Mazda Premacy 2.0 96kW 03a. - Pokemon

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

PostitusPostitas risto_626 » 14 Mai 2007, 23:13

andke pokemonile nüüd vähe hingamisruumi ka :) see juhus peaks ennast küll juba ammendanud olema, mis sest ikka nii pikalt arutada :wink:
igasuguseid asju tuleb ette...
teinekord käitub paremini. :P
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas Anonymous » 15 Mai 2007, 01:11

dinnu kirjutas:aga vanemad on vähemalt hiad :twisted:



Vanemad?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Mai 2007, 06:13

risto_626 kirjutas:oma vigadest õpitakse :wink: ...loodetavasti... :?



Minu mäletamist mööda oli ütlus ikke järgmine:

Tark õpib teiste vigadest, loll aga mitte ka enda omadest :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas jan » 15 Mai 2007, 10:18

dinnu kirjutas:tee rumalusi,kuid milleks eputada-arvan,et on väheseid,kes "ideaalselt"sõidavad!
aga vanemad on vähemalt hiad :twisted:


Kui sa nii ütled, siis jääb mulje, et sul pole lube või oled sa ise väga vana. Vanasti kui mul veel lube polnud arvasin ka, et mu isa on üldse maailma parim autojuht, et nii head teist autojuhti pole lihtsalt olemas a'la proffessionaalne autoht, kõvasti sõidustaaži jne. Kui load sain, siis nägin ise et asi pole üldse nii. ikka teeb liikluses mingeid vigu ja ka reaktsioon tundub olevat aeglasem, kui minul. Et vanusega jääb see reaktsioon siiski aeglasemaks, mitte et mida kõbim oled, seda parem autojuht.
Peale kiiruse, punase Mazda, ei ole meil midagi enam...
Kasutaja avatar
jan
 
Postitusi: 91
Liitunud: 05 Dets 2005, 21:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas risto_626 » 15 Mai 2007, 12:22

MazdaGTI kirjutas:
risto_626 kirjutas:oma vigadest õpitakse :wink: ...loodetavasti... :?



Minu mäletamist mööda oli ütlus ikke järgmine:

Tark õpib teiste vigadest, loll aga mitte ka enda omadest :roll:


oli küll, tegin vähe ümber, et viisakamalt kõlaks :)
Viimati muutis risto_626, 15 Mai 2007, 18:35, muudetud 1 kord kokku.
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas dinnu » 15 Mai 2007, 14:04

vanemad!Selle poisi vanemad!Halloo,ma ei peagi vanureid tip-top autojuhtideks!Minu arvates,65 aastast peaks inimene rooli loovutama noorematele-Mina pole ideaal,kuid arvan,et ei hakka enda vigu lahkame,ega filmidest võetud ohtlike klippe teile rääkima!Mul pole olnud issikesi-emmekesi kes oleks "eeskujuks"olnud!
Sai õpitud poistelt koolis ja autokoolis sain õpetajalt vingumist küllaga-"halva"sõidustiili pärast!
pokemonil on toredad vanemad,kui lubavad autot lõhkuda-sest paraku ei osta inimene endale ju masinat,et põllul pidurdada-või siis kokse alatasa saada!Siin pilte sellest autost küllaga,kus reklaamiks kergemad mõlgid jne!
Mu mees on rallisõitja-ning ka tema sai vaid nägusi teha nende "muinaslugude"peale!
Loogiline,et vigadest ÕPITAKSE ja loodan,et need "vead"pole liiga valusad!kurb on ju liikluses kui surevad just noored poisid-enda "oskuslikust"sõidustiiliga!
Aga jõudu teile!
dinnu
 


aaaa muide!

PostitusPostitas dinnu » 15 Mai 2007, 14:08

rähnwoody



Liitunud: 13 Mai 2007
Postitusi: 2





Postitatud: 13.05.2007, 18:17 Teema:

--------------------------------------------------------------------------------

Tean seda pokemoni ta mu sõber ta ikka täiesti sooda vend ja tarkust nii üle ka(ime,et keegi vastu lõugu pole andnud!) parem hoiduda sellilistest liikluses ja Ja muidex kõike seda teeb salaja vanemate tagant auto võtnud! Olen talle üritanud mõistust pähe saada aga lootusetu!

Viimati muutis seda rähnwoody (13.05.2007, 18:28). Kokku muudetud 1 kord
dinnu
 


PostitusPostitas pokenaut » 15 Mai 2007, 15:49

dinnu kirjutas:pokemonil on toredad vanemad,kui lubavad autot lõhkuda-sest paraku ei osta inimene endale ju masinat,et põllul pidurdada-või siis kokse alatasa saada!Siin pilte sellest autost küllaga,kus reklaamiks kergemad mõlgid jne!

Kui sa neid piltide juures olevaid tekste loed, siis olen mina/vanemad/õde süüdi olnud 2-3 korral(need on ka kriimustused). Need mõlgid on Mulle sisse sõidetud mitte vastupidi.

Mida pead lõhkumise all silmas? Kiiremini sõitmist? :lol:

Kirjutan ka selle lause mida ilmselt paljud ootavad!
Mul on raske parem jalg!

Mul tekib 1-2 ohtlikku olukorda ja kohe olen juba mõrvar... Mõni vend ainult ohtlikke olukordi tekitabki ja öeldakse "normaalne ju". Ärge rääkige endal vastu!

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Aivo » 15 Mai 2007, 16:20

Raske parem jalg ongi nooruse ja lolluse kombinatsioon
Aivo
 
Postitusi: 145
Liitunud: 26 Mai 2005, 15:02
Asukoht: Elva

PostitusPostitas informer » 15 Mai 2007, 16:52

Khmm jah tuleb välja, et Mazdadega sõidavadki vist vanaemad-vanaisad @ 70 km/max. Kui oma auto teemasse kirjutaksin, et tegin kahest/kolmest autost möödasõidu @ 120 km/h siis ilmselt vist tembeldatakse ka kohe huligaaniks, lolliks ja eiteamilleksveel, jõudu vanataadid/mutid teile teiste kallal kaagutamiseks. :lol: :arrow:
W204
Kasutaja avatar
informer
 
Postitusi: 337
Liitunud: 04 Apr 2005, 14:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas pokenaut » 15 Mai 2007, 17:53

Aivo kirjutas:Raske parem jalg ongi nooruse ja lolluse kombinatsioon
ta võib ju olla, aga oma võimetest ma nüüd ülepakkuma ka ei hakka. Olen piisavalt hanges kinni istunud ja enam nagu ei viitsi. Suvalisel teel ma ikka littima ei hakka. Kõigepealt kolm-nelikorda läbi, ohtlikud kohad kirja ja siis alles iga järgmise korraga vaatama kust saab aega võita/lõigata.

informer kirjutas:Khmm jah tuleb välja, et Mazdadega sõidavadki vist vanaemad-vanaisad @ 70 km/max. Kui oma auto teemasse kirjutaksin, et tegin kahest/kolmest autost möödasõidu @ 120 km/h siis ilmselt vist tembeldatakse ka kohe huligaaniks, lolliks ja eiteamilleksveel, jõudu vanataadid/mutid teile teiste kallal kaagutamiseks. :lol: :arrow:


Ilmselt on asi selles, et paljudel on auto ostetud cruisimiseks, mitte vajalike sõitude tegemiseks

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas IvarR » 15 Mai 2007, 18:04

No mul on olnud juhiload 4aastat(sõitnud olen kokku ca10aastat) ja mul on BCE kategooriad ning sõidan ringrada(ca10a) ja kiirendan ja käin sõitmist harjutamas kuid pean mainima et ma ei pea end heaks juhiks. Raske uskuda et sinu sõidkogemuse juures 130-140 on natukene liig. Ela välja end parem kuskil ringrajal või kiirendusel ning ära hakka end tõestama liikluses. Varem või hiljem lõppeb se sulle kurvalt.
Tegelikult mida mina sulle soovitan on see et kui sa selliseid manöövreid teed siis ole valmis pidurdama sest 140ga möödasõitu tehes mitmest autost korraga ei näe elusees keegi 140-ga tagant tulevat autot peeglist. Ja kui siis sulle ette keeratakse sest et sind ei nähtud siis on see sinu probleem ja sina jääd igaljuhul süüdi kui avarii toimub. Vaevalt et su premacyl on piisavalt head pidurid et 140 pealt seisma pidurdada nagu keskmine sõiduauto.
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas pokenaut » 15 Mai 2007, 18:22

IvarR kirjutas:Raske uskuda et sinu sõidkogemuse juures 130-140 on natukene liig. Ela välja end parem kuskil ringrajal või kiirendusel ning ära hakka end tõestama liikluses. Varem või hiljem lõppeb se sulle kurvalt.

Lähim rada kus sõitmas saaks käija on Rapla, aga sinna ei saa igal ajal peale, seega on rada suht out.

IvarR kirjutas:Tegelikult mida mina sulle soovitan on see et kui sa selliseid manöövreid teed siis ole valmis pidurdama sest 140ga möödasõitu tehes mitmest autost korraga ei näe elusees keegi 140-ga tagant tulevat autot peeglist. Ja kui siis sulle ette keeratakse sest et sind ei nähtud siis on see sinu probleem ja sina jääd igaljuhul süüdi kui avarii toimub. Vaevalt et su premacyl on piisavalt head pidurid et 140 pealt seisma pidurdada nagu keskmine sõiduauto.

No kurat mis silmad inimestel on, et nad autot ei näe???? Sõidaks ma ainult parkidega, või park+udu saaks veel aru, aga ma sõidan pool+udu... äkki peaks prosektorid ette panema, et inimesed näeks? Ma ei ütle, et mul head silmad on, aga näen teisi autosid liikluses(kui tulevad ka kiiremini kui 160). Tavaliselt teen möödasõitu nii: vaatan kaks-kolm korda peeglisse enne kui suuna sisse lükkan ja peale seda vaatan veel korra peeglisse ning siis reastun. Muidu liikluseesikirja järgi vasakule reastuja jääb paugu korral süüdi. 140 pealt nii kiiresti tõesti pidama ei saa, kui 100 pealt, aga ei ütleks et premacy pidurid kehvad on.

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Aivo » 15 Mai 2007, 18:31

pokemon kirjutas:
Aivo kirjutas:Raske parem jalg ongi nooruse ja lolluse kombinatsioon
ta võib ju olla, aga oma võimetest ma nüüd ülepakkuma ka ei hakka. Olen piisavalt hanges kinni istunud ja enam nagu ei viitsi. Suvalisel teel ma ikka littima ei hakka. Kõigepealt kolm-nelikorda läbi, ohtlikud kohad kirja ja siis alles iga järgmise korraga vaatama kust saab aega võita/lõigata.

informer kirjutas:Khmm jah tuleb välja, et Mazdadega sõidavadki vist vanaemad-vanaisad @ 70 km/max. Kui oma auto teemasse kirjutaksin, et tegin kahest/kolmest autost möödasõidu @ 120 km/h siis ilmselt vist tembeldatakse ka kohe huligaaniks, lolliks ja eiteamilleksveel, jõudu vanataadid/mutid teile teiste kallal kaagutamiseks. :lol: :arrow:


Ilmselt on asi selles, et paljudel on auto ostetud cruisimiseks, mitte vajalike sõitude tegemiseks

Vajalike sõite saab ka väga edukalt teha kiirusepiiranguid jälgides.
Ja fakt on see, et 120 km/h tunnis möödasõitu tehes sa rikud LE'd. Ei saa aru mida sa üritad enda õigustamisega saavutada...
Aivo
 
Postitusi: 145
Liitunud: 26 Mai 2005, 15:02
Asukoht: Elva

PostitusPostitas rähnwoody » 15 Mai 2007, 18:32

Aivo kirjutas:
pokemon kirjutas:
Aivo kirjutas:Raske parem jalg ongi nooruse ja lolluse kombinatsioon
ta võib ju olla, aga oma võimetest ma nüüd ülepakkuma ka ei hakka. Olen piisavalt hanges kinni istunud ja enam nagu ei viitsi. Suvalisel teel ma ikka littima ei hakka. Kõigepealt kolm-nelikorda läbi, ohtlikud kohad kirja ja siis alles iga järgmise korraga vaatama kust saab aega võita/lõigata.

informer kirjutas:Khmm jah tuleb välja, et Mazdadega sõidavadki vist vanaemad-vanaisad @ 70 km/max. Kui oma auto teemasse kirjutaksin, et tegin kahest/kolmest autost möödasõidu @ 120 km/h siis ilmselt vist tembeldatakse ka kohe huligaaniks, lolliks ja eiteamilleksveel, jõudu vanataadid/mutid teile teiste kallal kaagutamiseks. :lol: :arrow:


Ilmselt on asi selles, et paljudel on auto ostetud cruisimiseks, mitte vajalike sõitude tegemiseks

Vajalike sõite saab ka väga edukalt teha kiirusepiiranguid jälgides.
Ja fakt on see, et 120 km/h tunnis möödasõitu tehes sa rikud LE'd. Ei saa aru mida sa üritad enda õigustamisega saavutada...



Ta muidex jääbki targutama temaga on mõttetu vaielda edasi! :P
Kasutaja avatar
rähnwoody
 
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Mai 2007, 18:13
Asukoht: Järvamaa

PostitusPostitas pokenaut » 15 Mai 2007, 18:33

Olen ma kuskil öelnud, et ma terve selle kuradi tee sõitsin 140-ga??? Mul oli ainult möödumise hetkel 140 sees. Tundub, et te ei ole teksti korralikult läbi lugenud või ma pean ikka joonise tegema, et näidata millises asendis olime teel.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Aivo » 15 Mai 2007, 18:38

Ja kas ma väitsin, et sa kogu tee sõitsid sajamisiganes kiirusega? :)

Aga kui jooniseid tahad teha siis lase käia :D
Aivo
 
Postitusi: 145
Liitunud: 26 Mai 2005, 15:02
Asukoht: Elva

PostitusPostitas risto_626 » 15 Mai 2007, 18:45

pokemon kirjutas:
IvarR kirjutas:Raske uskuda et sinu sõidkogemuse juures 130-140 on natukene liig. Ela välja end parem kuskil ringrajal või kiirendusel ning ära hakka end tõestama liikluses. Varem või hiljem lõppeb se sulle kurvalt.

Lähim rada kus sõitmas saaks käija on Rapla, aga sinna ei saa igal ajal peale, seega on rada suht out.

IvarR kirjutas:Tegelikult mida mina sulle soovitan on see et kui sa selliseid manöövreid teed siis ole valmis pidurdama sest 140ga möödasõitu tehes mitmest autost korraga ei näe elusees keegi 140-ga tagant tulevat autot peeglist. Ja kui siis sulle ette keeratakse sest et sind ei nähtud siis on see sinu probleem ja sina jääd igaljuhul süüdi kui avarii toimub. Vaevalt et su premacyl on piisavalt head pidurid et 140 pealt seisma pidurdada nagu keskmine sõiduauto.

No kurat mis silmad inimestel on, et nad autot ei näe???? Sõidaks ma ainult parkidega, või park+udu saaks veel aru, aga ma sõidan pool+udu... äkki peaks prosektorid ette panema, et inimesed näeks? Ma ei ütle, et mul head silmad on, aga näen teisi autosid liikluses(kui tulevad ka kiiremini kui 160). Tavaliselt teen möödasõitu nii: vaatan kaks-kolm korda peeglisse enne kui suuna sisse lükkan ja peale seda vaatan veel korra peeglisse ning siis reastun. Muidu liikluseesikirja järgi vasakule reastuja jääb paugu korral süüdi. 140 pealt nii kiiresti tõesti pidama ei saa, kui 100 pealt, aga ei ütleks et premacy pidurid kehvad on.

Terv,
Pokemon


lihtsalt soovitus, sõida aeglasemalt, küll sind siis ka märkama hakatakse :!:
ja yldse, kas on mõtet hakata nii pikast rivist sellise kiirusega mööda sõitma ja riskida nii enda elu ja tervisega. kas see võidetud paar minutit on seda väärt???
Viimati muutis risto_626, 15 Mai 2007, 19:04, muudetud 1 kord kokku.
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas pokenaut » 15 Mai 2007, 18:48

Joonis siis
Pilt

Mis kuradi moodi see subaru sealt vahelt läbi mahtus ma ei tea.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Aivo » 15 Mai 2007, 18:54

Noh ja sinna kanti enamvähem see pime nurk jääbki, kus peegel tagant poolt tulijat ei näita...

Ja deem 3 autot + buss ja veok...julge mees
Aivo
 
Postitusi: 145
Liitunud: 26 Mai 2005, 15:02
Asukoht: Elva

PostitusPostitas pokenaut » 15 Mai 2007, 18:59

Aivo kirjutas:Noh ja sinna kanti enamvähem see pime nurk jääbki, kus peegel tagant poolt tulijat ei näita...


OK, mind ei märganud, aga elektrisinine korralikult müriseva sumbutiga subaru?

Aivo kirjutas:Ja deem 3 autot + buss ja veok...julge mees

Sirge tee ja hea nähtavus, miks ei peaks julgema.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Mario » 15 Mai 2007, 19:08

pokemon kirjutas:aga ma sõidan pool+udu... äkki peaks prosektorid ette panema, et inimesed näeks?


noormees, p2eval ei tohi ei park+udu ega ka pool+udu s6ita ;) selle eest saad 3600.-


inimesed, rahunege maha :lol:
mul oli t2na j2lle juhus, kus Tallinna maanteel liikusin 120 km/h ja olin ikka k6ige aeglasem vennike - isegi SEBE uhas m88da... :|
vahel lihtsalt on vaja natuke kiiremat s6itu teha... ma ei ytle nyyd, et hakake kihutama k6ik, aga koguaeg ei saa nii anaalne ka olla...

pealegi on see vale teema selle arutamiseks :!:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6054
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Anonymous » 16 Mai 2007, 03:00

Mario kirjutas:
pokemon kirjutas:aga ma sõidan pool+udu... äkki peaks prosektorid ette panema, et inimesed näeks?


noormees, p2eval ei tohi ei park+udu ega ka pool+udu s6ita ;) selle eest saad 3600.-


inimesed, rahunege maha :lol:
mul oli t2na j2lle juhus, kus Tallinna maanteel liikusin 120 km/h ja olin ikka k6ige aeglasem vennike - isegi SEBE uhas m88da... :|
vahel lihtsalt on vaja natuke kiiremat s6itu teha... ma ei ytle nyyd, et hakake kihutama k6ik, aga koguaeg ei saa nii anaalne ka olla...

pealegi on see vale teema selle arutamiseks :!:


Anaalne?
:roll:

Aga tegelikult täiesti õige jutt.
just vaatasin "kaua võib" või misiganes see oli ja seal oli ka liiklus päevakorras ja arutleti noorte juhtidega, et paljud tahavad sõita korralikult kuid ei ole lihtsalt võimalik sest jääd teistele pidevalt ette ja tekib retsilt probleeme, et pead lihtsalt vooluga kaasa minema.
Agressiivne sõit ei tähenda just eluohtliku ja liikluseeskirju rikkumist.

Jäin muideks täna politseile vahele. Sõitsin rahulikult 50-60 linnas kella ühe paiku, mitte ühtegi teist autot polnud liiklemas peale minu ja mendi bussi ja nagu murphy seadus ette näeb peatas ta. Julmalt sireenid ja vilkurid peale,mina kohe suunatuli sisse ja tee äärde seisma,muusika vaikseks ja mootor välja. Kontrolliti kõik viisakalt ära ,mina veel küsides et ega ma kiirust ei ületanud, öeldi et pole midagi erilist et lihtsalt kontroll, paluti mul isa tervitada(isa endine peauurija) ja lasti edasi sõita.
Ja kõige pullim on see et mitu setu tundi varem kohalikus poes olin kirjutati mul numbrimärk üles ja uuriti niisama autot ja vaadati mis klubist olen.
Ju siis vaadati et sport auto,klubis ka - potentsiaalne kihutaja

Tegelikult oli mul siiski junn jahe kuigi sõitsin korralikult.:roll: :lol:
Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 16 Mai 2007, 07:14

Painteddeath kirjutas:....Tegelikult oli mul siiski junn jahe kuigi sõitsin korralikult.:roll: :lol:

Omal (nõuka) ajal oli sikli peatamine vist miilitsatel lausa kohustuslik, läinud päevagi, kui pidid tõestama paberite korrasolekut jne. Sellega sai paks nahk peatamiste suhtes selga kasvatatud. Aga kõhedaks võtab nüüd vaid siis, kui tead, et miski ikkagi valesti on.
Seega rumal küsimus: kas magad öösiti rahulikult? või oled kuskilt ikkagi üle "piiri"läinud?
Viimaste teadmiste alusel oletan, et korrakaitsjatel on õigus teedel peatamiseks ilmse kahtluse korral, et miski nihu on.Aga muidu ära häbene suhelda inimestega mundris, nad üldarvestuse järgi kah osake me endi ühiskonnast (poes kassaleti jurres käed ei värise :D nagu 3 -5 aastasel?).
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8372
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas pokenaut » 16 Mai 2007, 22:12

Mario kirjutas:
pokemon kirjutas:aga ma sõidan pool+udu... äkki peaks prosektorid ette panema, et inimesed näeks?

noormees, p2eval ei tohi ei park+udu ega ka pool+udu s6ita ;) selle eest saad 3600.-

Paljugi, mis ei tohi. Punasega ka ei tohi üle ristmiku sõita, aga ikka sõidetakse(kollase tulekul isegi ei pidurdata).

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

EelmineJärgmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist