Värvigarantii

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Värvigarantii

PostitusPostitas MARKO » 09 Jaan 2010, 17:10

Tere. Mull selline mure garantii asjus.Ostsin 07.07.2008.a uue mazda 6 see vanem mudel ja nüüd on probleem karpidega värv kulub maha,Läike tee esindus ütleb et see ei kuulu garantii alla sest Eesti teedel on liiv,kivid ja muu selline mis kulutavad värvi maha vaadaku ma garantii raamatusse seal on ka kirjas mis kuulub garantii alla ja mis mitte. See ei ole normaalne et 1.7 aasta vanusel autol värv maha kulub. Kas keegi oskab nõu anda mida sellisel puhul teha ja kuidas peab esinduses asjale lähenema. :think:
MARKO
 
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Jaan 2010, 00:45

Re: Värvigarantii

PostitusPostitas Nuclear M.A.N » 13 Jaan 2010, 22:40

Proovi mõnda teist mazda esindust. Või sis saada nahhui ja las tevad pildid ja saadavad tehasesse. Mis läheb töösse ja mis mitte seda ei otsuta mitte nemad vaid tehas. Mul tartus ka mingi vend hakkas jaurama, et 120k hooldus on tehtud nissanis mitte mazdas aga pika vaidlsemise peale teemal " kui kere mädanab sis keda kotib kus ma õli vahetan" tehti pildid ja saadeti tehasesse. Tehas andis rohelise tule ja tehti kereasjad ära. Aga nende mazda karpidega on yltse mingi jama. Korralikult ei ole neid kunagi kinnitatud, või painduvad lahti ja igasugused kulumised tulevad ka kergesti. PS! Ära jumala eest vastu karpe talvel jalanõusid lumest puhtamaks löö!!!! Kevadeks näevad karbid ikka väga koledad välja :crazy:
Kasutaja avatar
Nuclear M.A.N
 
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Okt 2007, 21:50
Asukoht: Tartu

Re: Värvigarantii

PostitusPostitas Mario » 14 Jaan 2010, 12:03

jah, eks nad nokivad tõesti. Paar tuttavat jäeti ka Tartus ukse taha, kuna "hooldused ei ole tehtud korrapäraselt" ja "oi, teil oli viimase hoolduse ajal auto pesemata".. vaidlus venis samuti, kuni kutid läksid hoopis Tallinnasse (Läike tee oli avatud juba) ja võeti kõik kenasti vastu. Tehti pildid ja saadeti ära ning 2 nädala pärast andis tehas nõusoleku ja tehti ära. Arvatavasti siis Tartu omadel nii palju käed-jalad tööd täis, et lihtsalt ei viitsita enam jageleda nende "tasuta" asjadega... Ja kui autol on 100k või 3.a mööda, ei tohiks see enam neid kottida, kus õli vahetatakse, nende ülesanne on keret jälgida järgnevate aastate jooksul.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Värvigarantii

PostitusPostitas Nuclear M.A.N » 14 Jaan 2010, 17:09

No ma julgeks siinkohal vastu vaielda Mario :think:
Minu nägemust mööda peaks see olema iga esinduse A ja O. Kuna tasuta nemad seda siiski ei tee ju? Tasuta on see autoomaniku jaoks. Vähemasti kunagi keegi seletas mulle sedas skeemi, kes autoesinduses töötas(kyll saksa automargi omas) ja väitis et neile komepnseerib tehas selle saksa tunnihinde alusel vms, mis on oluliselt kõrgem eesti omast, et nemad on lausa huvitatud sellistest töödest. Aga ma ise arvan, et pigem on seal Tartu mazdas need varuosa vennad lihtsalt mingi "dickid" :roll:
Ja hooldused peavad olema korralikult tehtud kyll, samas ei ole nagu öeldud, et ma ei võiks seda mujal teha.(peale 3 a ja või 100k) Viimati kui käisin (paar kuud tagasi kere ülevaatlusel) sis oli seal keegi teine kutt kes töid vastu võttis, vaatas hooldusraamatut ja kysis, et kas mul arved on alles? ytsin et kõik viimseni ilusti alles. Sis ytles et väga hea, et kuna raamatus aint suvaline tempel mis ei ytle tehasele muud, kui et pole mazda volitatud esindaja, et sis võib vaja minna lisa informatsiooni, et selleks arved kindlasti alles hoida. See aasta oli vastus muidugi, et kere korras :thumbup:
Kasutaja avatar
Nuclear M.A.N
 
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Okt 2007, 21:50
Asukoht: Tartu

Re: Värvigarantii

PostitusPostitas MARKO » 15 Jaan 2010, 20:33

Läike tee vastus oli lõpplik, et ei tee ja kõik kuna garantii raamatus on kirjas niimoodi. Küsisin siis selle peale, et näidake mulle neid pilte ja seda vastust mille te olevat tehasest saanud aga seda nad ei ole nõus mulle mulle näitama. Ja veel on tagaluugi tihend värvi maha kulutanud ja ka sellekohta küsisin esindusest ilkkudest, et kas sinna on ka liiv vahele läinud aga selle nad ikka teevad garantikorras ära ja ka amordid vahetavad ära aga karppe ikka ei tee .
Siinkohal küsiksingi, et kuidas nad siis teil olid nõus ära tegema aga minul ei tee?
MARKO
 
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Jaan 2010, 00:45

Re: Värvigarantii

PostitusPostitas Nuclear M.A.N » 18 Jaan 2010, 01:38

Ei oska öelda-äkki on masuaeg ja tõmmatakse koomale :?:
Kasutaja avatar
Nuclear M.A.N
 
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Okt 2007, 21:50
Asukoht: Tartu


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron