sest raudselt ise ei mõtle loogiliselt selline inimene,,,,kui teed tegusi siis vast ei karju üle foorumi seda!VÕI mes???? :roll:
keegi ei saa olla nii arulage,et meelega lõhkuda autot!!
vabandage väga,kui olen liiga blondi mõtlemisega!
dinnu
 


PostitusPostitas pokenaut » 12 Mai 2007, 17:45

laika kirjutas:
pokemon kirjutas:...
Mis sest rivist mööda uhada, kui mõne km-i pärast juba teelt ära pöörad? Oli siis seda vaeva väärt?

Oli

MazdaGTI kirjutas:
pokemon kirjutas:...

IMO on meil kiirusepiirang maanteedel 90-110 km/h :idea:

Umm... Kui ma hakkaks 90-100-ga 85-ga liikuvast rivist mööda sõitma võtaks see paar kilomeetrit.

kulibin kirjutas:Kas ma mäletan valesti või ajan miskit sassi, aga mulle on kuskilt meelde jäänud, et kod. pokemonil pole juhilube?
PS olen piisavaalt vana,et väljavabandada oma eksimusi näiteks skleroosi või altsaimeriga :D

Load on oktoobrist saadik olemas

Andres323 kirjutas:Sorry for OT, aga oleksid siis rõõmus olnud kui peegli oleksid küljest löönud ja sul ninaluu selle eest segi oleks löödud? Võib-olla lihtsalt jäid sa talle peeglis pimedasse nurka ja ta ei arvanudki, et keegi tagant läheneb? Muidugi tema viga, kuid vägivald poleks küll lahendus olnud.

No kurat nii pime ei anna olla, et kahte autot ei näe. Selle peegli löömisest oleks algul hoidunud, kui juht oleks kasvõi vabanduse märgiks ohukaid vilgutanud või kinni pidanud.

dinnu kirjutas:kummardus,siin polegi ainult rullnokad

Sorry, aga ma pole rullnokk. Kui mul on paha tuju, siis lähen elan selle välja kuskil ringrajal, kus ma ei ohusta sellega teisi liiklejaid.

Peace
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas IvarR » 13 Mai 2007, 10:53

Esiteks mööda tohib sõita korraga kuni ühest autost(le-s kirjas isegi). Ja arvesta ise et kui sa tulid tagant 130-140ga siis sel hetkel kui tema peeglisse vaatas ja manöövrit alustas polnud sind veel sealt näha.

Ja järgmine asi mida ma paluks teha on see et kui keegi harrastab sellise kiirusega sõitmist siis palun eemaldage ka mazdaklubi.com kleepsud kuna politsei hakkab pärast teisi klubilisi nussima. See on ka põhjus miks mu autol pole peale db-hp teisi kleebiseid.

IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas pokenaut » 13 Mai 2007, 15:56

IvarR kirjutas:Esiteks mööda tohib sõita korraga kuni ühest autost(le-s kirjas isegi). Ja arvesta ise et kui sa tulid tagant 130-140ga siis sel hetkel kui tema peeglisse vaatas ja manöövrit alustas polnud sind veel sealt näha.

Raudselt olin näha. Peab ikka päris silmaklappidega sõitma, kui ei näe peeglist lähenevat autot, mis juba kaugelt sõidab vastasuunas(minu järgi tuli veel teine auto). Suunatule kang oli ka sellel autol lisavarustuses, mida auto omanik ei tellinud.

[quoteJa järgmine asi mida ma paluks teha on see et kui keegi harrastab sellise kiirusega sõitmist siis palun eemaldage ka mazdaklubi.com kleepsud kuna politsei hakkab pärast teisi klubilisi nussima.[/quote]

15. aprillist saadik ei ole klubi numbrialuseid küljes ja kleepse pole kunagi olnud)
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas nomad » 13 Mai 2007, 16:03

IvarR kirjutas:Ja järgmine asi mida ma paluks teha on see et kui keegi harrastab sellise kiirusega sõitmist siis palun eemaldage ka mazdaklubi.com kleepsud kuna politsei hakkab pärast teisi klubilisi nussima.


Pole veel kuulnud et kedagi kleepsude pärast n*****d oleks....
Patrull üldjuhul ei näegi neid.

Mida aga soovitan proovida: laske kellegil oma autoga 2-3 korda ilma lubadeta ja/või purjus peaga vahele jääda... iga viimane kui patrull hakkab peatama teid :)
Ühel tuttaval on selline "kurva minevikuga" number... iga päev peetakse 15km sõidul tööle vähemalt korra kinni....
nomad
 


PostitusPostitas Anonymous » 13 Mai 2007, 16:58

Ah,mis te ikke Pokemonile närvidele käite.
Ma arvan et sai juba osaliselt aru, et pole nagu päris õige pikast rivist mööda sõita eriti algajal.(ja see polnud solvang vms)

Ise olen sõitnud ainult praktiliselt kahest kolmest autost mööda...max.
Sest kuna ise ka algaja siis nagu eriti riskima küll ei kuku + kiirus ei ole üldsegi nii suur kui möödasõitu neist kahest kolmest vast tegin,sest ma olen tavaliselt rohkem pikivahe hoidja ja see viis minutit mis võidetakse kui koguaeg kellestki möödasõitu tehakse see mind nagu ei huvitagi.
Anonymous
 


PostitusPostitas oggi1 » 13 Mai 2007, 17:09

Huvitav teema :lol:
kui nii edasi läheb pole varsti seda autot enam elavate kirjas.
Ja Pokemon ,liikluses tuleb arvestada sellega,et kaasliikleja võib olla idioot.
Ja kuna sa oled liiga noor veel, siis soovitan ohtlikest manöövritest hoiduda(on teistele ja sulle endale tervislikum).

See on minu arvamus,ärge pikka viha pidage :)
555 46198
Kasutaja avatar
oggi1
 
Postitusi: 232
Liitunud: 01 Okt 2005, 20:35
Asukoht: RAKVERE

PostitusPostitas risto_626 » 13 Mai 2007, 18:15

on mulle jäänud selline mulje, et pidevalt juhtub su autoga midagi. kle, ega sul või autol mingi halb õnn küljes :?:

a ole ikka ettevaatlik ning väldi selliseid ohtlikke manöövreid. igasugu hulle on liikluses niigi palju :wink:
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas rähnwoody » 13 Mai 2007, 18:17

Tean seda pokemoni ta mu sõber ta ikka täiesti sooda vend ja tarkust nii üle ka(ime,et keegi vastu lõugu pole andnud!) parem hoiduda sellilistest liikluses ja Ja muidex kõike seda teeb salaja vanemate tagant auto võtnud! Olen talle üritanud mõistust pähe saada aga lootusetu!
Viimati muutis rähnwoody, 13 Mai 2007, 18:28, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
rähnwoody
 
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Mai 2007, 18:13
Asukoht: Järvamaa

PostitusPostitas Mario » 13 Mai 2007, 18:18

rähnwoody kirjutas:Tean seda pokemoni ta mu sõber ta ikka täiesti sooda vend ja tarkust nii üle ka(ime,et keegi vastu lõugu pole andnud!) parem hoiduda sellelistest liikluses ja Ja muidex kõike seda teeb salaja vanemate tagant auto võtnud! Olen talle üritanud mõistust pähe saada aga lootusetu!

:lol:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6054
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas risto_626 » 13 Mai 2007, 18:20

sellised asjad kyll hästi ei lõpe. :( vast ajapikku asi muutub :|
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas rähnwoody » 13 Mai 2007, 18:23

rähnwoody kirjutas:Tean seda pokemoni ta mu sõber ta ikka täiesti sooda vend ja tarkust nii üle ka(ime,et keegi vastu lõugu pole andnud!) parem hoiduda sellelistest liikluses ja Ja muidex kõike seda teeb salaja vanemate tagant auto võtnud! Olen talle üritanud mõistust pähe saada aga lootusetu!


Pidin välja ütlema ei kannata sellist vale ja seljatagant võttu!
Se ei tähenda,et sõber ja varjan sellist asja aga klubiees nii lollix teha no shit
Viimati muutis rähnwoody, 13 Mai 2007, 18:31, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
rähnwoody
 
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Mai 2007, 18:13
Asukoht: Järvamaa

PostitusPostitas Mario » 13 Mai 2007, 18:25

möödasõidu algul tasub veenduda, et tee on piisavalt tühi ja üle 2 auto ei soovita kunagi möödasõitu teha.. ja arvestada tuleb ka möödasõidetava intelligentsustasemega.. on ennegi mul juhtunud selliseid mõrapäid, kes otsustavad minuga kõrvuti olles mööda sõitu alustada.. ja vahel tuleb mulle niiviisi 3 rida autosid vastu :lol:

eem.. autojuhi enese päästmine on autojuhi enese asi.. kui eluisu on otsas, siis laske käia, aga minul on vaja lapsed üles kasvatada :P
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6054
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas risto_626 » 13 Mai 2007, 18:30

rähnwoody, vb sul õigus...aga kellegi taga rääkimine pole kah õige :roll:

endalgi küllalt juhuseid olnud, kui möödasõidul teisega kohakuti olles on see jorss kah endal armatuuri alt gaasipedaali avastanud. ja siis kukub seda tallama. krt, lase möödasõit lõpetada, vajuta pärast palju torust tuleb!!! :evil:
t2nagi selline juhus.
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas pokenaut » 13 Mai 2007, 18:45

Painteddeath kirjutas:Ah,mis te ikke Pokemonile närvidele käite.
Ma arvan et sai juba osaliselt aru, et pole nagu päris õige pikast rivist mööda sõita eriti algajal.(ja see polnud solvang vms)

Ei võtagi asja solvanguna. Tõsi, rikkusin ise ka liikluseeskirju.

oggi1 kirjutas:Huvitav teema :lol:
kui nii edasi läheb pole varsti seda autot enam elavate kirjas.

See auto jääb raudselt elavate nimekirja, kui järgmine omanik või mõni teine debiil seda pilbasteks ei sõida(kasutan seda autot suht harva, kuna õde peab sõitu õppima ja ise olen teise masina piloot)
oggi1 kirjutas:Ja Pokemon ,liikluses tuleb arvestada sellega,et kaasliikleja võib olla idioot.
Ja kuna sa oled liiga noor veel, siis soovitan ohtlikest manöövritest hoiduda(on teistele ja sulle endale tervislikum).
See on minu arvamus,ärge pikka viha pidage :)

Olen näinud igasugu huvitavaid situatsioone, aga sellist mitte. Minu jaoks oli see täiesti imelik situatsioon, kuna ta lihtsalt keeras sealt rivi keskelt välja ilma peeglisse vaatamata ja suunda näitamata.
Tegelikult aktiivselt liikluses osalenud viimased kolm aastat+ringrada(natuke kruusakatseid ka).

Ei pea pikka viha :)
Peace
Pokemon


rähnwoody kirjutas:
rähnwoody kirjutas:Tean seda pokemoni ta mu sõber ta ikka täiesti sooda vend ja tarkust nii üle ka(ime,et keegi vastu lõugu pole andnud!) parem hoiduda sellelistest liikluses ja Ja muidex kõike seda teeb salaja vanemate tagant auto võtnud! Olen talle üritanud mõistust pähe saada aga lootusetu!


Pidin välja ütlema ei kannata sellist vale ja seljatagant võttu!
Se ei tähenda,et sõber ja varjan sellist asja aga klubiees nii lollix teha no shit


:lol:
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Anonymous » 13 Mai 2007, 19:03

pokemon kirjutas:Minu jaoks oli see täiesti imelik situatsioon, kuna ta lihtsalt keeras sealt rivi keskelt välja ilma peeglisse vaatamata ja suunda näitamata.



Suuna mitte näitamine on loomulikult taunitav :!: aga kui rivi läheb kiirusega 85-90km/h ja sina lendad 130-140km/h siis oledki sa teistele peaaegu märkamatu :idea: ja peale kõige veel on rohkem kui 3 autost korraga möödasõit mõrvakatse, kuna kindlasti on rivis keegi kes sinu äkkilist tekkimist tähele ei pane :!:


Nagu öeldakse: Sõita tuleb ikka peaga mitte jalaga gaasi pedaalil :!: :!: :!:
Anonymous
 


PostitusPostitas informer » 14 Mai 2007, 11:02

Mõtlete ka mis te siin jahute ? Kui mingid 2 vanataati lasevad kiirusega 85 km/h siis te võtate kõik ilusasti sappa, kuna mööda sõita on ohtlik ??? Nii tekivadki need kilomeetri pikkused venivad autorongid, millest on suht võimatu mööda saada. Äkki jätate parem autod garaazi, kuna liiklemine on ohtlik ? Kui ikka mingi pidur teepeal ees on siis ei saa sellepärast ju ise ka piduriks muutuda :lol:
W204
Kasutaja avatar
informer
 
Postitusi: 337
Liitunud: 04 Apr 2005, 14:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas diidzhei » 14 Mai 2007, 17:20

Njah, igaüks on meist ohtlikke olukordi tekitanud või seal viibinud, ikka juhtub ju :D

ja kes meist ei oleks kiirust ületanud? :P
diidzhei
 
Postitusi: 605
Liitunud: 30 Jaan 2007, 15:16
Asukoht: Järvamaa

1995 Mazda Xedos

PostitusPostitas Anonymous » 14 Mai 2007, 17:50

Aga ikkagist pole mõtet nendega kelkida :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas dinnu » 14 Mai 2007, 22:21

tee rumalusi,kuid milleks eputada-arvan,et on väheseid,kes "ideaalselt"sõidavad!
aga vanemad on vähemalt hiad :twisted:
dinnu
 


PostitusPostitas risto_626 » 14 Mai 2007, 22:25

oma vigadest õpitakse :wink: ...loodetavasti... :?
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas pokenaut » 14 Mai 2007, 23:05

risto_626 kirjutas:on mulle jäänud selline mulje, et pidevalt juhtub su autoga midagi. kle, ega sul või autol mingi halb õnn küljes :?:

Ma arvan, et mõlemat.

dinnu kirjutas:arvan,et on väheseid,kes "ideaalselt"sõidavad!

Ma usun, et neid kes ideaalselt sõidavad pole üldse(kui siis sellise taadid/mammad, kes üle 70-ne maanteel ei sõida).




Laske mulle nüüd kuulpähe selle eest, et kirjutasin selle enda jaoks huvitava(ja ohtliku) olukorra siia. Selle teema tegin siia mõttega kirjutada üles kõik, mis autoga juhtub. Usun et ma pole ainuke kes siin foorumis harrastab kiiremat sõitu(muidugi mõistlikes piirides(kuni 140km/h), mitte 180+km/h).

Terv,
Pokemon

Edit: Ma arvan, et see on üks vähestest autodest siin klubis/foorumis, millel pole spidomeetri seier üle 160-ne käinud.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

EelmineJärgmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist