Kas rx8 spetse, asjatundjaid siin leidub palun andke märku

Kas rx8 spetse, asjatundjaid siin leidub palun andke märku

PostitusPostitas siimilves » 26 Dets 2009, 15:44

kas leidu spetse kes teavad sellest autost ja oskaksid aidata mind mu probleemiga. aNDKE ENDAST MÄRKU PLN
siimilves
 
Postitusi: 22
Liitunud: 16 Mär 2009, 00:52
Asukoht: Ida-Virumaa, Jõhvi

2005 Mazda RX-8

PostitusPostitas Siim » 26 Dets 2009, 16:03

Mina oskan küll aidata,võta ühendust :)
Viimati muutis Siim, 02 Dets 2010, 23:32, muudetud 1 kord kokku.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

PostitusPostitas siimilves » 26 Dets 2009, 16:53

Ma usun et sellega saaksid siin vast kõik hakkama
siimilves
 
Postitusi: 22
Liitunud: 16 Mär 2009, 00:52
Asukoht: Ida-Virumaa, Jõhvi

2005 Mazda RX-8

PostitusPostitas pokenaut » 26 Dets 2009, 16:58

Mis autol viga?

Siiani ei saa aru inimestest, kes ei suuda normaalset teemat teha.. :roll:
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas tomkulibin » 26 Dets 2009, 18:10

Pane pealkirja probleemi olemus, ehk tuleb ka vastajaid.
http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=6892
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Kas rx8 spetse, asjatundjaid siin leidub palun andke märku

PostitusPostitas siimilves » 28 Dets 2009, 21:47

Asi ongi selles et mis täpset pealkirja pealkiri on väga täpne, mul on vaja teada kas on kedagi kes oskab ja teab neid autosi läbi ja lõhki siis saaks temaga oma probleemidest rääkida kui igaüks tuleb rääkima et kummivahetust ta oskab no jah andke andeks aga see on LOLL huumor.

Autol on probleeme 2 tükki ja need on ka suht tundmadut probleemid saaks teada kes on seda autot kasutanud ja kes on ka selle kohta rohkem uurinud, äkki saaksime siis temaga arutada ja üksteist aidata.
siimilves
 
Postitusi: 22
Liitunud: 16 Mär 2009, 00:52
Asukoht: Ida-Virumaa, Jõhvi

2005 Mazda RX-8

Re: Kas rx8 spetse, asjatundjaid siin leidub palun andke märku

PostitusPostitas Sven » 28 Dets 2009, 21:51

Alati võid ju oma mure kirja panna, osad meist on rohkem või vähem tihedad külalised välismaistes foorumites. Ehk on keegi sealt miskit silmanud mis aitaks sinu probleeme lahendada :idea:
Sven
 


Re: Kas rx8 spetse, asjatundjaid siin leidub palun andke märku

PostitusPostitas ance » 29 Dets 2009, 13:11

Ja seda ka, et auto on auto... ka RX8-l on mootor, veermik ja kere nagu ka tesistel autodel :D... pole see Rx-8 nii eriline midagi.
Kui tahad abi saada, siis pane probleem kirja just täpselt nii nagu sulle tundub... kas või sellises stiilis, et "... sellest koht teeb lolli häält...". vms.
Kui sa loodad "RX-8" meest leida, kes igapäev näpud ölised RX-8d remondib, hooldab, sõidab....ja ta tahab just sinuga läbi foorumi su autot remontida, siis palju õnne ta leidmisel... aga võin julgesti öelda, et siin foorumis on ka uskumatult teadjaid "mitte RX-8 teadjaid vendasid / õdesid", kes sellele klubile au teevad. :)

Võid ju alati ka Vastavate spetsialistide jutule minna (Mazda esindus, mazda-abi... jt.)
Egas see ei olegi meie asi ausalt öeldes, et sa siia oma probleemi kindlasti maha saaks :D
But try your luck, I think !!!

Kõike paremat !
Ance
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Re: Kas rx8 spetse, asjatundjaid siin leidub palun andke märku

PostitusPostitas siimilves » 03 Jaan 2010, 21:43

Vaata jah ma olen ka igasuguseid spetse näinud ja esindus see on jah suht ... ma parem ei ütlegi millised . Autoga hakkas selline probleem et algul hakaks külmaga elektroonika jamama esi pirnid põlesid läbi ja armatuur hakaks vilgutamna nagu jõulupuu ja vahepeal jäi tööle kuigi auto oli juba välja suretatud ja siis kadus see probleem ära sisi hakaks vilkuma armatuuril mootori tuli ja peale seda ei taha mootor käima minna korraks võtab taha noh turtsub (nagu ei saaks kütet kätte või ei põletaks seda noh mdiagi sellist aga gaasi ei lase juurde anda (ei lase pöördeid tõsta ) ja maksimum töötab heal juhul selle kõva turtsumisega 1 minut ja sureb välja ja seek õik hakaks siis kui miinus kraad langes alla kümne enne ei olnud mitte kui mingit probleemi...


Ja mingid sellised näägutajast tarkpead võiksid suu kinni hoida parem, sest panin nüüd probleemi kirja. Kui on kavas kellegil niisama näägutada võib ka seda teisesk ohas teha (nt kodus naisele või õele või oma emmele ja issile).
siimilves
 
Postitusi: 22
Liitunud: 16 Mär 2009, 00:52
Asukoht: Ida-Virumaa, Jõhvi

2005 Mazda RX-8

Re: Kas rx8 spetse, asjatundjaid siin leidub palun andke märku

PostitusPostitas tomkulibin » 04 Jaan 2010, 00:27

siimilves kirjutas:...Ja mingid sellised näägutajast tarkpead võiksid suu kinni hoida parem, sest panin nüüd probleemi kirja. Kui on kavas kellegil niisama näägutada võib ka seda teisesk ohas teha (nt kodus naisele või õele või oma emmele ja issile).

Olen näägutaja, naisega juba rääkisin, issit enam pole ja emme ei tahnud suhelda, õde pole. Ja suud hoian kinni- kirjutan.
Sina pöördud abi järgi, sinul on probleem(meil ei ole), pakume mida teame. Kui sellest abi pole, siis ikkagi meie poolt on pakutud mida saame pakkuda.
Pakun huupi lähtudes loogikast ja oma teadmistest(pole RX-8 espetsiaal spetsialist, pole üldse spetsialist, pigem targutaja)
Probleem on ilmselgelt elektroonikas. Et ilmnes külmaga, eeldan miskit kehvakest kontakti, või niiskuse/kümast metallide soojuspaisumisega tekkinud ühenduste/ühendamatuste tagajärgedest. Viga võib olla parandatav miskite pistikute lahti/kokku ühendamise käigus parandatav, aga selle tõenäosus 50% .
Reaalsemalt abi ilmselt oleks saada diagnostikas. Paraku adekvaatset diagnostikat võid saada ilmselt soomes(lähim koht). Kaasfoorumlane ja nüüdseks ex Esmaauto töötaja käib aeg-ajalt sääl koolitustel ja teadis mainida, et meie vabariigis profesionaalsel tasemel diagnostikat antud mudeli jaoks pole saada. Pealiskaudselt käiakse siinsetes esindustes küll üle ja enamlevinud tüüpvead suudetakse kõrvaldada, aga paraku on kohalikel piiratud võimalused ja teadmised selle autoga. See küll kivi kohalike esinduste kapsaaeda, paraku elu on seda tõestanud. Samas on ka teisi mudeleid mis on suht vähe käsitletud koolitustel (näiteks 3.7L mootor ja teisi haruldusi). sega ei saa kerge olema sul sinu probleemi lahendamisega. Kindlasi aga on olemas lootus, et miskis nurgataguses garaazis miski Jüri ajab oma käpad kapoti alla ja viga saabki lahendatud.
Minu arvamus. (ei pea olema respekteeritud)
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Kas rx8 spetse, asjatundjaid siin leidub palun andke märku

PostitusPostitas siimilves » 04 Jaan 2010, 00:53

Aga äkki oleks võimalik uurida sul seda kus kohas ta soomes teab kohta soovitada nt helsingisse minemisega pole probleem absoluutselt ja võib öelda et seal on mul teine kodu. Ma olen kuulnud jah et soomlased oskavad seda asja paremini
siimilves
 
Postitusi: 22
Liitunud: 16 Mär 2009, 00:52
Asukoht: Ida-Virumaa, Jõhvi

2005 Mazda RX-8

Re: Kas rx8 spetse, asjatundjaid siin leidub palun andke märku

PostitusPostitas Sven » 04 Jaan 2010, 11:09

Kui suudad suhelda soome või inglise keeles siis www.mazdago.net on soomlaste Mazda leht kus foorum. Kui ei valda siis võin ise sind sinu probleemi edastada :wink:
Sven
 



Mine RX7/RX8

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist