16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

Re: 09-11.07 Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas portos » 28 Mai 2010, 16:51

Margit kirjutas:Upitaks teemat :clap:
Pudeli täitmine shvammiga :roll:
Kaks võistkonda-võistkonna juures on veekausid,võtavad shvammid vett täis jooksevad shvammiga pudelini ja pigistavad shvammi tühjaks.Siis jookseb shvammiga oma võistkonna juurde tagasi ja annab shvammi üle järgmisele.Võidab see võistkond,kelle pudel kiiremini täis saab.



suurtele vastupidine ülessanne :mrgreen: veekausi asemel kõri muidugi
keretööd ja värvimine 56396887
Kasutaja avatar
portos
 
Postitusi: 404
Liitunud: 26 Veebr 2006, 22:45
Asukoht: tartu

1994 Mercedes-Benz C Class

Re: 09-11.07 Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas tomkulibin » 28 Mai 2010, 22:30

portos kirjutas:suurtele vastubidine ülessanne :mrgreen: veekausi asemel kõri muidugi

Ega sa miskit sassi ei ajanud? :)
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8360
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: 09-11.07 Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas KRANTS » 28 Mai 2010, 22:36

Margit kirjutas:Pudeli täitmine shvammiga :roll:
Kaks võistkonda-võistkonna juures on veekausid,võtavad shvammid vett täis jooksevad shvammiga pudelini ja pigistavad shvammi tühjaks.

tomkulibin kirjutas:
portos kirjutas:suurtele vastupidine ülessanne :mrgreen: veekausi asemel kõri muidugi

Ega sa miskit sassi ei ajanud? :)

Ma arvan, et mitte:

Kauss-> Pudel->Kõri

Pudelis muidugi "aine" vahetub :mrgreen:
KRANTS
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Margit » 31 Mai 2010, 21:39

Upitaks teemat :wave:
Lubasime ju,et kui 15 .mai üritus möödas,siis hakkame campiga edasi tegelema :roll:
Kas on midagi,millega saaksin kasulik olla /aidata :angel:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas jann » 31 Mai 2010, 21:53

Ma taaskord jälle esinemas sel nädalavahetusel :eh:
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Mario » 31 Mai 2010, 22:13

jann, your work suuuuuucks! :D Ma vähemalt lootsin sind seekord näha. :D
ons veel mingeid muresid?
ehk saan ka miskitpidi kasulik olla..

töökoja taga vedeleb üks kardaan, ehk paneme ka kardaaniviske olümpiamängudesse? :mrgreen:
Pidurikettaid leian ka, kui vaja on. :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6049
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas KRANTS » 31 Mai 2010, 22:47

Mario kirjutas:töökoja taga vedeleb üks kardaan, ehk paneme ka kardaaniviske olümpiamängudesse? :mrgreen:
Pidurikettaid leian ka, kui vaja on. :D

ja 17" rehviga hakkame hularõngast keerutama :mrgreen:
KRANTS
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Margit » 12 Juun 2010, 02:18

Rahvas ...äratus :!:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas tomkulibin » 12 Juun 2010, 08:50

KRANTS kirjutas:...17" rehviga hakkame hularõngast keerutama :mrgreen:
Selle mõõduga ehk ei saa kõik hakkama, ei taha ju keskit ahistada... :oops:

Margit kirjutas:Juun 12, 2010 2:18 am
Rahvas ...äratus :!:

Vara pole vä? :)
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8360
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Sven » 12 Juun 2010, 10:23

Üritan endiselt vastust saada Lääne malevast, millegipärast vist kaovad minu kirjad ja pealik ka puhkusel :? Saadan täna taas uue kirja, ehk saab lõpuks vastuse :think:
Sven
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Margit » 12 Juun 2010, 14:04

tomkulibin kirjutas:
KRANTS kirjutas:...17" rehviga hakkame hularõngast keerutama :mrgreen:
Selle mõõduga ehk ei saa kõik hakkama, ei taha ju keskit ahistada... :oops:

Margit kirjutas:Juun 12, 2010 2:18 am
Rahvas ...äratus :!:

Vara pole vä? :)

:mrgreen:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas ance » 13 Juun 2010, 16:22

Ka mina nõus korraldamisel abistama... andke vaid ideid, mida organiseerida/ teha ??

Ance
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas ZGI » 14 Juun 2010, 21:29

Sven kirjutas:Üritan endiselt vastust saada Lääne malevast, millegipärast vist kaovad minu kirjad ja pealik ka puhkusel :? Saadan täna taas uue kirja, ehk saab lõpuks vastuse :think:

Nendega on asjaajamine päris huvitav jah :)
Eelmine aasta sai ise rada kinni pandud, avaldus tehtud ja hinnas kokku lepitud...kuid arvet ei saadetud :D
Soovitan võimalusel helistada ja ülemusega otse rääkida, vähemalt mina sain sedasi kiiremini.
2009 eesti meister
ZGI
 
Postitusi: 9
Liitunud: 27 Mai 2008, 13:27
Asukoht: Tallinn

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas kathyy » 17 Juun 2010, 10:52

Pole olnud pikka aega võimalust ja aega siia teemasse vaadata, aga nagu aru sain, siis kuupäevad paigas, koht paigas, tegevused ka enamvähem.
Jääb siis veel toitlustus, osavõtutasud ja laste üritused.
Toitlustuse poole pealt nii, et ühine võiks ikka midagi olla aga kindlasti saab ju igaüks omale meelepärast kaasa võtta.
Laste tegevuste pealt: jalgratas vm liikumisvahend võiks kindlasti olla kaasas. Ehk siis organiseerime neile ka mingi võistlusraja. Samuti joonistamiseks. Lisaks mõned pallimängud jm selline.
Kui vahendid olemas, siis edasi juba lihtsam.
Kas kellelgi on mingit viidet selle kohta, kuidas sealne ümbrus visuaalselt välja näeb? Fotot, netilinki vm? Siis oleks ka kergem...
Kathyy

Kass, kes kõnnib omapäi
Kasutaja avatar
kathyy
 
Postitusi: 138
Liitunud: 10 Juun 2008, 00:55
Asukoht: Saku

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas KRANTS » 17 Juun 2010, 10:57

kathyy kirjutas:Kas kellelgi on mingit viidet selle kohta, kuidas sealne ümbrus visuaalselt välja näeb? Fotot, netilinki vm? Siis oleks ka kergem...

Ehk on abi...
KRANTS
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Siim » 17 Juun 2010, 11:20

Mul on üks loll küsimus ka,kas kihutada saab seal?
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas tomkulibin » 17 Juun 2010, 17:22

Sven kirjutas:Üritan endiselt vastust saada Lääne malevast, millegipärast vist kaovad minu kirjad ja pealik ka puhkusel :? Saadan täna taas uue kirja, ehk saab lõpuks vastuse :think:

Selle pisiasja kah klaarituks veel saaks...
_siim_ kirjutas:Mul on üks loll küsimus ka,kas kihutada saab seal?
See ju ongi legaalne kihutamise koht.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8360
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Mazdagirl » 17 Juun 2010, 19:32

kathyy kirjutas:Laste tegevuste pealt: jalgratas vm liikumisvahend võiks kindlasti olla kaasas.


Äkki annad siis hea idee kuidas me saaksime 2 jalgratast kaasa võtta ilma lisa kulutusteta (pole just väikesed rattad) :roll:
Mazdagirl
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas redeagle » 18 Juun 2010, 00:11

Mazdagirl kirjutas:
kathyy kirjutas:Laste tegevuste pealt: jalgratas vm liikumisvahend võiks kindlasti olla kaasas.


Äkki annad siis hea idee kuidas me saaksime 2 jalgratast kaasa võtta ilma lisa kulutusteta (pole just väikesed rattad) :roll:


Kui sul kärukonks juhtub olema siis mul on olemas kärukonksule paigaldatav rattahoidja, kaks täiskasvanute ratast mahutab ilusti.
MX-5 NA 1.6 SU
Kasutaja avatar
redeagle
 
Postitusi: 98
Liitunud: 03 Juul 2008, 09:11
Asukoht: Harjumaa

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Mazdagirl » 18 Juun 2010, 05:31

redeagle kirjutas:
Mazdagirl kirjutas:
kathyy kirjutas:Laste tegevuste pealt: jalgratas vm liikumisvahend võiks kindlasti olla kaasas.


Äkki annad siis hea idee kuidas me saaksime 2 jalgratast kaasa võtta ilma lisa kulutusteta (pole just väikesed rattad) :roll:


Kui sul kärukonks juhtub olema siis mul on olemas kärukonksule paigaldatav rattahoidja, kaks täiskasvanute ratast mahutab ilusti.


Õnneks või kahjuks pole meil ühelgi autol sellist asja :wink:
Mazdagirl
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Rixx » 19 Juun 2010, 22:36

Sorry et pole ammu sõna sekka öelnud.

Selleks et mingeid võistlusi ja mänge välja mõelda nii lastele kui ka täiskasvanutele, on vaja ajurünnakut. Kõik paiskaksid välja nii palju ideid kui veel pähe tuleb - on need siis head või halvad - vahet pole. Pärast saab ideed kokku korjata ja valik on suur. Kindlasti ei tasu kohe hakata iga idee järel heaks kiitma või maha tegema, sest siis enam ideid välja ei käida.

Auhindu on natuke meile kogunenud ja üritan ka juurde sebida. Kõik, kellel on võimalik kusagilt mingit nänni küsida toetuseks, need võiksid seda teha. Auhinnad kallidus jms ei ole tähtis, sest minu arust on auhind rohkem sümboolne asi, et näed võitsin ka ikka midagi :) Mida rohkem meil auhindu on seda rohkem osalejaid saavad seda heaolutunnet tunda.
Minu ettepanek on veel see, et kõik nänn, mis kokku aetakse, pandaks nö auhinna lauale, kust saavad võitjad ja teised auhinnaväärilised omale auhinna ise valida. Auhinnalaualt jäetaks välja siis klubi karikas ja muud kallihinnalisemad auhinnad, mis antaks välja ülsvõitjatele. Auhinna-gaalal võiks siis esikohad enne välja kuulutada, et võitjatel oleks eelisõigus valikule.

Kas Mazdaesindusest on ka midagi kuulda, et kas neil oleks kah soovi meie suvepäevadest osa võtta. Minu poolest võiksime ju teha ühised tagasihoidlikud suvepäevad - samas saaks ka äkki sealt siis auhindu juurde :wink: ja rahvast oleks kah rohkem.

Siiani pole aru saanud kas Kiltsi lennuväljal toimumine on kindel või mitte... Kas igaks-juhuks peaks kiirelt otsima mingi varukoha, et kui Kiltsist ikkagi ära öeldakse, siis on kohe koht olemas kuhu korraldusega ümber kolida.

Viimane aeg oleks ka välja kuulutada taaskord osavõtutasu ja selle maksmine. Mida kiiremini rahvas raha välja käib, seda lihtsam on korraldajatel asju ajada ja mõelda mida saab lubada mida mitte. Kindlasti tuleb rentida generaator ja WC, kuna minu teadmiste järgi seal elektrit ega käimlat statsionaarselt ei ole. Samuti tuleb vist otsida kelleltki haagis, et generaator ja ka telk kohale viia, sest arvatavasti on meie MPV sellel ajal remondis Meli juures.

Kas seekord teeks ka nii, nagu Snoofymaal tegime, et põhi-söögid on ühised ja toidu valmistamine ka ühine. Eelmine aasta oli minu arust väga mõnus, et kõik olid ühe asja eest väljas ja söödi nagu üks pere ning kõik aitasid ka süüa teha. Minu poolest võib siis ka osalustasu nats kõrgem olla. Eelmise aasta söögikalkulatsioon ja kogused on alles kui vaja läheb. Natuke tuleb kindlasti seal ka korrektuure teha, sest see oleneb ka inimeste arvust ja eelmine aasta jäi teatud sööki ka üle.

Mõned asjad on eelmisest aastast ka alles jäänud ja meil garaazis - mingi aeg tegin inventuuri ka ja panin foorumisse ülesse aga võin selle uuesti teha kui vaja. Vein kahjuks on vist halvaks läinud... :(

Mängude koha pealt nii palju, et traditsioonilised heide ja tõuge võiksid ikka jääda. ei mäleta kas rootor mida heitsime eelmine aasta, sai minu garaazi või andsin selle IvarRile tagasi. Vaatan millalgi selle ka üle aga rootor ja generaator tuleb igaljuhul kaasa võtta. Kuna juba lennuväljal asi tehakse siis kindlasti on ka kiirendamisvõistlus seal asjakohane. Mina võtaks kindlasti kaasa paki naelu ja kaks klubi haamrit - kui keegi ühe hea puupaku kaasa viitsiks võtta siis kordaks eelmise aasta kõige lõbusamat võistlust - naelalöömise võistlust. Õhupüssilaskmine oli ka suhteliselt selline asi, mis rahvale peale läks - ka suurtematele lastele. Mul on ka vineeritahleid natuke - sellest saaks teha suure puzzle kui soovi on.
Väiksematele lastele võin võtta joonistamiseks pabereid ja värvimiseks ka kujundeid. Samuti mingeid palli võistlusi - paneme mingid väiksemad nö väravad püsti ja peavad täpsust looma või viskama.

Rohkem ideid ei ole hetkel.

Kui vaja korraldusel abi, siis telefoninumber on sama ja võtan praktiliselt iga aeg vastu ja üritan ikka aidata kui saan ja oskan. Küsida võib julgelt, sest tahtmine on suur. Midagi saan ikka enda peale võtta korraldamises.
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Sven » 21 Juun 2010, 06:27

Täna siis taas telefoni järele haarama ja pahandama hakkama nendega :evil: kolmapäeval oli koosolek, samas referent ei maininud ega ka vaevunud vaatama et kas mu kiri üldse kohal. Vastas ainult et koosolekul arutame :wtf: Suheldud juba nii päälikuga kui ka teistega. Samas kardan et selle aasta üritus kas lükkub edasi või jääb kahjuks ära, lihtsalt ei taha korraldada kiiruga poolikut asja. Kuna pole EKL poolt vastust siis pole veel miskit asju ajanud. Pole ei auhindu ega ka tehnikat, natuke kehva kui bronnin aga siis ei tahagi :?

Seega kui vastuse saan siis jääb ju ürituseni ainult 25 päeva ning hetkel vaid kava ja koht olemas :think: Pean tõsiselt kaaluma, asjade ajamiseks on ainult 25. kuupäev mis ka paljudes kohtades vaba.
Sven
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas tomkulibin » 21 Juun 2010, 08:20

Elektri tootmisega saan ehk aidata.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8360
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas IvarR » 21 Juun 2010, 18:16

Rixx kirjutas: ei mäleta kas rootor mida heitsime eelmine aasta, sai minu garaazi või andsin selle IvarRile tagasi.

Sinu käes on ;)

Sven kirjutas:Seega kui vastuse saan siis jääb ju ürituseni ainult 25 päeva ning hetkel vaid kava ja koht olemas :think: Pean tõsiselt kaaluma, asjade ajamiseks on ainult 25. kuupäev mis ka paljudes kohtades vaba.

Kamoon kui koht olemas ja võimalused siis tuleb muu kasvõi kohapeal välja mõeldes.

IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Rixx » 21 Juun 2010, 22:42

Ära ei jää üritus kindlasti!!!

Ance pakkus välja varuvariandi koha suhtes, kus pidi olema suur plats, WC, elekter ja üldiselt väga ilus koht. Rendi suhtes oli VÄGA VÄGA soodus aga Ance võiks ise selle koha suhtes sõna võtta. See siis oleks varuvariant kui ei peaks Kiltsi saama.

Ance lubas aidata ka haagise suhtes - vaja ainult konksuga autot, arvan et see ei tohiks probleemiks olla. Kui 323IFF tuleb siis temal ju konks olemas ;)

Auhindade poole pealt on midagi meil olemas ja auhinnad ju ikkagi pigem sümboolne värk.

Traditsioonilised mängud on ju ka olemas, lihtsalt võiks neid juurde mõelda. Kas keegi võtaks enda peale puupaku muretsemise?

Kuulutan välja ka osalustasu, mida natuke tõstsin, kuna eelmine aasta jäi natuke puudu ja kulutused vist see aasta nats suuremad.

Osalustasu:
Kaardiomanik/kaaslane 200/150
Toetajaliige/kaaslane 250/200
liige 250.-, kaaslane 250.-
Külaline 250.- kaaslane 250.-
Lapsed: alla meetri - 0.- , kuni 1,5m - pool hinda, pikemad - täie valuga.
Maksmine:
http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=9631

Hakake aga välja käima, kes tulevad ja mille suhtes saavad abi pakkuda ning mida ise korraldamisest enda peale võtta. Ning hakake juba rahasid üle kandma.

Meie tuleme kindlasti (Rixx, Kathyy ja veel-alla-meetri-klubiline-Getu); võtame kaasa eelmise aasta varud, anname haagise peale klubi telgi, võtame kaasa auhindu, märklehed õhupüssi laskmise jaoks, rootori heitmise jaoks, natuke erinevaid palle mängude jaoks, haamrid ja naelad ning tööriistad ja pikendusjuhtmed igaks-juhuks.

Võin võtta enda peale ühenduse pidamise Mazda esinduse Kristaga, kui otsustatakse, et Summercampile võiksid tulla ka esinduse töötajad. Mis arvate?

Ja veel: esimesse postitusse hakkab kogunema tulijate ja maksnute nimekiri.
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron